Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Abandoned tower & building - Lithuania


Edva.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2709 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Spausciau zalia bet poto dar daugiau tokiu "papromogavimu" darysit, kurie man ne prie sirdies :)

Suprantama, tačiau toks mūsų gyvenimo būdas, o kiek dar visko už kadro :)

 

 

Turiu klausimuką, kokią kamerą naudoji? :)

 

EDIT: Pamačiau pačiame video aprašyme, sorry :DD

 

Ahaa :D

 

Viduriį vidoe galvojau paklaust ar nebaisu ten lipt, bet vėliau pamačiau ką jūs ten darot :D geras video tikrai, laukiam daugiau tikrai žėsiu.

:D Dėkingas už palaikymą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantama, tačiau toks mūsų gyvenimo būdas, o kiek dar visko už kadro :)

 

Toks gyvenimo būdas? Jeigų būtų buvęs "toks gyvenimo būdas", jau senai būtumėt darę tokias nesąmones, o ne kaip dabar - pamatėt internete kažkokį video, kur beprotis lipinėja ant dangoraižių, tai nusprendėt ir patys pasivaident po internetą. Jeigų nebūtų buvę keliami tie video, jūs patys nebūtumėt gyvenę su "tokiu gyvenimo būdu". Žvaigždutės jūs... Trumpalaikiai populiarios žvaigždės simptomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks gyvenimo būdas? Jeigų būtų buvęs "toks gyvenimo būdas", jau senai būtumėt darę tokias nesąmones, o ne kaip dabar - pamatėt internete kažkokį video, kur beprotis lipinėja ant dangoraižių, tai nusprendėt ir patys pasivaident po internetą. Jeigų nebūtų buvę keliami tie video, jūs patys nebūtumėt gyvenę su "tokiu gyvenimo būdu". Žvaigždutės jūs... Trumpalaikiai populiarios žvaigždės simptomai.

O ar tu mane pažysti? Ar tu iš to , kad pirmas vaizdo įrašas išėjo prieš savaitę sprendi , kad ir aš tai pradėjau daryti prieš savaitę? Manau tu iki galo neapmastei to ką rašai, aplink mane pilna mano bendraminčių, mes niekada negalvojom , kad galima būtų tai filmuoti ir dėti į internetą, tačiau šovė tokia mintis ir kodėl gi ne? Mes žinom ką darom, ir patikėk manim tuo užsiemam ne savaite ir ne dvi :)) Duosiu tau patarimą, prieš kažką rašant - pamąstyk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks gyvenimo būdas? Jeigų būtų buvęs "toks gyvenimo būdas", jau senai būtumėt darę tokias nesąmones, o ne kaip dabar - pamatėt internete kažkokį video, kur beprotis lipinėja ant dangoraižių, tai nusprendėt ir patys pasivaident po internetą. Jeigų nebūtų buvę keliami tie video, jūs patys nebūtumėt gyvenę su "tokiu gyvenimo būdu". Žvaigždutės jūs... Trumpalaikiai populiarios žvaigždės simptomai.

Įdomiai čia parašei gal pacaniukam rimtai patinka, pagalvok pries rasant ir nesusidaryk to pirmo įspūdžio.

Redaguota , nario Liquid'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2709 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...