Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bandymas apgauti: adriuha. (MixFixGames)


SUNYI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Heyo, taigi pardavinėdamas Steam paskyrą buvau papuolęs ant apgaviko, kuris bandė mane apgauti. Todėl iškarto norėčiau pranešti, kad juo nieko bendro neturėtumėt ir  nepasitikėtumėt. 

 

APŽVALGA

Skype - adriuha.

Vagystė - bandymas apgauti ant Steam paskyros.

Detalės: Pridėjo mane į Skype paskyrą susidomėjęs iškarto pradėjo kalbėti apie norima suma, taip pat pasakė pirmų klausimų, kad jis gali apmokėti su paypal, o poto kaip parašiau netinka tai paysera. #1 Scameris visada bandys apgauti turėdamas daug banko kortelių arba kitų apmokėjimų tinklų ir visur daug pinigų. Taigi paklausė, kad nori imti tarpininką, kadangi jam mano elitinis Steam profilis netinka (150 lvl), taigi pirmiausiai pasiūliau Tadą (Macijauską), jisai jam netiko. Tuomet pasiūliau Kęstutį (cagsolution), jisai jam irgi netiko ir išvadino jį apgavikų ("apgavo ant 6 žaidimų"). Taigi nesiūlau jums turėti reikalų su šiuo žmogumi, kadangi yra apgavikas.

 

 

Redaguota , nario SUNYI
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2658 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...