Peršokti į turinį

Vandens ausinimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 2 valandas(-ų), DziugisLT parašė:

1.turiu pazystamu anglijoj ir ju brolis vezioja prekes daigtus i kitas salis galetu pervezt is anglijos tada

2.

Stores? Paaiskink

nu pristatytu i filialus kur prekes isduodamos.  p[vz varles kaunos filialas, vieta kur atsiimi prekes pirktyas internetu xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mane tu susirinkai viską kas papuolė po filtru: Brangiausia viršuj. Jeigu tu neturi biudžeto ramiai imk Titan X Pascal. Bottleneck'o būt neturėtų, bet dabar tiesiog pagal mane tau tokio kompiuterio nereikia kai ant nosies Ryzen ir VEGA kurie turėtų siūlyti geresnį performance arba panašų bet pigiau nei intel ir GTX kortos. Mano nuomonė.

 

EDIT:
Motherboardas už 400? Nejuokink. Nereikia tiek paimi kad ir papraščiausią svarbiausią jungtys tinkamos viskam be jokių paintjobų ir overpricintų užrašų Maximus ir AURA apšvietimo čia motherboardas jei tu ruošiesi klot 200-300 eur už rgb lemputes kurias gali iš cable modo pigiai stripą pasiimti tai nemanau kad verta. Tavo sprendimas sakau neverta.

Redaguota , nario EdvinasLietuvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, EdvinasLietuvis parašė:

Pagal mane tu susirinkai viską kas papuolė po filtru: Brangiausia viršuj. Jeigu tu neturi biudžeto ramiai imk Titan X Pascal. Bottleneck'o būt neturėtų, bet dabar tiesiog pagal mane tau tokio kompiuterio nereikia kai ant nosies Ryzen ir VEGA kurie turėtų siūlyti geresnį performance arba panašų bet pigiau nei intel ir GTX kortos. Mano nuomonė.

 

EDIT:
Motherboardas už 400? Nejuokink. Nereikia tiek paimi kad ir papraščiausią svarbiausią jungtys tinkamos viskam be jokių paintjobų ir overpricintų užrašų Maximus ir AURA apšvietimo čia motherboardas jei tu ruošiesi klot 200-300 eur už rgb lemputes kurias gali iš cable modo pigiai stripą pasiimti tai nemanau kad verta. Tavo sprendimas sakau neverta.

jeigu jis naudoja integruotas mobo garso plokstes jungtis shell'as apsaugo nuo pasaliniu kontaktu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Kusanagi97 parašė:

jeigu jis naudoja integruotas mobo garso plokstes jungtis shell'as apsaugo nuo pasaliniu kontaktu ir t.t.

Dėliojo kompiuterius ilgą laiką be shello paprastai, problemos nemate, aš net neįsivaizduoju kaip gali be shell kažkur trukdytis? Garso plokštė ką žinau gyvenau su paprasčiausiom problemos nematau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, EdvinasLietuvis parašė:

Dėliojo kompiuterius ilgą laiką be shello paprastai, problemos nemate, aš net neįsivaizduoju kaip gali be shell kažkur trukdytis? Garso plokštė ką žinau gyvenau su paprasčiausiom problemos nematau :)

jei naudoji profesionalias ausines uz koki 100 euru tada tikrai integruotos arba "gaming grade" sound card'o neuzteks.

ne tie laikai kad nusususi realtek itin aukstos klases garso perdavimo aksesuarams naudotum.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, DziugisLT parašė:

Naudoju dbr razer kraken neo  

Norejau imti razer kraken 7.1

Bet pamaciau kad cloud2 geriau

 

hyperx cloud->sennheiser game zer0 jei kaina prieinama. razer ausines slamstas. razer tiamat butu gal isimtis nes realus 5.1 bet kita vertus, uz tokia kaina gali rasti beyerdynamic DT 770 pro.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2/7/2017 at 20:49, DziugisLT parašė:

sennheiser ausines kur kas geresnis pasirinkimas. cia ne kainos santykio klausimas bet ir kokybes. profesionalios ausines niekada nebus blogiau uz gamingo headsetus.

jeigu nori irodymo

PgkUbd9.png

dovana merginai galedu proga neiskaitant k95 klaviaturos ir logitech mx master peles. gali is komentaru spresti kad zmogus tikrai gera dovana parinko.

 

On 2/7/2017 at 16:15, EdvinasLietuvis parašė:

Dėliojo kompiuterius ilgą laiką be shello paprastai, problemos nemate, aš net neįsivaizduoju kaip gali be shell kažkur trukdytis? Garso plokštė ką žinau gyvenau su paprasčiausiom problemos nematau :)

tu turetum patyleti nes pas mane pats sudiniausias realtekas kompo motinoje yra. ir negaliu isnaudot sennheiser hd201 kas zinok yra tikras galvos skausmas. uzimas girdisi. p.s. sudiname headset'e kuri turejau sitos problemos nebuvo ir kai pasiskaiciau internete aptikau kad 22 euru headphone'ai amp'o reikalauja :)

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Kusanagi97 parašė:

tu turetum patyleti nes pas mane pats sudiniausias realtekas kompo motinoje yra. ir negaliu isnaudot sennheiser hd201 kas zinok yra tikras galvos skausmas. uzimas girdisi. p.s. sudiname headset'e kuri turejau sitos problemos nebuvo ir kai pasiskaiciau internete aptikau kad 22 euru headphone'ai amp'o reikalauja :)

O tau neatrodo, kad tu labai nukrypai nuo temos? Tema buvo vandens aušinimas tu iš niekur nieko perėjai prie garso, tiesiog nesuprantu tavęs, kiekvienas turi savo nuomonę ir ko tu kitiems kiši savo sennheiser kai kitiems Razer garsas patinka labiau, man skaitykim visad patiko paprastos pigios ausinės ir jas naudosiu, geriau atsakyk žmogui dėl vandens aušinimo, o ne garso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, EdvinasLietuvis parašė:

O tau neatrodo, kad tu labai nukrypai nuo temos? Tema buvo vandens aušinimas tu iš niekur nieko perėjai prie garso, tiesiog nesuprantu tavęs, kiekvienas turi savo nuomonę ir ko tu kitiems kiši savo sennheiser kai kitiems Razer garsas patinka labiau, man skaitykim visad patiko paprastos pigios ausinės ir jas naudosiu, geriau atsakyk žmogui dėl vandens aušinimo, o ne garso :)

as jam jau atsakiau. jei jis ruosiasi wqatercoolinti proca tegul pasiima koki corsair h100i/h110i GTX liquida. jei ir gpu tegul is vokietijos perka EK waterblockus ir modina viska is pagrindu nuimdamas standartdinius gpu ventus ir backplate jei tokia yra.

rimti watercooleriai kaip EK skirti pilnam sistemos watercoolinimui o ne vienam atskiram komponentui@cpu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...