Peršokti į turinį

Tris kompiuteriai kurį rekomenduojat


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2674 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

Patobulink mano build'ą tada. Mat aš nesu turėjęs tokių komponentų, todėl ir pasakyti negaliu.

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcvBDQAxCAPBlrA5E5z031eC7jfSastWbRx8KueP1TGQUR5UyL3zEGFMIjqFARc9OzOCerg%3D

gigabyte motinines turi geresni kokybes ir kainos santyki del VRM'u palaikymo nei asuso kol nelendi i 200euru ir panasiai motinos biudzeta del sli ir dar visokiu navarotu.

mano tikslas buvo sudeti non stock ausintuvus i set upa.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kusanagi97 parašė:

Tas case kurį pasiūlei, jį turiu pats. Jis turi tikrai pakankamai vedinamų angų, tad nesiūlyčiau tiek daug vėjelių pirkti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Reklameris1 parašė:

Tas case kurį pasiūlei, jį turiu pats. Jis turi tikrai pakankamai vedinamų angų, tad nesiūlyčiau tiek daug vėjelių pirkti :D

lietuvoje service supportas is gamintojo neegzistuoja. tad manau kad asuso motinines lietuvoje yra tik issiknisinejimas. pats naudoju asuso o del supporto is pacio gamintojo man spjauti.

as kalbu ausinti ir virsaus. gali issikelti cooleri viena i virsu kita viduje kad airflowas keliautu po visa korpusa. kitas variantas tuos tu ventus iskelti i virsu.

Redaguota , nario Kusanagi97
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kusanagi97 parašė:

lietuvoje service supportas is gamintojo neegzistuoja.

as kalbu ausinti ir virsaus. gali issikelti cooleri viena i virsu kita viduke kad airflowas keliautu po visa korpusa. kitas variantas tuos tu ventus iskelti i virsu.

Aš asmeniškai neturiu papildomų coolerių, ir kol kas nesusiduriu su temperatūra problemų.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-01-09 at 16:15, Reklameris1 parašė:

Aš asmeniškai neturiu coolerių, ir kol kas nesusiduriu su temperatūra problemų.

na jeigu pavyktu prijungti du ar viena is dvieju virsuje esanciu artic ausintuvu ispust karsta ora tada manau verta imti juos.

 

7T1GuQ3.jpg

jei pavyktu tokiu butu intake/outake'a padaryti tada korpusas butu geriau ausinamas

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Sutalpini 2 pranešimai į vieną.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2674 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...