Peršokti į turinį

BĖĖDA DĖL PC PADĖĖKIT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4653 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bandyk Updatinti Driverius, arba kažkas su vaizduške.
- Keistas esi.. Jeigu kompas neisijungia , kaip jis tau updatins ? :D

Man buvo tas pats , su draugu nagrinėjome ir žinau kaip šitą išspręsti.

Pastaba : Jeigu pavysk - kompiuteris veiks , jeigu ne , turėsi pirkti naują Hardware.

Pradedam.

1. Pasiruošk seną dantų šepetuką.

2. Kompą atsidaryk , ir tada , šitoje vietoje hardware.jpg nuimk tą aušintuvą , ir po juo esantį tą kubą , išvalyk , kuo geriau , kad neliktų dulkių , ir aušintuvą pavalyk gerai , žodžiu šiuos 2 prietaisus išvalyk. ( NETURI LIKTI DULKIŲ ) , viską sujunk atgal ir tvarkingai.

3. Ijunk kompą.

Turėtų veikti. Bet jeigu ne , vadinasi hardware yra sugadintas , ir turi pirkti naują.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk Updatinti Driverius, arba kažkas su vaizduške.
- Keistas esi.. Jeigu kompas neisijungia , kaip jis tau updatins ? :D

Man buvo tas pats , su draugu nagrinėjome ir žinau kaip šitą išspręsti.

Pastaba : Jeigu pavysk - kompiuteris veiks , jeigu ne , turėsi pirkti naują Hardware.

Pradedam.

1. Pasiruošk seną dantų šepetuką.

2. Kompą atsidaryk , ir tada , šitoje vietoje hardware.jpg nuimk tą aušintuvą , ir po juo esantį tą kubą , išvalyk , kuo geriau , kad neliktų dulkių , ir aušintuvą pavalyk gerai , žodžiu šiuos 2 prietaisus išvalyk. ( NETURI LIKTI DULKIŲ ) , viską sujunk atgal ir tvarkingai.

3. Ijunk kompą.

Turėtų veikti. Bet jeigu ne , vadinasi hardware yra sugadintas , ir turi pirkti naują.

Čia ant laptopo? nes nelabai noriu ardyt.

--Papildyta--

Ir aš šeip nebūčiau parašęs šitos temos jei neisijungtu PC tiesiog jis restartuojasi ir taip kas kokia dvidešim minučių..

Ar čia ta nuotrauka ant laptopo ? man atrodo ne.

P.S. Kai perašė windowsus tai viskas susitvarkė bet po kokio mėnesio vėl tas pats buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet aš kai tik žaidžiu man meta šitą lentelę.

Patarimai:

1. Persirašyk Windows'us

2. Pasižėk naujausias instaliuotas programas ar žaidimus pabandyk ištrint (jei nenaudoji, jei naudoji pabandyk perinstaliuot). (Dažniausiai padeda)

3. IR paskutinis dalykas kurį galiu pasiūlyt tai šis nuostabus saitas, visada padeda :) : http://lmgtfy.com/?q=laptop+blue+death+screen

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man toks pat lygiai dalykas buvo , kai paspaudziau ant skype reklamos su kažkokiu virusu restartuodavos pc , paskui is vis restartuotis viena karta ir nebeisijungs. Tai pas meistra nuveziau nezinau ka ten padare bet sutvarke. Bet lygiai tai pat , zaidziu ir pist restartas pc vel isijungia vel rr ir ta langa meta , taip koki menesi restartavos ir nebeisijunge.

-- 02 Geg 2011, 13:02 --

O man toks pat lygiai dalykas buvo , kai paspaudziau ant skype reklamos su kažkokiu virusu restartuodavos pc , paskui is vis restartuotis viena karta ir nebeisijungs. Tai pas meistra nuveziau nezinau ka ten padare bet sutvarke. Bet lygiai tai pat , zaidziu ir pist restartas pc vel isijungia vel rr ir ta langa meta , taip koki menesi restartavos ir nebeisijunge.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hardriveri, pracenuok, kažkur yra problemą arba virusas, vienu žodžiu nieko nesigaus tai reinstal. GL.

+ gali būti, kad loptopas greitai užkaista. Čia dažnas atvejis kai žaisi ir kai išmes vėl šita lentele palesk kompo galą ir šonus jai karšta tai aušintuvas suejo. Tada reikia pirkti specialu loptopu aušintoją, nuo 20 iki 100LT kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu man buvo labai panasi beda kai isijungdavau koki daugiau reikalavimu reikalaujancio zaidima tokia pacia lentele ismedavo kol viena diena nusprendziau issiaiskinti kame problema ;D atsidariau savo pc ir zhiuriu vaizduskes ausintuvas neveikia ;D pasikeiciau ir viska dabar normaliai losiu ;D a tai perkaisdavo tada :) del to sita lentele mesdavo, bent jau man tai paziurek ausintuvus ar visi veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4653 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...