Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 41
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

":1rkzie9s]
Apie akis tai gali būti, tačiau čia retas dalykas. Sveikas atvykęs.

Taip retas pats nepagaunu kodėl taip gal dėl to kad tėvo žalia o mamos mėlyna :? Norėjau lešius isidėt kažkada nu ta prasme kad vienodos butu bet visi sako kad taip labiau tinka :D

Jo jo.. Mano viena akis raudona, kita ruda ;)

Nesvaik gal ? :D

gold-life.in.gif

• Laimėta kovų: 1

• Pralaimėtų kovų: 2

Puse aprašymo nuo mano nukopijuota galima sakyt. :D... Filmų ir muzikos skoniai tipu tapu, kaip ir pomėgių. :oho:

Taip kopijavau nuo taves bet tavo skonis kaip ir mano :)

Jeigu nesunku, papasakok kokį įspūdį tau paliko filmas "V for vendetta", kuri vieta tavo manymu buvo geriausia?

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Puse aprašymo nuo mano nukopijuota galima sakyt. :D... Filmų ir muzikos skoniai tipu tapu, kaip ir pomėgių. :oho:

Taip kopijavau nuo taves bet tavo skonis kaip ir mano :)

Jeigu nesunku, papasakok kokį įspūdį tau paliko filmas "V for vendetta", kuri vieta tavo manymu buvo geriausia?

Visas filmas geras buvo "D

gold-life.in.gif

• Laimėta kovų: 1

• Pralaimėtų kovų: 2

Gankster , nepulk tu žmonių , aš jau žinau link ko tu jį vedi :lol::lol::lol:

Nepuolu, bet kokia prasmė nukopijuot pusę aprašymo, net jei neklauso tokios muzikos, ir nėra matęs tokio filmo.. Jo aš irgi žinau, link savižudybės. :)

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

":3kp98kwl]

Ot ir gali duočiau FT bet sakytum kad su photoshopu padaryta galėsiu vakare per kamera parodyt jei netiki... bet kamera neryški nelabai matysis bet svarbu gal kašką matysi pakviesk skype: pauliasas74123 priimsiu apie 18-19H nes lekiu i varžybas tuoj :)

Eik tik. Tu krč, nespalvota kamera... Nepriimsiu į skype, nes beveik ensinaudoju :) + nesvaik.

Tai tu čia nesvaik. Pažįstu žmogų pas kurį taip pat.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5523 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...