Peršokti į turinį

LoL - Mix tape Nr.1


Antifr33z3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu ka hebra, manau antras blynas geresnis, montage ne is vieno champ, daugiau "prikolu" taip pasakius :D jei reikia dainos rasykit i komentarus, nes per shazama *Myliu SuperGames.lt* ar suras :D subscribe&like , kita sav planuoju kita video, butu labai dziugu jei kas netingi atsiustumet savo geru place visokiu ar penta kilu :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mano nuomuone tai man atsibodo po 30sec.. tas edit grynai nesutampa su kas rodoma.. ( BENT MANO NUOMUONE ))  beja kas paboostino tave? parekomenduok visiems .

Niekas jo neboostino :D Blemba, žmogus papostina, paklausia kitų nuomonės, ir dar jam prikiša ne prie ko tą "boostinimą", bet sakiau, jis  neboostintas, ir normaliai žaidžia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mano nuomuone tai man atsibodo po 30sec.. tas edit grynai nesutampa su kas rodoma.. ( BENT MANO NUOMUONE ))  beja kas paboostino tave? parekomenduok visiems .

tai, kad support nemaininu tai jau boostintas? nenusisnekek prasyciau. Sitas video ir neturejo but atitaikytas pagal muzika, t.y. neturejo but sync video. O jeigu nori boost kreipkis i mane, per savaite b1>g5 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2723 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...