Peršokti į turinį

Del LT istatymu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai tegul padaro kad kai uzsiregini iskart sutinki kad sukciavimo atveju bus viesinami surinkti duomenys...

Žiauriai gerai pasakyta :) o tie kurie jau užsiregistrave - kai prisijungtu po atnaujinimo parodytu - Sukčiavimo atveju jūsų asmeninai duomenys bus viešinami... :) Bei pasibaigtu visos bėdos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodos kad fb puslapio nuorodą bei vardą ir pavardę galima viešinti, kadangi žmogus yra viešas, naudojasi socialiniu tinklu ir t.t. Žinoma asmens kodo, sąskaitos numerio negalima viešinti.

Man atrodo nelygu ar galima. Be žmogaus sutikimo negali viešint, nesvarbu kad ir FB:) 

 

Tai tegul padaro kad kai uzsiregini iskart sutinki kad sukciavimo atveju bus viesinami surinkti duomenys...

Tai aišku, pažeiskim LR įstatymus, ką gi dar pasiūlysi? Jei rimtai, tai niekaip neapsisaugosi nuo tų sukčių. Reikia turėt proto ir neužkibt ant kabliuko. Įtartina kaina, įtartinas veikėjas imi tarpininkus ir panašiai ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau patys įstatymai mano manymu yra nedarišti, jeigu išeina taip, kad sukčiai gali gintis. 

 

1. Jei paviešini sukčių o jis pasiskundžia, reiškia pažeidėj įstatymą - gaunį baudą arba kitokia bausme. Po to galį ir tu skusti sukčių ji taip pat nuteis kaip ir tave ir paskirs bausme. Rez 1-1 sugaištį laiką ir nieko nepeši iš to :D

2. O jei neviešinsi ir kreipsies į teisėsauga iš karto, liks nubaustas tik sukčius o tu atgausi patirtus nuostolius o sukčiui dar ir baudele duos už sukčiavimą,  2-0 tavo naudai :) viskas surišta čia manau.

Bet aš vis tiek preš ta įstatymą, kad negalimą viešint sukčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2748 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...