Peršokti į turinį

Konkursas iš Facebook puslapio.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2755 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!
Šiandien benaršydamas facebook'e pamačiau, juk vis dar turiu puslapį, kurį esu visiškai užmiršęs. Puslapis yra susijęs su muzika, tiksliau sakant muzikos bendruomenė. Puslapį pirkau, galvojau užsiimti kokia nors veikla, bet dabar, tingiu, nėra noro ir tiesiog, tai nemano sfera. Taigi, pabūsiu geras ir vienam iš jūsų atiduosiu šį puslapį.

Įrodymai, jog puslapis yra:
http://www.part.lt/perziura/01fbaf27cea4ea9b3453ce1d9ae6f327173.jpg

Šiuo metu puslapis turi 3118 like'us.
Šiuo metu puslapis turi 1565 įrašų pasiekiamumo.

Apytiksliai ant vieno post'o būna po +- 10 like, bet puslapis nebuvo aktyvus, tad jei norėsit, galėsit padidinti šį skaičių.


Norint dalyvauti konkurse jums reikia :

1. Parašyti: NORIU!
2. Parašyti: Kodėl norite laimėti šį prizą

Na, o nugalėtoją rinksiu Lapkričio 1d. Tad laiko turite sočiai! 
Nugalėtoją padės išrinkti random.org svetainė.

Taigi, sėkmės kas dalyvausit ir iki!



 

Redaguota , nario Johnsonas
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  1. NORIU!

Noriu laimėti, nes pats galvoju užsiimti ir plėsti savo veikla, kuri bus susijusi ne tik su muzika, bet ir filmais galbūt ir žaidimais, kad patiktų įvairiausio plauko žmonėms ir kad jie galėtų rasti tai kas jiems įdomu. Vien dėl to puslapis gali greitai iškilti, kai galės domėtis ne tik muzika, bet ir kažkuo daugiau. Na taip pat draugės gimtadienis Lapkričio 5d . O jie užsiima siuvinėjimu ant drabužių, todėl galvoju (jeigu laimėsiu padovanoti) šį puslapį savo draugei, kad galėtų pasidalinti savo darbais su žmonėmis, turėtų tai jai patikti. Todėl mano planuose yra daug įdomių darbų ką galėčiau nuveikti su šiuo puslapiu.

Redaguota , nario Dieduska
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NORIU!

 

Esu didelis muzikos megėjas, kasdien klausausi virš 8 valandų, tad būtų linksma pasidalint dainomis/grupėmis/naujienomis su kitais bei prikelt šitą puslapį!

P.S. Net pirmas mano html darbas susijės su muzika :) http://imgur.com/a/oLKeJ

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2755 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...