Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

@@SCRIPTERIS@@ ieško veiklos. N-17


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1730 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

                                                                                                                 Sveiki skaitantieji.

Trumpai prisistatysiu. Esu Džiugas, 19-likmetis, scriptinu apie 3 metus su pertraukom ir šiuo metu ieškau kur dar žinias pagilint ir tuo pačiu galbūt kažkam padėt. Esu parašęs 1 modifikaciją visiškai nuo 0, turbūt jūs jos niekada nepamatysit nes nežadu pasidalint, beto yra dar ten ką veikt. Ieškau projekto prie kuriuo galėčiau prisijungt, startaves ar kurimo procese visai nesvarbu, svarbu žmogus su kuriuo dirbsiu. Pageidautina kad būtų subrendęs, kad masė galvoje jau būtų bent pradėjus tirštėti, ir aišku nepakenktu bent šiektiek investicijų ir ryžto kažką naudingo nuveikt.

Ką aš sugebu :

1.Modifikacijų rašymas from 0 ( Tik už $$$$$) (Su jūsų pasirinktom sistemom)

2.Viskas kas su MySQL ( Galbūt reiktu laiko prisimint )

3.Sistemų kurimas/tobulinimas

4.Klaidų taisymas

Ko nesugebu:

1.Texdraw"ų piešimas ( Esant būtinybei galiu išmokt)

2.Texdraw"ų kodavimas.

 

Visą dominančia informaciją pateiksiu privačiai. Būtų malonu  jei prieš kažką siūlydami aprašytumėt tai plačiau.

Kontaktai: helbojus1 (prieš pridedant į skype parašykit į pm, nes skype dažnai nebūnu)

Dėl pavizdžių : Esu po pertraukos scriptinime todėl jų neturiu, bet su rimtu žmogum galim paderint ir pavizduką!

Dabar gal net prisijunkčiau prie projekto (Startavusio ar ne, nesvarbu)

Redaguota , nario Pwner`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Dzjampstailas parašė:

Textdraw turi mokėt koduot, jei nemoki ,esi bevertis :D. anw gud lak

Na taip Texdrawai turi didelę įtaka viso serverio grožiui, bet sau per spranda nelipsiu ir greitu metu nežadu šito bieso mokintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, hEro?lino parašė:

Zdz visas samp scriptinimas priklauso nuo td lol jei nemokesi td kodint - nemoki nieko. Nois logic

Ne nu tu mastyk galva, siais laikais txd yra naudojami kiekviename serveryje, kiekvienas skripteris turi mokrt, jei dar 3m skriptina, tai tikrai turi moket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Pwner` parašė:

                                                                                                                 Sveiki skaitantieji.

Esu parašęs 1 modifikaciją visiškai nuo 0, turbūt jūs jos niekada nepamatysit nes nežadu pasidalint, beto yra dar ten ką veikt.

Dėl pavizdžių : Esu po pertraukos scriptinime todėl jų neturiu, bet su rimtu žmogum galim paderint ir pavizduką!

 

turi tipo gm nuo 0 kurio foto galėtum kaip pavyzdžius pateikt, bet tipo pisi prota, kad pavyzdžių neturi... Kažkas nesiriša...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Hoonz parašė:

turi tipo gm nuo 0 kurio foto galėtum kaip pavyzdžius pateikt, bet tipo pisi prota, kad pavyzdžių neturi... Kažkas nesiriša...

No problem parašyk į pm. Mapp darbų nėra, o sistemos kaip ir visur, tai skelk ką norėtum pamatyt ? Nieko unikalaus nepadariau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Dzjampstailas parašė:

Ne nu tu mastyk galva, siais laikais txd yra naudojami kiekviename serveryje, kiekvienas skripteris turi mokrt, jei dar 3m skriptina, tai tikrai turi moket.

Tai yra mada tiesiog mada BET TAI NERA BUTINA SERVUI DALYKAS dauguma lt servu td panaudoja spidikui kuris dazniausiai buna platintas xdd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)

Esu vėl laisvesnis, per ta laiką atlikau pora sistemų . Darbus išvysite besikuriančiame projekte ( Tavogyvenimas.lt ) kolkas neturi jie forumo. Tai žodžiu dabar vėl paimčiau užsakymų

P.S šiektiek pramokau texdraw"inti :D

Kolkas neegaliu atskleist ką ten padariau, jie nori išlaikyt tai paslapty iki jų forumo starto bet su laiku kas domėsis pamatys

Apie viską detaliau PM :)

Redaguota , nario Pwner`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, Pwner` parašė:

Esu vėl laisvesnis, per ta laiką atlikau pora sistemų . Darbus išvysite besikuriančiame projekte ( Tavogyvenimas.lt ) kolkas neturi jie forumo. Tai žodžiu dabar vėl paimčiau užsakymų

P.S šiektiek pramokau texdraw"inti :D

Kolkas neegaliu atskleist ką ten padariau, jie nori išlaikyt tai paslapty iki jų forumo starto bet su laiku kas domėsis pamatys

Apie viską detaliau PM :)

Parašyk skype savo į pm

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nors velykos kaip ir praėjo, tačiau nepagailėsiu nuolaidų JUM 

~/~/~/~//~ Pirmam užsisakiusiam paslaugą taikysiu net 60% nuolaidą nuo iprastos sumos

Detaliau-pm. 

P.S tikiuosi nevemėt nuo persivalgymo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1730 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...