Peršokti į turinį

Prisidėčiau prie komandos.


Str33t

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai kaip iš temos pavadinimo matot, prisidėčiau jau prie esamos komandos arba surinkčiau naują.

 

Jei jau kas pasiūlytų prisidėti, tai aš norėčiau pilnai užsiimti forumu, pilnai knistis visam IPB, kol kas dizainų nekoduoju, bet manau po savaitės ar kelių galėsiu kažką bandyti, nes esu susipažinęs su HTML/CSS tiesiog praktikos trūkumas.

 

Jeigu kas nors norėtų prisidėti, kol kas man reikia žmogaus kuriančio įskiepius, aš turiu idėją, tačiau iki galo neišbaigtą. Susiplanuosim viską, susitarsim ką darysim ir manau pradėsim darbus. Dėl pinigų, tai aš jų turiu, bet jei kažką sugalvotumdaugiau imti, būtų gerai finansavimas iš jūsų pusės, tačiau manau jį galim rasti ir iš kitų žmonių, žinoma jiems pasiūlę kažką normalaus, o ne serverio privilegijas.

 

Sorry už tokį plain tekstą, tokia diena, kad nesirašo, nesimąsto niekas, manau esmę supratot, tad jei kas susidomėjot parašykit į skype: andriusjustas

 

P.S. mano tikslas - atgaivinti ir toliau tobulinti IPB + HTML/CSS žinias, o nepasisavinti jūsų forumo ar serverio failus(čia buvo toks vienas :D)

 

Radau žmogų, temą galima rakinti.

Redaguota , nario Str33t
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...