Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

http://www.skytech.lt/910004856-logitech-pro-gaming-mouse-black-usb-eer2-p-330764.html

jei gali paaukok tuos papildomus 10euru.

http://playpro.lt/http-playpro-lt-pele-zaidimams-logitech-g502-kaina salone gausi beto servisa ICT aptarnavimas isties geras jei reikes garantinio. manaja death adder chroma per savaite pakeite ir pristate. jeigu nori galiu ikelti nuotrauka su importavimo adresu

http://playpro.lt/laidine-zaidimu-pele-logitech-g402-kaina visdar labai populiarus variantas

vis labiau populiarejantis modelis https://www.varle.lt/peles/corsair-gaming-rgb-harpoon-zaidimu-pele--3351275.html

https://www.varle.lt/peles/pele-cooler-master-mastermouse-pro-l-wired-juodas--3330011.html ir gana gera pagal reviews.

patogumu pasizymi ir gerai isvystytas sensorius nors ir yra rattle https://www.varle.lt/peles/roccat-pele-kone-pure-camo-charge-5000dpi--1595469.html

https://www.varle.lt/peles/pele-gigabyte-mouse-xm300-6400dpi-juodas--2226386.html hribridinio grip;i forma tarp steel series rival 300 ir razer death adder modeliu.

visos peles ratintos rocket jump ninja chanelyje.

Redaguota , nario Mikoto9223

Chestnuts please

(redaguota)

viena patogiausiu peliu kiek girdejas dar sita http://www.skytech.lt/mnx0125001g-mionix-castor-p-276894.html

patinka ilikima guminiame pavirsiuje kad eitu sone kaireje puseje pirsta laikyt? http://www.skytech.lt/ch9303011eu-corsair-optical-gaming-mouse-sabre-rgb-10000dpi-p-294880.html imk sia.

http://www.skytech.lt/90mp0081b0ua00-asus-rog-gladius-6400-dpi-wired-gaming-optical-mouse-p-326246.html asus'as neseniai su savo aksesuarais issiverze i prekyba.

dar gali uzmesti ir novatorisko dizaino madcatz peliu serija. ar zowie.


 

Siūlau tau asmeniškai nusipirkti tokia; https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/peles-klaviaturos-ir-kilimeliai/peles/pele-razer-mamba-gaming-wireless.html

Didele akcija dabar yra prieš šventes, tikrai verta nusipirkti. :)

 

geriausios razer peles buvo iki kazkur 2013uju poto kokybe per durability krito. diamonblack v1 ir imperator 2008uju ar panasiai topines kurios pasitaiko iki siu dienu veikia. neskelbk peles jei nezinai apie razer marketinga.

nesakau kad pele yra tobula nes visos turi savo problemu ir veikimo minusu bet tai gali buti issprendziama

p.s. turiu pats razer death adder chroma. po keletos savaiciu nuo pirstu antspaudu siurkstus pavirsius tapo lygus ir pele eme kai kada pagr/ mygtuku vietoje slysti jei bent siektiek pirsta suprakaituodavo(dazniausiai nuo silumos).-taip pat spejau pele rma;inti per 3naudojimo menesius ir gavau pakeitima. pastebejimas del pakeistos death adder chroma: soninia mygtukai rattle daro, taip pat lyg guma ima atsokti kairiojoje gripo sono puseje. ratukas veikia kaip ir praeitos: su rattle-tad cia nieko naujo.

 

 

~~~pries sulydamas peles butu malonu pamatyti zmogu kuris bent issakytu asmenine patirti su viena ar kita jei yra ja naudojes arba naudoja. siulyt pirkti be jokiu pagristu teiginiu yra taspats kas siulyti pirkti bet ka.


Ką manot apie Steelseries 300 hyper beast?

tai ta pati steel series 300 tik kad pakeistu dizainu, gali ir fnatic edition 300aja gauti tai koks tau skirtumas?

Redaguota , nario Mikoto9223

Chestnuts please

(redaguota)

Na, od abar pasiūlykite vieną gerą :D

pasirink kuri yra tau patogesne sunku patarti, kiekvienas pele laiko savaip.

tik vienas dalykas, vos pradejau razer death adder'i naudoti joks kitas sensorius nebera patrauklus. atpratau nuo visokiu spin out ar decceleration/acceleration nesamoniu. ka jau ka patarti galiu rinkis tokia kad sensorius atitiktu tavo poreikius nes poto gailesiesi. patogumas irgi svarbu taciau be padoraus optinio/lazerinio sensoriaus nebus malonu jos naudot.

Redaguota , nario Mikoto9223

Chestnuts please

http://www.skytech.lt/910004856-logitech-pro-gaming-mouse-black-usb-eer2-p-330764.html

jei gali paaukok tuos papildomus 10euru.

http://playpro.lt/http-playpro-lt-pele-zaidimams-logitech-g502-kaina salone gausi beto servisa ICT aptarnavimas isties geras jei reikes garantinio. manaja death adder chroma per savaite pakeite ir pristate. jeigu nori galiu ikelti nuotrauka su importavimo adresu

http://playpro.lt/laidine-zaidimu-pele-logitech-g402-kaina visdar labai populiarus variantas

vis labiau populiarejantis modelis https://www.varle.lt/peles/corsair-gaming-rgb-harpoon-zaidimu-pele--3351275.html

https://www.varle.lt/peles/pele-cooler-master-mastermouse-pro-l-wired-juodas--3330011.html ir gana gera pagal reviews.

patogumu pasizymi ir gerai isvystytas sensorius nors ir yra rattle https://www.varle.lt/peles/roccat-pele-kone-pure-camo-charge-5000dpi--1595469.html

https://www.varle.lt/peles/pele-gigabyte-mouse-xm300-6400dpi-juodas--2226386.html hribridinio grip;i forma tarp steel series rival 300 ir razer death adder modeliu.

visos peles ratintos rocket jump ninja chanelyje.

Kai prisiūlei tai net nežinau kurią rinktis :D steelseries ar logitech geriau?


.

(redaguota)

Kai prisiūlei tai net nežinau kurią rinktis :D steelseries ar logitech geriau?

sakyciau ziurek kas patogiau tau, pilnas rubber gripas ar tik sonai ir kas patvariau atrodo

as tavo vietoje imciau g402 arba gpro uz ~80euru. dar gal ta corsair sabre RGB del patogumo.

3366 optinis sensorius kuris yra ant gpro kaip ir ant g100s vienas geriausiu sakyciau. dar manlyg g402 naudoja bet manau kad klystu.

Redaguota , nario Mikoto9223

Chestnuts please

sakyciau ziurek kas patogiau tau, pilnas rubber gripas ar tik sonai ir kas patvariau atrodo

as tavo vietoje imciau g402 arba gpro uz ~80euru. dar gal ta corsair sabre RGB del patogumo.

3366 optinis sensorius kuris yra ant gpro kaip ir ant g100s vienas geriausiu sakyciau. dar manlyg g402 naudoja bet manau kad klystu.

O kokia tavo nuomonė apie tą Steelseries Rival 300 ? :)


.

(redaguota)

sakyciau ziurek kas patogiau tau, pilnas rubber gripas ar tik sonai ir kas patvariau atrodo

as tavo vietoje imciau g402 arba gpro uz ~80euru. dar gal ta corsair sabre RGB del patogumo.

3366 optinis sensorius kuris yra ant gpro kaip ir ant g100s vienas geriausiu sakyciau. dar manlyg g402 naudoja bet manau kad klystu.

Nevienodas, ant g100s sensorius yra am010, ant gpro 3366, tik kad vienodas shape + side buttons.

Redaguota , nario manteliakas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...