Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau sa-mp projekto kaip antrasis savininkas / pagalbininkas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2691 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

49 balsai

  1. 1. .Schwartzas` patikimas?



Recommended Posts

Sveiki, ieškau projekto kuriame bučiau antrasis savininkas, žemiau aprašysiu daugiau ką aš veiksiu.


 


Aš...


Aš... Taigi pradėsiu pasakojimą... Manau daugelis mane žinote, žinoma noriu komentaruose sulaukti gerų atsiliepimų. Jūs man parašote į skype, Aš jums atrašau, kad mane Jūsų projektas domina arba ne. Projekte Jums daryti reikės absoliučiai nieko ! Tik jį remti eurais t.y visiems komandos nariams kurie dirbs tam tikrus darbus ir norės už tai atlygio. Na, o aš prižėsiu Jūsų projekte absoliučiai viską t.y busiu savininkas, manau suprantate ką tai reiškia, prižėsiu visų komandos narių darbą bei juos rinksiu, ieškosiu... Mane domina - daugelis, Jūs man parašote į skype, aš jums atrašau ar Jūs/Jūsu projektas mane domina ar ne. .us.lt galūnės galit nerašyti  :taika:  Iš bėdos priimčiau ir pagalbininko pareigas. P.S užsiemu įgarsinimu.


Projektas SA-MP real life tipo.


 


Lauksiu pasiūlymų bei daugiau info iš manes skype: lukaszxc3007


 



Apklausa dėl to, kad žmonės pamatytu ar aš patikimas ar ne.


Kaip sakoma "Visi priešai spaudžia NE"



Redaguota , nario .Schωartzas`
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Kaip perimti valdžią ir nupisti visą projektą. (nu čia žinot visa ilgą tekstą sutrumpinau)... O gal turi nori būt savininkų už viską mokėk, o aš su žaidėjais bendrausiu viskuo rūpinsiuos...

 

krč kai leavini sa-mp'ą savaitei ir jau kaip savaitę gryžęs RKS.

 

Neturiu nieko prieš tave, bet nerimtas žmogus atrodai :D čj net direktorium neištemptum savaitę

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

*Kaip perimti valdžią ir nupisti visą projektą. (nu čia žinot visa ilgą tekstą sutrumpinau)... O gal turi nori būt savininkų už viską mokėk, o aš su žaidėjais bendrausiu viskuo rūpinsiuos...

 

krč kai leavini sa-mp'ą savaitei ir jau kaip savaitę gryžęs RKS.

 

Neturiu nieko prieš tave, bet nerimtas žmogus atrodai :D čj net direktorium neištemptum savaitę

Kaip taip gali taip sakyti? Tu sakai ne rimtas. Nu*isti projektą? Čia nusišneki, kadangi aš prisijungimo prie pačio hostingo neprašyčiau ;) Nesigadinsiu reputacijos, dėkui už komentarą. Tu nerimtas kai pas tave galvoj vien api*isimai ir -1 neigiamas atsiliepimas :)

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip taip gali taip sakyti? Tu sakai ne rimtas. Nu*isti projektą? Čia nusišneki, kadangi aš prisijungimo prie pačio hostingo neprašyčiau ;) Nesigadinsiu reputacijos, dėkui už komentarą. Tu nerimtas kai pas tave galvoj vien api*isimai ir -1 neigiamas atsiliepimas :)

Tu tik įrodei, ką aš turėjau omenį, o apie apisimą aš kalbėjau nerimtai jei nesugebėjai suprast tai paaiškinsiu.

Man atrodo, kad serveriuosiu kuriuose žaidžia apie ~100 žaidėjų ir mažiau, daug dėmesio kreipia į savininką į jo veiklą, bendravimą... Dėl to daugelis serverių žlunga. O tai, kad ateitų dar vienas kažkoks narys iškart į savininkus čia tipo imtu viską valdyt, o pagrindis serverio įkūrėjas sėdėtu pakraštį tai aišku, kad tu viską perimtum ir servo įkūrėjas nebeturėtu autoriteto, ir tiesiog žaidėjai sektu paskui tą katras rūpinasi viskuo, o ne investuoja.

 

Tai, kad parašiau savo neigiamą nuomonę apie tave tu tik pagrįsei viską savo atsakų, kad esi nesubrendėlis kuris nesupranta pats ko nori vieną savaitė leaviną kitą grįžta, nepriimi mano nuomonės apie mane tik puolei iškart neįsivaizduoju tavęs jokiose pareigose, nebent kaip samdinio, nes vadovaut ne tau su tokiu požiūriu. 

 

Ai, bet pračekinau tavo profiliuką gi 15 metu turi ko tikėtis čia dar :D bereikalo prirašiau visvien nesuprasi ;), bet gal kitiem apšviesiu protą

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu tik įrodei, ką aš turėjau omenį, o apie apisimą aš kalbėjau nerimtai jei nesugebėjai suprast tai paaiškinsiu.

Man atrodo, kad serveriuosiu kuriuose žaidžia apie ~100 žaidėjų ir mažiau, daug dėmesio kreipia į savininką į jo veiklą, bendravimą... Dėl to daugelis serverių žlunga. O tai, kad ateitų dar vienas kažkoks narys iškart į savininkus čia tipo imtu viską valdyt, o pagrindis serverio įkūrėjas sėdėtu pakraštį tai aišku, kad tu viską perimtum ir servo įkūrėjas nebeturėtu autoriteto, ir tiesiog žaidėjai sektu paskui tą katras rūpinasi viskuo, o ne investuoja.

 

Tai, kad parašiau savo neigiamą nuomonę apie tave tu tik pagrįsei viską savo atsakų, kad esi nesubrendėlis kuris nesupranta pats ko nori vieną savaitė leaviną kitą grįžta, nepriimi mano nuomonės apie mane tik puolei iškart neįsivaizduoju tavęs jokiose pareigose, nebent kaip samdinio, nes vadovaut ne tau su tokiu požiūriu. 

 

Ai, bet pračekinau tavo profiliuką gi 15 metu turi ko tikėtis čia dar :D bereikalo prirašiau visvien nesuprasi ;), bet gal kitiem apšviesiu protą

Visiška teisybė, vien paargumentavus matosi kaip vaikiškai užsipuola, o savinikus peikia daugiausia, jam ką nors pasakius gal jis kaip daugelis pradėtų baninti ar grąsinti, nu čia žmogus viską protinga išdėstei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gausiu baną, už tai, kad pabalsavau, kaip jis nenorėjo, jis patikimas yra xD

Atsargei jis kriminalinėj policijoj sakė jeigu nepateiksiu įrodymų policija atvažiuos :o

Štai jo subrendimas, imkit jį į savininkos!!!

82e7eec0282cde8c1dfd2255442168cd713.jpg

Man šiandiena gera nuotaika Ponas Deivydai Kačinski, nors ir sergu, tačiau stengiuosi savo nuotaiką išlaikyti gerą, ligiuojiuosi į saulę danguje.

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2691 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...