Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

On 12/29/2016 at 15:49, *DeMo* parašė:

Signum už tokia kaina jau suėsta pasiimsi :D

Bet prikolas tame kad aš imčiau opel vectra b visai bet kad jau ir brolis dabar perkas Opel signum , mama turi Opel vectra irgi :D tai kažkaip irgi visi su opeliais būsim xD

poteriai *Myliu SuperGames.lt* (žaibas tipo)

įdomu kodėl bmw nesiūlyti?

-Your code works, now what?
-I don't know, I didn't think I'd get this far.

(redaguota)

Ka tu cia svaigsti su tuom vaziuoklem? Gal ismokit vaziuoti ir bus gera masina, pirk ka minejai, asmeniskai turejau a6 c5, 2 metus, viskas gerai buvo, miestas-kaimas, ejo kaip reikiant (Q)

On 2017-01-12 at 00:41, #PovilasC parašė:

poteriai *Myliu SuperGames.lt* (žaibas tipo)

įdomu kodėl bmw nesiūlyti?

nes uzsimus :)

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Sujungti 2 pranešimai į vieną.
prieš 17 valandas(-ų), #PovilasC parašė:

poteriai *Myliu SuperGames.lt* (žaibas tipo)

įdomu kodėl bmw nesiūlyti?

Galas varomas , pradenčiajam vairuotojui geriau priekis varomas lengviau vairuot, bmw nepatinka apskritai kaip mašina nes esu audi fanas bet ne vien dėl to nepatinka yra kitų aspektų

prieš 15 valandas(-ų), RoeX parašė:

Ka tu cia svaigsti su tuom vaziuoklem? Gal ismokit vaziuoti ir bus gera masina, pirk ka minejai, asmeniskai turejau a6 c5, 2 metus, viskas gerai buvo, miestas-kaimas, ejo kaip reikiant (Q)

Na nežinau :D bet abejoju kad su aliumu tu per žvirkelį ant 140 varytum su aliumu xd

****Do Apyrankės**** Fb:
31 minutes prieš, *DeMo* parašė:

Galas varomas , pradenčiajam vairuotojui geriau priekis varomas lengviau vairuot, bmw nepatinka apskritai kaip mašina nes esu audi fanas bet ne vien dėl to nepatinka yra kitų aspektų

Na nežinau :D bet abejoju kad su aliumu tu per žvirkelį ant 140 varytum su aliumu xd

O tai ką žadi per laukus 140 neštis? Tada idealiausia būtų imt kokį džipą.  pvz frontera, daihatsu gali pažiūrėt.

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

2 minutes prieš, BruceD parašė:

O tai ką žadi per laukus 140 neštis? Tada idealiausia būtų imt kokį džipą.  pvz frontera, daihatsu gali pažiūrėt.

apie laukus nieko nesakiau sakiau apie žvireklį :D  nu ant tiek kiek sakiau pradžioj nevažiuočiau bet vistiek su aliumu jau ant 70 važiuojant važiuoklei xujovai :D

****Do Apyrankės**** Fb:
Dabar, *DeMo* parašė:

apie laukus nieko nesakiau sakiau apie žvireklį :D  nu ant tiek kiek sakiau pradžioj nevažiuočiau bet vistiek su aliumu jau ant 70 važiuojant važiuoklei xujovai :D

 Na nežinau kiek tu dažnai į tą žvirkelį važiuosi, bet jei žadi dažnai ir spaust nrml, tai geriausia būtų visuregi imti. Linksma su juo gali būt ir į mišką nebus baisu nuvaryt. Tik nžn ar išeitu už 1,2k paimt kažką gero, bet galima skelbimus pavartyti gal ir rastum.

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

Dabar, BruceD parašė:

 Na nežinau kiek tu dažnai į tą žvirkelį važiuosi, bet jei žadi dažnai ir spaust nrml, tai geriausia būtų visuregi imti. Linksma su juo gali būt ir į mišką nebus baisu nuvaryt. Tik nžn ar išeitu už 1,2k paimt kažką gero, bet galima skelbimus pavartyti gal ir rastum.

Savaitgaliais pagrinde būtų žvirkelis , o taip pagrindas asfaltas bet vistiek sakau norisi ne aliumo :D 

****Do Apyrankės**** Fb:
(redaguota)
5 minutes prieš, *DeMo* parašė:

Savaitgaliais pagrinde būtų žvirkelis , o taip pagrindas asfaltas bet vistiek sakau norisi ne aliumo :D 

O blyn mersai tie senesni. Tas 190, tik sunku nelavona rast :D tai žn vienas per laukus spaudžia ten afigėnai ir nieko nebijo mersiukas eina kaip reikalas, gal tą pažiūrėk. Nebent tau metai labai trukdo arba prieš paneles sarmata. Nors tokia čia ir sarmata, mersai nesensta 

Pats tai turiu golf 4 1.6 benza tai per žvirkelius nevažinėju, bet eina nrml, eksplotacija pigi tik komforto jau jokio.

Redaguota , nario BruceD

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

prieš 3 valandas(-ų), BruceD parašė:

O blyn mersai tie senesni. Tas 190, tik sunku nelavona rast :D tai žn vienas per laukus spaudžia ten afigėnai ir nieko nebijo mersiukas eina kaip reikalas, gal tą pažiūrėk. Nebent tau metai labai trukdo arba prieš paneles sarmata. Nors tokia čia ir sarmata, mersai nesensta 

Pats tai turiu golf 4 1.6 benza tai per žvirkelius nevažinėju, bet eina nrml, eksplotacija pigi tik komforto jau jokio.

Kiek kw ? kiek mokėjai ?

****Do Apyrankės**** Fb:
prieš 5 valandas(-ų), *DeMo* parašė:

Galas varomas , pradenčiajam vairuotojui geriau priekis varomas lengviau vairuot, bmw nepatinka apskritai kaip mašina nes esu audi fanas bet ne vien dėl to nepatinka yra kitų aspektų

Na nežinau :D bet abejoju kad su aliumu tu per žvirkelį ant 140 varytum su aliumu xd

Nu tai kad, blemba mano audine mate mate tiek, kad net baisu pagalvoti, 3 metus atlaike, smulkus gedimai tebudavo :D pagrinde buvo po laukus padrozti :D nesuprantu iskur tu cia istraukiai aliumini :DD

On 29/12/2016 at 15:22, Lawless parašė:

Kaip pirmai mašinai siūlyčiau imt golf 4 už tokia kaina turėtum rast padoru varianta arba pasata koki . Pačio pirma buvo kregždė dabar audi a6 .

Sutinku su šita nuomone ,pats rošiuos pirkt kaip pirma automobilį Golf 4, arba Passat'a B5
O po tinkamo laiko praėjus gal ir koki BMW pirksiu kai jau būsiu labiau įgudęs vairuotojas.

Jeigu nenori sudo, perki Audi Quattro 3l , jeigu nori sudo perki BMW. Kas siulys BMW x-drive tai pasigooglinkit kad Quattro kopija ir visiskai useless. + BMW detales brangios ir greiciau ismusi vaziuokle. Pasiimk priekiu varoma arba visais keturiais, kadangi klevas ir mazesne tikimybe teises prapist. 

8z8S3J8.png

 

 

Egzotinė svajonių šalis egzistuoja!!!! Tai nepilnamečių koloniją

prieš 14 valandas(-ų), RoeX parašė:

Nu tai kad, blemba mano audine mate mate tiek, kad net baisu pagalvoti, 3 metus atlaike, smulkus gedimai tebudavo :D pagrinde buvo po laukus padrozti :D nesuprantu iskur tu cia istraukiai aliumini :DD

Na galbūt orginali arba jau perdirbta važiuoklė tada pas tave ;) Nes šeip aliumininės greitai pareina po tokių padaraskymų po laukus :D o tvarkymas normalus aliumo brangus

prieš 11 valandas(-ų), Trepsius parašė:

Jeigu nenori sudo, perki Audi Quattro 3l , jeigu nori sudo perki BMW. Kas siulys BMW x-drive tai pasigooglinkit kad Quattro kopija ir visiskai useless. + BMW detales brangios ir greiciau ismusi vaziuokle. Pasiimk priekiu varoma arba visais keturiais, kadangi klevas ir mazesne tikimybe teises prapist. 

Vo normalus žmogus kuris pasakė tiesa  MLDC! , bet audi quattro už tokia kaina nepaiimčiau :D

****Do Apyrankės**** Fb:
On 2016-12-29 at 15:18, *DeMo* parašė:

Sveiki galbūt ką patarsite norisi ne aliumininės važiuoklės kadangi važinėsiu ne vien asfaltu :) bet norisi ir kad remonto kainos būtų ne per didžiausios ;)

Kaina būtų iki 1.200K. €
Ši mašina būtų iki Vasaros tiktais arba blogiausiu atvėju kol klevelis baigsis :D 
Vasara planuoju išvykti į anglija tad gryžes pirkčiau žymiai geresne mašina ir svarstau apie audi a3,a4 b5-6 ,a6 tik vat kad jie visi su aliumininėmis važiuoklėmis tai dėl to baiminuosi truputį 

Na Siūlom rašom patarimus ir t.t :) laukiu visko ;D

1.200k = 1'200'000
1,2k = 1200

1200 = 1200

Tai siūlau Ferari arba Lamborgini.

asd1.gif

On 2017-01-13 at 11:49, *DeMo* parašė:

Na galbūt orginali arba jau perdirbta važiuoklė tada pas tave ;) Nes šeip aliumininės greitai pareina po tokių padaraskymų po laukus :D o tvarkymas normalus aliumo brangus

Vo normalus žmogus kuris pasakė tiesa  MLDC! , bet audi quattro už tokia kaina nepaiimčiau :D

Pasiimk Audi a4 quattro su 1.9 motoru ir turėsi gerą mašiną. Juolab kad tom ketvirtom važiuoklės laiko

8z8S3J8.png

 

 

Egzotinė svajonių šalis egzistuoja!!!! Tai nepilnamečių koloniją

On 2017-01-12 at 17:44, *DeMo* parašė:

Galas varomas , pradenčiajam vairuotojui geriau priekis varomas lengviau vairuot, bmw nepatinka apskritai kaip mašina nes esu audi fanas bet ne vien dėl to nepatinka yra kitų aspektų

Na nežinau :D bet abejoju kad su aliumu tu per žvirkelį ant 140 varytum su aliumu xd

Čia reikia proto turėti, jokia mašina ilgai nelaikys jeigu planuoji tokiomis sąlygomis ją vaikyti. Jeigu jau sakai, kad pradedančiajam vairuotojui galu varomos mašinos nesaugios dėl sunkesnio valdymo, tai žvyrkeliu važiuoti 140km/h yra 10 kartų nesaugiau, žvyrkelis toks daiktas, kad ir 70km/h važiuoti nėra labai saugu dėl birios dangos, kuri bet kada gali užmesti mašiną, nesuprantu kam pirkti mašiną su tikslu lakstyti žvyrkeliais. Dar prie savo pageidavimų įrašei, kad nenori būti dažnas lankytojas servise, kaip manai taip naudojama mašina gali važiuoti ilgai be gedimų? 

P.S Pats vairuoju AUDI A4 B6, 1.9 varikliu, 96kw beveik pusmetį ir jokių problemų neturėjau, nei dėl važiuoklės, nei dėl kitų gedimų. Su protu naudojamas automobilis ir laiko žymiai geriau, nėra jokių klegėjimų ar tarškėjimų.

prieš 22 valandas(-ų), BruceD parašė:

74kw 1.2k

Tai dar normaliai

prieš 2 valandas(-ų), Trepsius parašė:

Pasiimk Audi a4 quattro su 1.9 motoru ir turėsi gerą mašiną. Juolab kad tom ketvirtom važiuoklės laiko

Bus matyt :)

prieš 1 valandą, Freddy parašė:

Imk passatą b5, ekonomiškas, trauka gera, detalės nėra iš brangiausių. Arba jei nori imk mano volvo v40 uz 250e :D biškį ikiši ir važiuosi :D

Oi ne ne Volvo tai jau nesiūlyk :D man jie ten katafalkai yra :D negražūs man jie visai nors žinau kad jų varikliai neblogi man jie nepatinka baisei :D

Prieš 1 valandą, Ainius! parašė:

Čia reikia proto turėti, jokia mašina ilgai nelaikys jeigu planuoji tokiomis sąlygomis ją vaikyti. Jeigu jau sakai, kad pradedančiajam vairuotojui galu varomos mašinos nesaugios dėl sunkesnio valdymo, tai žvyrkeliu važiuoti 140km/h yra 10 kartų nesaugiau, žvyrkelis toks daiktas, kad ir 70km/h važiuoti nėra labai saugu dėl birios dangos, kuri bet kada gali užmesti mašiną, nesuprantu kam pirkti mašiną su tikslu lakstyti žvyrkeliais. Dar prie savo pageidavimų įrašei, kad nenori būti dažnas lankytojas servise, kaip manai taip naudojama mašina gali važiuoti ilgai be gedimų? 

P.S Pats vairuoju AUDI A4 B6, 1.9 varikliu, 96kw beveik pusmetį ir jokių problemų neturėjau, nei dėl važiuoklės, nei dėl kitų gedimų. Su protu naudojamas automobilis ir laiko žymiai geriau, nėra jokių klegėjimų ar tarškėjimų.

Na žinai kai gauni teises norisi ir pasidraskyt :D o ir mašinos reikia tokios kad ir nebūtų perdaug gaila ir taisyt būtų lengva bei pigu ;)

****Do Apyrankės**** Fb:

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...