Peršokti į turinį

vLRG.LT Tonybet sistema


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Ne ant dienų, o dienų bėgyje. Matosi jums su lietuvių nekažką :)

Atsirado didysis lietuvių mokytojas... Neturi ką pakomentuoti, nekomentuok, jmj... Išsireiškiau ne taip, prikibti būtina? Normalus būtum, nepastebėtum net tokių dalykų.

 

Taip ir sulietuvintą. ;)

Dar vienas... baisu

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsirado didysis lietuvių mokytojas... Neturi ką pakomentuoti, nekomentuok, jmj... Išsireiškiau ne taip, prikibti būtina? Normalus būtum, nepastebėtum net tokių dalykų.

 

Dar vienas... baisu

 

Klausyk, ko čia prakaituoji? :D Negali ramiai pasakyt, jog suklydai ir viskas? Nesu aš nei lietuvių mokytojas, nei didysis žinovas, tiesiog tokios klaidos drasko man akis, nematau dėl ko čia reikėtų pykti tau. O apie komentavimą - čia yra diskusijų forumas, visi išreiškiame savo nuomonę   

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Klausyk, ko čia prakaituoji? :D Negali ramiai pasakyt, jog suklydai ir viskas? Nesu aš nei lietuvių mokytojas, nei didysis žinovas, tiesiog tokios klaidos drasko man akis, nematau dėl ko čia reikėtų pykti tau. O apie komentavimą - čia yra diskusijų forumas, visi išreiškiame savo nuomonę   

Palygino jis mano lietvuių kalba... Klaidos? Čia išsireiškimas klaidingas. Sakau, nebeturi ką daryti, dar komentuoji tai, ko nereikia? Lietuvis? Lietuvis, tai ir suprask, kad lietuviškai, o ne kinietiškai parašiau, drąsko mat jam akys klaidos, baisuuuuu....

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neturiu blogos nuomonės apie šį serverį turint omenyje dabar tuos savininkus ir t.t. Sistema gerai sugalvota, sėkmės :)

Dėkoju už atsiliepimą ir palaikymą! Tikrai stengiamės, niekam lengvai nenusileisime ir nepasiduosime, sunkumus praėjome t.y bandymus mums pakenkti ar pažeminti, todėl sustiprėjome, surimtėjome, pasimokėme iš klaidų ir toliau dirbame ties savo planais 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Manau kiekvienas natūralus žmogus turėtu taip pastebėti, jei nepastebi tuomet galbūt ir esi nenormalus. Where your logic?

Užtenka sureikšminimų, sutvarkiau aš Jūsų tą baisiausią klaidą... Atsikabinkite, eikite savo reikalais prašau. Normalus žmogus suprastu, kad tai yra klaida, bet jinai nepakeičia sakinio reikšmės, tiesiog netaisyklingai išsireiškiau ir būtina prisikabinti, pradėti aiškinti, kad lietuvių nekažką - here is my logic... 

Redaguota , nario JArroYo /\ R-L
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užtenka sureikšminimų, sutvarkiau aš Jūsų tą baisiausią klaidą... Atsikabinkite, eikite savo reikalais prašau. Normalus žmogus suprastu, kad tai yra klaida, bet jinai nepakeičia sakinio reikšmės, tiesiog netaisyklingai išsireiškiau ir būtina prisikabinti, pradėti aiškinti, kad lietuvių nekažką - here is my logic... 

Kaip sakoma: "Nervus į koncervus" ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palygino jis mano lietvuių kalba... Klaidos? Čia išsireiškimas klaidingas. Sakau, nebeturi ką daryti, dar komentuoji tai, ko nereikia? Lietuvis? Lietuvis, tai ir suprask, kad lietuviškai, o ne kinietiškai parašiau, drąsko mat jam akys klaidos, baisuuuuu....

 

Draskau akis? Tikrai ne. Daugiau nenoriu su tavimi ginčytis, kadangi matosi, jog esi visiškai nesupratingas ir nepriimi kitų žmonių nuomonės. Turi daugiau ką pasakyti (nors tikiuosi, jog būsi protingas ir daugiau nenorėsi tęsti gana kvailo pokalbio), eik į AŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...