Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dizainu piešimo/kodavimo paslaugos!


'familia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi esu nupiešęs nemažai dizainu, tiek SA:MP tiek kitokiems diskusijų forumams, pieštu dizainu pavyzdžių turiu, bet deja kodavimo nebeturiu.

 

Dizainus koduoju paprastus ne tokius kaip pvz pawno.lt(nereklama)  nesu tiek pažengęs todėl ir kainos mažos.

 

f7a3f10b27906a870560efaaa2d0e79c546.png

cedb507e0d389c53e38f5f738a723800927.png

a06dc3ca8ffa782a0dc925629a9b02a7300.jpg

 

Daugiau pavyzdžių neturiu šiame PC bet esant reikalui galėsiu pateikti. 

 

Koduoju tik IPB dizainus kol kas.

 

Dizaino piešimas: 5 eurai.

Dizaino kodavimas: 2 eurai.

 

Skype: martis.php 

Redaguota , nario 'familia
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikimas žmogus, gana gražūs darbai, o ir kaikos nesikandžioja

dėkui, "kaikos" tikrai nesikandžioja palyginus tikrai mažos.

 

 

Šaunus tikrai patiko asmeniškai šie darbai, matosi kad yra pastangų juose viskas suderinta.  Patikimas rekomendacija tau nuo manęs. Dabar aš žinosiu kur reiks kreiptis ir pas ką !  :beers:

 

dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas sneka paie user zonas, as apie pati dizaina.

mano dizainai nėra kreivi, aš tiesiog norėjau pasakyti jog nekoduoju tokių user zonu nes nemoku, iškart pasakiau kad nebūtu nesusipratimų.

 

Tai gal iš viso nemokamai padarytum?

o tai kas tau darbo kiek noriu tiek imu, čia mano reikalas.

 

Noriu sužinotį ar pilnai piešį dizainus ar tik 1 puslapį?

vieną puslapį.

 

Kodel man antras dizainas labai panašus į manąjį r-mg? :D http://code.us.lt/themes/src/skins/58.png

nesu matęs tavo dizaino nesu girdėjęs apie tokį projektą sorry nežinojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WTF? tu gal kainos nematiai uz kiek jis koduoja, 2 eurai? Cia kad ir koks kreivas kodas butu, jeigu puslapis veiks dar ir daugiau sumoket galima.. 

OMG , nesakau kad tas kodas idealus bet jis nėra toks kreivas kaip jūs čia išsigalvojat aš pasakiau kad tik nekoduoju tokiu user zonų nes nemoku t.y nesu bandęs. O kainas dedu kokias noriu, norit brangiau eikit pas HeiC button ar tą patį 4nex

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OMG , nesakau kad tas kodas idealus bet jis nėra toks kreivas kaip jūs čia išsigalvojat aš pasakiau kad tik nekoduoju tokiu user zonų nes nemoku t.y nesu bandęs. O kainas dedu kokias noriu, norit brangiau eikit pas HeiC button ar tą patį 4nex

 

Jis turėjo galvoj, kad net nevertą 2€ mokėti tau, nes tai tas pats kas juos atiduotį. Dizainai vos pradinkuko lygio, tuo labiau, kad piešį tik 1 puslapį ir 1 dieną :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...