Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Youtube adsense/network kaip veike nelabai suprantu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!

žiūrinėju youtube apie tuos adsense ir network ir dabar galvoju, kad pilnai galėtum uždirbinėt iš to kapeikas reik ten daug reikalų užpildyt, krč esu susikūręs adsense account, bet dar ten reik patvirtint youtube account ar ką ten, turiu omenį

wtf.png

Bet kaip matot negaliu įgalinti šio dalyko. Kiek dabar skaitau, tai reik būtinai youtube partnership (networko)

(1.You meet the criteria for YouTube partnership.)

Ar čia nori pasakyt, kad mano šalį nėra įmanoma dirbti tiesiai iš adsense todėl man reik partnerio.

Nes dabar turiu ta adsense account, bet išsiunčiau dar ir prašymą partneriui mažu priims.  Kaip manot ar tas partneris būtinas nes kiek žiūriu, kad čia tiesiai iš adsense eitų uždirbt kažkokia nesąmonė nes visi su partneriais sėdi, arba jau surinkau sakykim 200peržiūrų dar vis 0.00 centų :D Manau, kad dar nesu viska užpildęs todėl dar reklamos nėra įgalintos pas mane ar ką, bet monitized įjunktas. Tiesiog jaučiuosi labai kvailai, kai šitaip negaliu susigaudyt kas darosi :D

https://s27.postimg.org/g2jixe56r/wtf.png

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip Lietuvoje adsense neveikia, nors yra žmonių kurie su juo dirba, tai apeiti tai galima, nežinau ar užtenka pažymėti, kad tavo channelio country yra kitas... Dirbti su prartneriu.. pliusas, nes kai kurie networkai moka už peržiūras iš visokių traffic site kaip HitLeap ir pnš., na kiek lengviau gauti pinigus. Bet minusas, kad pasiima gan didelius mokesčius, na nebent ten network'as, kuris neskaičiuoja fake traffic'o, tuomet mokesčiai dar koks 20 proc būna, bet šiaip, tai kai kurie ir 50 proc. pasiima. Šiaip nesu tuo užsiiminėjęs, žinau tiek, kiek esu skaitęs visokiuose TBN forumuose ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Str33t parašė:

Taip Lietuvoje adsense neveikia, nors yra žmonių kurie su juo dirba, tai apeiti tai galima, nežinau ar užtenka pažymėti, kad tavo channelio country yra kitas... Dirbti su prartneriu.. pliusas, nes kai kurie networkai moka už peržiūras iš visokių traffic site kaip HitLeap ir pnš., na kiek lengviau gauti pinigus. Bet minusas, kad pasiima gan didelius mokesčius, na nebent ten network'as, kuris neskaičiuoja fake traffic'o, tuomet mokesčiai dar koks 20 proc būna, bet šiaip, tai kai kurie ir 50 proc. pasiima. Šiaip nesu tuo užsiiminėjęs, žinau tiek, kiek esu skaitęs visokiuose TBN forumuose ir pnš.

Na ačiū labai (y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, jei peržiūrų mažai ant video susilauki, pvz.: tarp 0 ir 1000, tai net neverta įgalinti pajamų gavimą, nes nieko neuždirbsi. Na, o kai peržiūrų susilauksi daugiau, galėsi pasiimti partnerį, iš kurio gausi apie 50-60 proc. už paspaustas reklamas žiūrint tavo video. Ir tai, atidžiai žiūrėk ką renkiesi, jog ilgalaikio termino nepasiimtai, nes vėliau negalėsi pereiti prie geresnio partnership``o `su geresniu pasiūlymu :) + dauguma jų prašo kažkokių reikalavimų iš Tavęs, pvz.: 15k views/month ar panašiai. Ir jeigu turi copyright claim, tai dauguma partnerių dėl to nenorės pasirašyt su Tavimi dirbti (čia jei koksnors muzikinis kanalas būtų).

P.s. O google adsense man rodos veikia ir lietuvoje, nes keletas iš youtuberių draugų nepasiėmę partnerių, o naudoja adsense. Šalis jų taip pat Lietuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), SoundKid parašė:

Na, jei peržiūrų mažai ant video susilauki, pvz.: tarp 0 ir 1000, tai net neverta įgalinti pajamų gavimą, nes nieko neuždirbsi. Na, o kai peržiūrų susilauksi daugiau, galėsi pasiimti partnerį, iš kurio gausi apie 50-60 proc. už paspaustas reklamas žiūrint tavo video. Ir tai, atidžiai žiūrėk ką renkiesi, jog ilgalaikio termino nepasiimtai, nes vėliau negalėsi pereiti prie geresnio partnership``o `su geresniu pasiūlymu :) + dauguma jų prašo kažkokių reikalavimų iš Tavęs, pvz.: 15k views/month ar panašiai. Ir jeigu turi copyright claim, tai dauguma partnerių dėl to nenorės pasirašyt su Tavimi dirbti (čia jei koksnors muzikinis kanalas būtų).

P.s. O google adsense man rodos veikia ir lietuvoje, nes keletas iš youtuberių draugų nepasiėmę partnerių, o naudoja adsense. Šalis jų taip pat Lietuva.

Būtų įdomų sužinot kaip jie apeina tada viska, jei gali naudot adsense.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...