Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MIDI kontroleriai ir klaviatūros


Komiksas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gamer'iai ;) Kaip laikotės?

 

Iš karto eisiu prie klausimo, noriu pradėti daryti kažką su muzika, DJ'inimas nedomina. Domina kuryba, esu visiškas naujokas šitame dalyke, neesu nei piršteliu prisilietęs prie muzikos, ir net nenutuokiu nuo ko pradėti, galbūt man, net nereikia jokios įrangos? Galbūt reikėtų pradėti nuo kažkokių kompiuterinių programų. Kol kas svarstau apie šį variantą: http://soundium.lt/arturia-minilab-mk2

 

 

Labai prašau šitoje temoje reikštis tik žmones, kurie dirba su muzika ir apie tai supranta ir gali duoti patarimus, bei suteikti tinkamą informaciją. Ačiū už supratingumą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šitoj stritį tau reikės nemažai pinigų kad kažką pradėtai. O darbas kurti TIKRAI SUNKUS.  Pats pagalvok ar tu tikrai nori pradėti kurti. Jei nori kurti, tau reikės MIDI klaviatūros, pc. Ją pasijungsi prie pc ir dirbsi su programom. 

Taip, aš tą puikiai suprantu, aš ir noriu kažko pasiekti, ir aš esu pasiruošęs, mokytis ir sunkiai dirbti, kad kažką pasiekti, nors ir esu gana užimtas manau rasiu laiko visam šitam dalykui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, aš tą puikiai suprantu, aš ir noriu kažko pasiekti, ir aš esu pasiruošęs, mokytis ir sunkiai dirbti, kad kažką pasiekti, nors ir esu gana užimtas manau rasiu laiko visam šitam dalykui.

Tai pirkis ta midi klaviatura ir pasiziurek intike kaip ta programa vadinasi nes as pamirsau ja.  Arba gal sintezatoriu pirk brangu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien norėti neužtenka. Reikia išmanyti apie muziką, nusipirksi ane jį, bandysi kurti ir jeigu neišeis tiesiog padėsi į šoną ir tavęs nebedomins. 

Na, Banditai, mastau apie tai. Būtent ši mintis kartais ir nubaido mane nuo viso to, o nuo ko siūlytum pradėti tu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...