Peršokti į turinį

Dėl netvarkingo atsiliepimo


KarolisY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras.


Kadangi administracija blogai padeda su problemom jeigu jiems rašai į asmenines žinutes, bandau rašyt čia.


 


Problema yra tokia, kad turiu vieną neigiamą atsiliepimą kuris uždėtas neteisingai, ir žmogų apscamino scammeris užsidėjęs mano panašų skype ir apgavęs žmogų, o žmogus uždėjo man ant profilio neigiamą.


 


Buvau atostogose, po atostogų grįžau į Lietuvą namo ir patikrinau sg - žiūriu turiu neigiamą atsiliepimą.


 


Kreipiausi į lukonic, o jis sako, jog atsiliepimą tikriname max iki savaitės po neigiamo atsiliepimo, o aš buvau atostogose. WTF?


 


Prašau nuimti man atsiliepimą neigiamą, nes jis buvo uždėtas netvarkingai ir išviso be įrodymu, atsiliepimo tema iš viso nesąmoninga, dar plius taisyklėse parašyta, jog sandoriai už supergames zonos negalima dėti atsiliepimo, o jis uždėjo ir be įrodymų, o admin nereguoja...


Redaguota , nario KarolisY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

paciam tokia istorija buvo, tai parasiau lukonic'ui ir per 20min nueme, jo nebera, o dabartiniai adminai byrka padeja ziuri

Redaguota , nario Reklameris1
Narys įspėtas: 1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

paciam tokia istorija buvo, tai parasiau lukonic'ui ir per 20min nueme, jo nebera, o dabartiniai adminai byrka padeja ziuri

 

Nesutikčiau su tavo nuomonę. Šio metu vienintelis administratorius yra Pranas, jis tikrina kol kas email'ą [email protected] Visi ten rašo dažniausiai dėl atsiliepimų. Visiems atsako, ir padeda. Išaiškina situacijas. Mes moderatoriai irgi aiškinamės dėl tų atsiliepimų, tik šio metu padaugėjus skundų dėl atsiliepimų, kai kurios nusiunčiam pas Praną, t.y [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nesuprantu tokiu moderatoriu, atsiliepimas parasytas pries daug laiko, ir dar lempinis, dar irodymus kazkokius reikia pateikti.  :funny:

 

O kas jame lempinio ? Atsiliepimo turinys ne išsamus, bet aiškus. Galbūt gal ir turi įrodymus atsiliepimo autorius ? Nuimsim, nors atsiliepimas teisėtas bus ? Todėl ir reikalaujama, kad ir koks (kvailas) atsiliepimas bus. Žinoma yra tokių atvejų kur atsiliepimai būna visiškai ne į temą, kaip atsiliepimo turinys tik keiksmažodžiai ir viskas, arba nepatiko žmogus... tokiais atvejais nieko neklausę nuimam.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesutikčiau su tavo nuomonę. Šio metu vienintelis administratorius yra Pranas, jis tikrina kol kas email'ą [email protected] Visi ten rašo dažniausiai dėl atsiliepimų. Visiems atsako, ir padeda. Išaiškina situacijas. Mes moderatoriai irgi aiškinamės dėl tų atsiliepimų, tik šio metu padaugėjus skundų dėl atsiliepimų, kai kurios nusiunčiam pas Praną, t.y [email protected]

Šio metu, šio metu, gal rašyt išmoksite, moderatoriau? Ne, kad pizdelina čia prieš visus, bet ir tokias gramatines klaidas daro. Nesugeba jis čia mat, pašalint atsiliepimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šio metu, šio metu, gal rašyt išmoksite, moderatoriau? Ne, kad pizdelina čia prieš visus, bet ir tokias gramatines klaidas daro. Nesugeba jis čia mat, pašalint atsiliepimo.

 

O viena raidė praleista tau stogą rauną ? Aš berods aiškiai parašiau kokia šiuo metu situacija, o tu dar vis nesupratai ? Tokiais atvejais patemos kulnutės yra  :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...