Peršokti į turinį

Projektas "Žingsnis i ateitį"


Flamkis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2756 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Šiandiena noriu kreiptis į visus čia esančius, narius ir ieškau iš jūsų visų vieno kuris norėtu prie manęs prisijungti.

---------------------------------------------

Pradėsiu nuo to kodėl aš čia rašau visą šitą ir ieškau bendražygio? Tiesiog kasdiena einu kaip ir visi normalūs žmonės į darbą kiti į mokykla, o dar kiti tiesiog miega namuose.
Taigi vieną dieną dirbu ir pagalvojau kodėl gi savo visu sukauptu žinių nepanaudojus kokiam nors projektui, aišku to vienas nepadarysiu todėl aš čia.

-------------------------------------------

Ko gi man reikia?

Žmogaus kuris sugebėtu konfiguruoti bei kurti minecraft pluginus, sugebėtu paruošti serverį 100% be klaidų, taip pat noriu, kad žmogus atsiduoti projektui, į jį žiūrėtu rimtai, noriu žmogaus su begale minčių bei idėju.

--------------------------------------------------

Ką gi aš duosiu projektui?

100% finansavima bei visą kitą kas reikalingą serveriui tai išvardinsiu ką aš būtent įnešiu į projektą.

VPS, Domenas (kai bus nutartas projekto pavadinimas), reklama, bei sutvarkytą tinklapį, taip pat prisidėsiu prie VPS'o tvarkymo užtikrinsiu sklandžiai veikiantį serverį.

--------------------------------------

Kokia nauda prisijungus prie manęs?

Žmogus kuris prisijungs prie manęs, gaus kažkokią dalį pinigų nuo projekto aišku, bei jai kokybiškai atliks darbus bus taip pat sumokėta kažkokia premija, ar paskatinimas.

------------------------------------

Apie kokį projektą kalbama?

Kalbama apie žaidimo "Minecraft" projektą, šiuo metu pastebėjau ne mažai serverių, visi kažkuom išskirtini ir įpatingi, bet ko gi noriu aš? Aš noriu visiškai naujo etapo "Minecraft" žaidime, noriu atrasti kažką naujo, noriu parodyti tai ko dar niekas nematė.

----------------------------

Kiek galiu investuoti?

Pradžioje investuosiu iki 100 eurų į patį projektą ir žiūrėsiu kas iš to gausis.

----------------------------------------

Dabar pakalbėsiu apie save truputį. Man yra 18-ioliką metų, minecraft žaidžiu praktiškai nuo jo atsiradimo, dar nuo "Alpha" versijos. Su VPS dirbu apie 3 metus gal truputį daugiau, na gaudaus šitame reikale. Prie puslapių kūrimo taip pat turiu žinių, betkokiu atveju išeitį rasčiau.

--------------------------------------------

Tai tiek apie viską, norintys rašykit į komentarus kažką ar man į pm, jeigu netinka susisiekimas apačioje palieku savo skype :)

--------------------------------------------

Skype -  mantux2211

Gero Vakaro SG nariai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal iš tavo pusės viskas skamba ir neblogai. Bet tu ieškai profesionalaus programuotojo turinčio daug idėjų ir nori jog jis darytų tai ką tu liepsi, nemokai, bei kokybiškai. Už tai truputį pafinansuosi savo pačio projektą. Realiai, šiame subforume ne per seniausiai mačiau žmogų kuris tiesiog siūlėsi paremti kokybišką, įdomų Minecraft projektą. Tiesiog duoti kelis šimtus € už elementarę reklamą, ar kažką panašiai bereikšmio. Jokio knisimosi su svetimom idėjom, jokio spaudimo, jokių keistų bendrasavininkų santykių. Grynas pelnas. Aš pats atitinku tavo kriterijus ir mane domina grynai užsidirbti, tačiau tu to man nesiūlai, todėl ir nedomini. Tai pat neįsivaizduoju kodėl turėtum dominti ir kokį nors kitą normalesnį programuotoją.

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal iš tavo pusės viskas skamba ir neblogai. Bet tu ieškai profesionalaus programuotojo turinčio daug idėjų ir nori jog jis darytų tai ką tu liepsi, nemokai, bei kokybiškai. Už tai truputį pafinansuosi savo pačio projektą. Realiai, šiame subforume ne per seniausiai mačiau žmogų kuris tiesiog siūlėsi paremti kokybišką, įdomų Minecraft projektą. Tiesiog duoti kelis šimtus € už elementarę reklamą, ar kažką panašiai bereikšmio. Jokio knisimosi su svetimom idėjom, jokio spaudimo, jokių keistų bendrasavininkų santykių. Grynas pelnas. Aš pats atitinku tavo kriterijus ir mane domina grynai užsidirbti, tačiau tu to man nesiūlai, todėl ir nedomini. Tai pat neįsivaizduoju kodėl turėtum dominti ir kokį nors kitą normalesnį programuotoją.

Sveikas, na tavo zodziuose yra tiesos, bet as manau atsiras norinciu ir su mano salygom :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2756 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...