Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA-LV.lt // Karvių melžimo sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Rauk man vieną iš savo kodo.

 

 

 

 

 

https://www.supergames.lt/topic/226769-samp-mini-alkio-sistema/

 

https://www.supergames.lt/topic/282304-sa-mp-tazerio-skriptas/

 

https://www.supergames.lt/topic/257959-cglt-nuosav%C5%B3-ma%C5%A1in%C5%B3-sprogimo-sistema/

 

nueik į sunside serverį pamatysi pora darbų

duok savo darbų

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek kiek moka šetonas, tau dar +20 metu mokytis. Na supranti ne tešlagalviams. O toliau ką tu padarei save dežęs  ? kurias "koduoji" jau 2 men kokius. tai siūlyčiau patylėt.

 

EDIT: tavo box sistemos "tema" buvo sukurta:  2016 Lap 10 16:26

 

 

Tekstas iš tavo pranešimo:

 

Darbas bus pilnai atliktas bei sukoduotas kitą savaitę ir manau jį pristatysiu video formatu

 

 

Ir tu dar imi pinigus iš žmonių ? ir ieškai kam dirbti ?. Ai dar gi esi geriausias. ant visu bandai stumti. nors tai vienintelis darbas kuri gi pats koduosi. bet kodo kaip nėra taip nėra. Nepadeda draugai sukoduoti ar kodo nerandi googlei ??

Rauk man vieną iš savo kodo.

Redaguota , nario Karolis'H
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek kiek moka šetonas, tau dar +20 metu mokytis. Na supranti ne tešlagalviams. O toliau ką tu padarei save dežęs  ? kurias "koduoji" jau 2 men kokius. tai siūlyčiau patylėt.

 

EDIT: tavo box sistemos "tema" buvo sukurta:  2016 Lap 10 16:26

 

 

Tekstas iš tavo pranešimo:

 

Darbas bus pilnai atliktas bei sukoduotas kitą savaitę ir manau jį pristatysiu video formatu

 

 

Ir tu dar imi pinigus iš žmonių ? ir ieškai kam dirbti ?. Ai dar gi esi geriausias. ant visu bandai stumti. nors tai vienintelis darbas kuri gi pats koduosi. bet kodo kaip nėra taip nėra. Nepadeda draugai sukoduoti ar kodo nerandi googlei ??

kartais tu ne tas karolis kuris labirinto sa-mp skilti pripildė pagalbos temomis? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kartais tu ne tas karolis kuris labirinto sa-mp skilti pripildė pagalbos temomis? :D

taip, HappyTeddyBear nick. Kaip ir visur. pildau kur tik galiu. (beto mining sistema kuri buvo parduodama rašant iš "KarolukasSkaicia", mano report'u buvo ištrinta) :) ačiū už info.

Plius jei prašau pagalbos ji buna tai ko nežinau :) ir reikalinga kad užbaigčiau sistema ar dar ką. o ne visos sistemos ;)

Redaguota , nario Karolis'H
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek kiek moka šetonas, tau dar +20 metu mokytis. Na supranti ne tešlagalviams. O toliau ką tu padarei save dežęs  ? kurias "koduoji" jau 2 men kokius. tai siūlyčiau patylėt.

 

EDIT: tavo box sistemos "tema" buvo sukurta:  2016 Lap 10 16:26

 

 

Tekstas iš tavo pranešimo:

 

Darbas bus pilnai atliktas bei sukoduotas kitą savaitę ir manau jį pristatysiu video formatu

 

 

Ir tu dar imi pinigus iš žmonių ? ir ieškai kam dirbti ?. Ai dar gi esi geriausias. ant visu bandai stumti. nors tai vienintelis darbas kuri gi pats koduosi. bet kodo kaip nėra taip nėra. Nepadeda draugai sukoduoti ar kodo nerandi googlei ??

 

Tavęs neliečia ką aš veikiu, ką koduoju, kaipo koduoju ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dzeremi, Karolis tiesiog tiesa sako, realiai as galvojau kad Ron'as vienas geriausiu taipogi, bet deja, yra daug geresniu.. :)

 

Aš ir nelaikau savęs geriausiu.  :)

 

Einam battle? Pamatysi mano darbą :)

Redaguota , nario Ron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

duok savo darbų

 

Pamačiau pirmą šitą video kuris įkeltas 2016-12-06 ir dingo noras žiūrėti kitus.

 

 

Jeigu tu tai laikai sistema tai aš apakęs... Einam battle rimtai :D Noriu pažiūrėti ar tikrai tik kalbėti sugebi ar kažką galbūt daugiau nei tai ką mačiau šiame video kuriame tik vienas dalykas man labai patiko - daina.

Redaguota , nario Ron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamačiau pirmą šitą video kuris įkeltas 2016-12-06 ir dingo noras žiūrėti kitus.

 

 

Jeigu tu tai laikai sistema tai aš apakęs... Einam battle rimtai :D Noriu pažiūrėti ar tikrai tik kalbėti sugebi ar kažką galbūt daugiau nei tai ką mačiau šiame video kuriame tik vienas dalykas man labai patiko - daina.

 

Tylek vagie ir pinigus atiduok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...