Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SAMP modifikacija SAN FIERRO MIESTE


Lawless

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Labai nemalonus nemokantis bendrauti susitari vienaip daro kitaip savo žodžius laužia ir žiauriai nepatikimas ir beto dar vagis

 

9d63bd2825fc551d46b75846363c53c5145.png

 

oi tu laisvas , pats žodžio nesilaikiai nenorek kad aš nuotraukas pradėčiau kelt . tu man už vakar nesumokėjai kiek buvo daryta dėl vLRG nes tu paraša sedėjai ir nieko neveikiai , tad laisvas :) net nesugebėjai supisto TEAMSPEAK nupirkt ar VPS . LAISVAS . O VLRG puslapi pasiemiau nes man ir priklauso visi laikai surinkti mano.

IR MANO LOGOTIPUS NUSIIMK NES DAR AŠ IRGI UŽ JUOS MOKĖJAU . TOKS TU NEVYKĘS VERKSNYS DĖL TO SAMP . Jau geriau atiduok zavaskui ta domena kaip ir sakiai kad atiduosi , neišėjo apgaut manęs negavai modo tai dabar iškelsi scena :D ? Kelk , nes to modo ar fb puslapio negausi . Galėsi rašyt dar iš 5 SKYPE skirtingu , tavo šveplavimo būda iškart galima atspėt .

Redaguota , nario Lawless
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Grynas vaikų darželis, suaukit jmj.

Ne suaugime esmė visa, esmė tame, kad tas LawLess belenkoks šmeižikas yra, ir čia bando savo ilgais tekstais itikinti kitus, kad jis čia labai patobulino modifikaciją, nors nupirko sistemas - ir įkėlė į šitą modą. Nes pats nieko nemoka, na gal per tuos Dexinoz metus, kai turėjo nick'ą jau bent tikrai nieko nemokėjo, tik, kad vaidindavo, kad moka. Dabar gal išmoko kažkiek, bet ir tai nemanau. Visu antra, tai jis apgavikas yra, įrodinėja ko pats nemoka. Žodžiu šūdmalys totalus. :) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne suaugime esmė visa, esmė tame, kad tas LawLess belenkoks šmeižikas yra, ir čia bando savo ilgais tekstais itikinti kitus, kad jis čia labai patobulino modifikaciją, nors nupirko sistemas - ir įkėlė į šitą modą. Nes pats nieko nemoka, na gal per tuos Dexinoz metus, kai turėjo nick'ą jau bent tikrai nieko nemokėjo, tik, kad vaidindavo, kad moka. Dabar gal išmoko kažkiek, bet ir tai nemanau. Visu antra, tai jis apgavikas yra, įrodinėja ko pats nemoka. Žodžiu šūdmalys totalus. :)

 

jau taip baisiai nusišnekėjai eik pasidomėk geriau :)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...