Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Perskaites visus puslapius, mintyse kilo keletas minčių:

1. Kam nepavelka GTA 4, mažiau rūkykit, gerkit ir susitaupysit ant naujos krebės ar vaizduškės.

2. Tipo LT maža valstybė ir pan., tai kam ta GTA 5 dar kurs. C'mon gal tik lietuvoj tiek tėra GTA 4 gerbėjų, o pasaulyje kiek žmonių yra ...

3. SA:MP legenda, SA:MP geriausias... SA:MP yra kažkiek gerumo, aš jį jau 2 metus pralošęs ( aišku ne diena iš dienos ), bet dabar tikrai atsidobo, tai perėjau ant GTA 4 online, + susiradau Lt serva tai į SA:MP net neatsigręžiu, ir keikiu save, kodėl tiek ilgai laiko nepradėjau lošt GTA 4 online...

4. Dėl grafikos. Manau bus TIKRAI geresnė nei GTA 4. Nes vievien laikai keičias, šiolaikinės technologijos taip pat, tai mano galva po kokiu 20 metų, o gal ir tiek nereikės, kaip bus 3D arba kokia nors Real grafika.

5. Dėl reikalavimų sunku pasakyt ką nors, nes nėra jokio GTA 5 treilerio ar gameplay'ejaus. Bet mano galva turetų reikalauti daugiau nei, kad GTA 4, nes primeskit, vien dėl grafikos. Jei grafika bus kur kas geresnė, tai ir PC stipresnio reikės..

6. Čiujiu reikės eit vasarą "chalymit", kad turėčiau litų jei reikėtų keisti krebę ar vaizduškę. :D

Perskaites visus puslapius, mintyse kilo keletas minčių:

1. Kam nepavelka GTA 4, mažiau rūkykit, gerkit ir susitaupysit ant naujos krebės ar vaizduškės.

2. Tipo LT maža valstybė ir pan., tai kam ta GTA 5 dar kurs. C'mon gal tik lietuvoj tiek tėra GTA 4 gerbėjų, o pasaulyje kiek žmonių yra ...

3. SA:MP legenda, SA:MP geriausias... SA:MP yra kažkiek gerumo, aš jį jau 2 metus pralošęs ( aišku ne diena iš dienos ), bet dabar tikrai atsidobo, tai perėjau ant GTA 4 online, + susiradau Lt serva tai į SA:MP net neatsigręžiu, ir keikiu save, kodėl tiek ilgai laiko nepradėjau lošt GTA 4 online...

4. Dėl grafikos. Manau bus TIKRAI geresnė nei GTA 4. Nes vievien laikai keičias, šiolaikinės technologijos taip pat, tai mano galva po kokiu 20 metų, o gal ir tiek nereikės, kaip bus 3D arba kokia nors Real grafika.

5. Dėl reikalavimų sunku pasakyt ką nors, nes nėra jokio GTA 5 treilerio ar gameplay'ejaus. Bet mano galva turetų reikalauti daugiau nei, kad GTA 4, nes primeskit, vien dėl grafikos. Jei grafika bus kur kas geresnė, tai ir PC stipresnio reikės..

6. Čiujiu reikės eit vasarą "chalymit", kad turėčiau litų jei reikėtų keisti krebę ar vaizduškę. :D

Žaidi gta 4 online? e žmogau būk geras parašyk į skype LLLUKONICLL kaip lošt :rolleyes:

Sveiki o kaip atsidarys GTA 5 tai bus dar game GTA 4?

Ir beje man dar GTA 4 nepatraukia tai apie 5 Gta ner kalbu...

O kaip bus jau 5GTA. Patrauks man GTA 4 pasakysiu savo pc galinguma:

System:

Processor: Intel® Core Duo CPU T245 @ 2.00 GHz 2.00 GHz

Installed memory (RAM): 2.00 GB

System tipe: 32-bit Operating System

Pen and Touch: No PEN or TOUCH Inpunt is available for this: Dislpay.

Parasyk cia arba i skype: welniukas70

Siaip nesu bandes irasyneti GTA4 bet manau neis. Padekit prasau!

Aciu :)!:)!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4973 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...