Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmoniu į privatu minecraft serveri!


modiin.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi skelbiu atranka į privatų minecraft serveri „AGE“.

Serverio informacija :

Serveris laikomas ant : Datahost

Serveris veikia : 24/7

Serverio IP : Privatus

Serverio pavadinimas : Privatus AGE serveris

Dėl anketos kreipkitės į skype : [email protected]

Serveryje yra pluginai kurie paivairins žaidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ką gi. Ir vėl aš su savo šūdprivačių review. Pradėkime nuo šio forumo temos. Aprašymas matosi, kad rašytas ant greičio. Nėra parašyta nei apie ką serveris, nei įvardinga kokie pluginai. Išties pirmą kartą pagalvojau, kad bus įdomus, sunkus serveris, kuris greit neatsibos, nes yra įdėti pluginai. Tačiau prisijungęs į serverį supratau, kad patekau į kažkokia šūdservio atmainą. Išties nesu matęs lengvesnio privataus serverio.  Prisijungęs iškart gavau lovą, vienas iš savininkų man ją pats idėjo į inventorių :/ Serveris prikištas kokių tik nori pluginų. Gali tpa yra jobs ir panašūs šūdservių pluginai. Nusprendęs, kad jau gana žaisti šiame serveryje pagalvojau - čia privatus serveris ar public ? Nežinau kaip iš tikrųjų buvo, bet man pasirodė, kad vienas iš savininkų dalina itemus... Žodžiu šį serverį net neverta vertinti, nes manau patys susidarėte vaizdą. 

 

Nesiūlau šio serverio žmonėms kurie mėgstą tikrąjį privataus serverio žaidimą (sunkų, įtraukiantį, su didele konkurencija serveryje ir t.t).

Redaguota , nario Nemix
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Nemix parašė:

Na ką gi. Ir vėl aš su savo šūdprivačių review. Pradėkime nuo šio forumo temos. Aprašymas matosi, kad rašytas ant greičio. Nėra parašyta nei apie ką serveris, nei įvardinga kokie pluginai. Išties pirmą kartą pagalvojau, kad bus įdomus, sunkus serveris, kuris greit neatsibos, nes yra įdėti pluginai. Tačiau prisijungęs į serverį supratau, kad patekau į kažkokia šūdservio atmainą. Išties nesu matęs lengvesnio privataus serverio.  Prisijungęs iškart gavau lovą, vienas iš savininkų man ją pats idėjo į inventorių :/ Serveris prikištas kokių tik nori pluginų. Gali tpa yra jobs ir panašūs šūdservių pluginai. Nusprendęs, kad jau gana žaisti šiame serveryje pagalvojau - čia privatus serveris ar public ? Nežinau kaip iš tikrųjų buvo, bet man pasirodė, kad vienas iš savininkų dalina itemus... Žodžiu šį serverį net neverta vertinti, nes manau patys susidarėte vaizdą. 

 

Nesiūlau šio serverio žmonėms kurie mėgstą tikrąjį privataus serverio žaidimą (sunkų, įtraukiantį, su didele konkurencija serveryje ir t.t).

Mažiau liekis, aš nieko negaliu padaryti kadangi tikrasis savininkas turi tokį brolį kuris mėgsta palandžiot į serverio duomenis, todėl dabar aš neturiu duomenu nes tikrojo savininko broliuks pakeitė duomenis, jeigu būtu dave mane jau prisijungimus aš būčiau sutvarkęs visą serverį žmogeli. Turbūt ir aš pats čia palikiu viska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Rakinam temą !!!! Kursiu nauja privatu serveri.

Redaguota , nario Ethno
Narys įspėtas: 1.2. Rašyti pilnus, turiningus, prasmingus bei su tema susijusius pranešimus. Vietoje žodelių "patikimas, rekomendacija, sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2635 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...