Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3524 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Duotų man kas moderatorių, apramėtų forumas iš karto ir iš 'scamerių' pusės ir iš flooderių ;)

 

Labai abejoju kad tu kažką padarytum :D Scamerių visada yra ir bus jų niekas visiškai nepanaikins.

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

(redaguota)

Labai abejoju kad tu kažką padarytum :D Scamerių visada yra ir bus jų niekas visiškai nepanaikins.

IP ban dedi bei iš forumo išmetimas be galimybės sugrįžti. Ir viskas, o ne kaip čia kas antras su minusais vaikšto ir administracijai visiškai nusišvilpt;)

Redaguota , nario Svarainis

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Žinau kelis žmones kurie, užbaninti ip, bet vis tiek čia lankosi juk dabar ip pasikeist kaip 2x2 visokiu firefox papildinių yra torr, vpn....

Taip yra, tačiau kodėl kituose forumuose tokių vartotojų po scam neatsiranda? Kalbu pvz apie uždarbis, taip, ten reikia patvirtint tapatybę. :) Tačiau puikiausiai veikia ir galiu pasakyt ten scamo tikrai nėra, ne kaip čia.

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Taip yra, tačiau kodėl kituose forumuose tokių vartotojų po scam neatsiranda? Kalbu pvz apie uždarbis, taip, ten reikia patvirtint tapatybę. :) Tačiau puikiausiai veikia ir galiu pasakyt ten scamo tikrai nėra, ne kaip čia.

 

Dėja yra ir ten scamas, tenais tesiog yra užtraustą tokias temas kurtį kaip čia apie apgavikus, tam ir yra atsiliepimai.

Eik Namo

(redaguota)

Forumas miršta, nes niekas neblokuoja apgavikų. Prasuka vaikai varkes gauna blogą atsiliepimą ir toliau vierchauja.

 

Jeigu nukenčiantis asmuo parašo administratoriui ir užtenka visų įrodymų apgavikas būna užblokuotas. Nepasakokit pasakų...

Redaguota , nario Reklameris1

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

Forumo aktyvumas (nežiūrint pagal dieninius lankytojus) išties jaučiasi sumažėjęs. Kiek asmeniškai pastebėjau nuo 2012-2013, Nuotykių žaidimai, konsolės (nintendo vapšie niekam neįdomus), VFX ir GFX (nelabai) pamažėjo pranešimų ir kuriamų temų skaičius per tam tikrą laikotarpi. Galbūt ne tai, kad pats forumas miršta, o miršta tam tikros skiltys. Pasižiūrėjus į SA-MP, jis vis dar gyvuoja ir kasdien (arba tiesiog Veiksmo žaidima). Reikia pridėti dar kitokių naujų dalykų į forumą, kad pritraukti aktvyumą ir prikelti community. Kad ir anime skilties sukurimas atidarytų dar vieną "canceri" bet aktyvumas padidėtų. Pamokų skiltus? Gal kažkas pasidalins kaip ką daryti (nužūdyti ir paslėpti kūną :^) )

O kur pakyla aktyvumas dar? Žinoma gi prekyba

Free cancer cure:
188055d006.gif
 

(redaguota)

Sau aktualių diskusijų šiame forume tikrai neberandu... Visi forumai pasistūmėjo (Nėra sukaustyti labai griežtų taisyklių, paprasti ir greitai naudojami - reddit.com , 4chan.org ....)

 

Žmonėms sumokant pinigus nuimami neigiami atsiliepimai ir panašūs dalykai.

 

Na labai nekompetetingas forumas tapo palyginus su seniau (Nors visko buvo).

Redaguota , nario Reál

 

Žmonėms sumokant pinigus nuimami neigiami atsiliepimai ir panašūs dalykai.

 

 

Kalbi apie šį forumą ? Kas taip elgiasi man įdomu ?

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

(redaguota)

po 13-15 tokių pačių temų CS: GO forume, su tais pačiais klausimais ir tais pačiais adresais

Steam forume prikišta skelbimų- nors šio forumo ne tokia paskirtis

žaidimų naujienuose daugybė temų ne pagal paskirtį

net skiltyje "apie viską" žmones deda skelbimus

kaip gali forumas sulaukti dėmesio, kai jis yra netvarkomas? dėl to ir aktyvumas mažėja ir mažės

Redaguota , nario ⠀⠀⠀

po 13-15 tokių pačių temų CS: GO forume, su tais pačiais klausimais ir tais pačiais adresais

Steam forume prikišta skelbimų- nors šio forumo ne tokia paskirtis

žaidimų naujienuose daugybė temų ne pagal paskirtį

net skiltyje "apie viską" žmones deda skelbimus

kaip gali forumas sulaukti dėmesio, kai jis yra netvarkomas? dėl to ir aktyvumas mažėja ir mažės

 

Viską ką galime ir ką reikia mes sutvarkom. Ten kur yra klaustukas ar tai daryti verta ar ne, mes paliekame ramybėje. Tačiau vistiek tai neturėtu trukdyti žmonėms, tai ne ta priežastis kodėl aktyvumas mažėja. Trūksta pasikeitimų, naujovių.

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

(redaguota)

Taip, scameriai čia yra ne prie ko, bet forumas mirša nuo naujovių nebūvimo, administracijos nieko neveikimo šitame forume, iš Raudono pusės jokio išdirbio šitame projekte nebematau*, aišku, visi mes augam tuo pačiu ir keičiasi mintys, būna žmonių kurie užsilieka ties žaidimais, kažkas galvoja apie ateitį, aš tarp jų kurie jau galvoja apie ateitį, todėl išeinam į kitus forumus kur galime su žmonėmis padiskutuoti, nes čia šito dalyko nėra, čia viskas sukasi savo rutinoje ir daugiau nieko, kartas nuo karto kažkoks įžymesnis žmogus nuscamina kita, viskas, toliau viskas čia sukasi apie SA:MP, o toliau jau kiti žaidimai, suprantu, jog čia yra forumas labiau orentuotas į žaidimų tematiką, bet žmonėms kurie yra labiau subrendę, bei žaidimai neberūpi - čia neberanda savo vietos ir palieka šį projektą, būtent aš esu čia dar del to jog uždirbu iš pardavimų, abejoju ar tebebūčiau čia jeigu negaučiau kažkokių pajamų, kadangi bendraminčiu nelabai randu, atnaujinimų nėra, šneku ne apie paprastus atnaujinimus (pvz: teksto galimybe paryskinti daugiau, padidinta parasu vieta, galimybe pakeisti forumo isvaizda i juoda)

 

O šneku apie rimtus atnaujinimus, kogero rimčiausias matytas atnaujinimas čia tai buvo atsiliepimų sistema - kuri taipogi nėra originali, pačiame forume trūksta skilčių kurios būtu pritaikytos vyresniai auditorijai ne tik vaikams. :) Sekmės

Redaguota , nario //M

Mano YouTube kanalas : https://www.youtube.com/c/heroesmusic


Tarpininkavimo paslaugos/ taipogi parduodu CSGO steamus.


SKYPE: zajec.zajecas


SAUGOKITĖS MANO IMPOSTERIŲ,parašykite į a.ž prieš pirkdami.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3524 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...