Peršokti į turinį

Mano pačio sukurtas Dragon Ball Z AMV


Larsonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Yo, taigi po ilgos pertraukos, kaip nemontavęs užsimaniau kažką padaryti, tai pamaniau padaryt DBZ AMV tai žiūrėkit ir vertinkit;

 

 

#DBZFANS

 

Geras man patiko, nera labai sudetingas taciau, daina atitinka atmosfera tos dalies. 

P.S kazkada seniai esu pats kurias AMV viena, tik kad su kokybe nelabai isejo xD 

Anime: The Legend Of The Legendary Heroes

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras man patiko, nera labai sudetingas taciau, daina atitinka atmosfera tos dalies. 

P.S kazkada seniai esu pats kurias AMV viena, tik kad su kokybe nelabai isejo xD 

Anime: The Legend Of The Legendary Heroes

 

Noic, video žinau, kad lengva, dabar mokinuos karpyt kitaip sakant "masking" tai kai pramoksiu bandysiu kažką įdomaus sukurt jeigu netingėsiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant beato trūko efektų arba bent jau susižaidimo su transitionais, nes tiesiog įkeliai paprastą sceną, nieko su ja nedarydamas, tik uždėdamas silpnus flash'us. Galėjai bent kokį shake uždėt ar bent su zoom'ais pažaist, kad kažkiek pagyvintų visą vaizdą, :D Ir stenkis nedėt scenų, kuriuose veikėjai kalba :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...