Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[STEAMWALLET] Atrakinu/Pildau STEAM Wallet'ą NEMOKAMAI!


Andriiucha

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 804 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

80e50a34a2013581eb53538147b62ef6201.png


 


Sveikučiai,


 


Taigi kaip iš temos supratot, turiu galimybę atrakinti ar papildyti STEAM Wallet'ą neturintiems "MasterCard" arba "PayPal" paskyros.


 


Apie pasitikėjimą:


 


SuperGames.LT forume esu gan ilgokai, būnu kada aktyvus kada ne. Mane kai kurie gal ir žinot. Duodu pirmenybę žmonėms kuriuos asmeniškai žinau, kad jie patikimi. Galime eiti per tarpininką kurį apmokate jūs. Neesu gyvenime nei vieno apgavęs ir nežadu to daryti, turiu pakankamai pinigų išsilaikyti save uždirbant, ne apgaunant.


 


Žmonės kurie bando apgauti mane, pakenkti man, blefuoti, kad eičiau pirmas - nesistenkit.


-----------------------------------


Prie papildymo sumos pasiemu 0.00€


PVZ:


Pildotes STEAM WALLET'ą 5€, sumokate 5€


Pildotes STEAM WALLET'ą 10€ sumokate 10€


ir taip toliau.


 


-----------------------------------


 


D.U.K


 


Kodėl pasiemi 0€ nuo papildymo sumos?


 


Noriu užsitarnaut žmonių pasitikėjimą čia. Noriu tiesiog pagelbėti pasipildyti STEAM WALLET'ą, o ne užsidirbti labai daug, ar imsiu 1€ ar 0.50€, vistiek nepraturtėsiu nuo to.


 


Kokie atsiskaitymo būdai?


c9e2f54ba007e7deef027d651732e4ca75.png


 


Kaip galiu su tavimi susisiekti?


 


Skype: AndriusK99


E-Mail: [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>


STEAMID: Andriiucha


SuperGames.LT: Andriiucha > AŽ


 


- Andriiucha


Redaguota , nario Andriiucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 metų...

Na as taip nepasitikečiau nes jis pvz suves acc nick jo paprasys bent wallet koduko ir voulia jis turi Jusu acc kaip savo imanoma atkurti acc jeigu zinai wallet koduka ir prisijungimo varda o steam adminai jie tau pririsa accounta jeigu zinai wallet koda. Siulyciau atsargiai eiti tokiu keliu nebent negaila Jusu turimo acc. O šiaip žmogus mldc bet netikiu jog jam is sito viso naudos nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
2019-01-03 23:46, Vov3ryt3 parašė:

Na as taip nepasitikečiau nes jis pvz suves acc nick jo paprasys bent wallet koduko ir voulia jis turi Jusu acc kaip savo imanoma atkurti acc jeigu zinai wallet koduka ir prisijungimo varda o steam adminai jie tau pririsa accounta jeigu zinai wallet koda. Siulyciau atsargiai eiti tokiu keliu nebent negaila Jusu turimo acc. O šiaip žmogus mldc bet netikiu jog jam is sito viso naudos nera.

Kiek žmonėm pildžiau, jokios naudos ir negavau, tik teigiamų atsiliepimų to ko man ir reikėjo užsitarnaut pasitikėjimą žmonių. Ar nuo 2016 m. bent vieną skundą apie mane radai? Ne. Su artėjančiom šventėm!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 804 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...