Peršokti į turinį

VIP to BUY - Besikuriantis Mokėjimų Puslapis


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2468 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

VIP to BUY

Paslaugų sukūrimas ir valdymas

 

Pgrdindinė informacija: 

Puslapis: http://viptobuy.lt

Ką siūlo:

Mūsų tikslas - suteikti galimybę visiems (Ne tik populiariųjų serverių savininkams) užsidirbti iš savo serverių, nesvarbu ar tai SA:MP, MineCraft, o gal CS serveris, komandos į serverį persiunčiamos rcon būdu. Mūsų valdymo panelėje rasite: realiu laiku pirktų paslaugų sąrašą, nemokamą balsavimo sistemą ir kt. Planas pradedantiesiems yra nemokamas, todėl be jokio mokesčio galėsite pridėti ir administruoti savo serverį. Mes galime džiaugtis jog turime tiek patenkintų klientų. Iškilus klausimų visada jums padėsime!

Visos dabartinės galimybės:

 

  1. Balsavimo sistema: VIP to BUY siūlo visiems vartotojams nemokamą balsavimo sistema su topais. Jūsų puslapiai, jūsų prizai, jūsų topai, jūsų fonas (Angliškai: Background). Quary prisijungimas dėl žaidėjų tikrinimo, kad paslaugos būtų duotos kai žaidėjas prisijungia. Viskas pilnai automatiška - nuo balsavimo, iki topų. Nustatote, ir galite pamiršti. Greitai tobulėja, greitai atnaujinama.

  2. Raktažodžiai: Mūsų pagrindinis tikslas - padėti žaidėjams su SMS bei bankiniais mokėjimais. Kol jūs dirbate - žaidėjai užsisako paslaugas. Viskas automatiška. Galima pasirinkti paslaugos tipą (Laikui/Ne), kiek dienų paslauga galios, komandos pirkus/pasibaigus laikui ir daug daugiau. Realiu laiku valdomos pirkusiųjų žaidėjų paslaugos. Išmokami pinigai į savininko nustatytą sąskaitą.

  3. Youtube sistema: Visai neseniai sukurta sistema - vaizdo įrašų patvirtinimas. Kad savininko netrukdytų youtuberiai, ši sistema puikiai tinka. Youtuberis, norėdamas YT ranko, patvirtina savo vaizdo įrašą, ir gauna ranką. VIP to BUY patikrina, ar įrašas susijęs su serveriu pagal savininko nustatytus tekstus. Viskas pilnai kontroliuojama. Nuo prenumeratorių skaičiaus, iki paslaugų.

  4. Aukų sistema: Gal nenorite duoti paslaugų, o kad žaidėjai galėtų tik aukoti serveriui? Nesijaudinkit, mes tuo irgi pasirūpinome! Surinktos aukos mėnesio gale išmokamos jums į sąskaitą. Sistema yra prieinama visiems vartotojams - nemokamu planu, kaip ir dauguma kitų šio projekto sistemų. Viskas paprasta ir greita, be jokiu HTML/PHP žinių.

  5. Laiko sistema: Laisvai galite stebėti savo serverio aktyvumą, 30 dienų vidurkius (nuo 12 iki 24 valandos), TOP 10 daugiausia serveryje praleidusių žaidėjų per mėnesį, pamatyti apytiksliai kiek laiko  koks žaidėjas praleido serveryje, taip pat duoti prizus TOP 3 vietom už praleistą laiką serveryje. Viskas pilnai automatiška, viskas valdoma per VTB.

  6. Paysera sujungimas: Turite jau savo Paysera projektą? Jūs tik norite prijungti su VTB? Deimantiniame plane jūs galėsite be problemų sujungti sistemas, ir viskas veiks pilnai automatiškai - paslaugas valdysite per Vip To Buy, kol visi pinigai eis i jūsų projektą per Paysera! Viskas pilnai paaiškinta, todėl tą gali padaryti ir visiškas naujokas PHP puslapių programavime!

Planai:

  1. Nemokamas (0 Eur/mėn):
    • 10 raktažodžių per projektą
    • 35% nuo SMS mokėjimo (t.y. 77% nuo gautos sumos)
    • 65% nuo bankinio mokėjimo (t.y. 68% nuo gautos sumos)
    • 1 projektas
  2. Sidabrinis (1 Eur/mėn)::
    • 20 raktažodžių per projektą
    • 35% nuo SMS mokėjimo (t.y. 77% nuo gautos sumos)
    • 75% nuo bankinio mokėjimo (t.y. 78% nuo gautos sumos)
    • 2 projektai
    • "Laikas" skiltis, kuriame gali stebėti serverio aktyvumą ir panašiai.
  3. Auksinis (2 Eur/mėn)::
    • 30 raktažodžių per projektą
    • 40% nuo SMS mokėjimo (t.y. 88% nuo gautos sumos)
    • 85% nuo bankinio mokėjimo (t.y. 89% nuo gautos sumos)
    • 4 projektai
    • "Laikas" skiltis, kuriame gali stebėti serverio aktyvumą ir panašiai.
    • "Youtube" skiltis, kuriame gali nustatyti automatizuota vaizdo įrašų tikrinimo sistemą
  4. Deimantinis (3 Eur/mėn)::
    • Neribotas kiekis raktažodžių
    • 45% nuo SMS mokėjimo (t.y. 100% nuo gautos sumos)
    • 95% nuo bankinio mokėjimo (t.y. 100% nuo gautos sumos)
    • 10 projektų
    • "Laikas" skiltis, kuriame gali stebėti serverio aktyvumą ir panašiai.
    • "Youtube" skiltis, kuriame gali nustatyti automatizuota vaizdo įrašų tikrinimo sistemą
    • "Paysera" skiltis, kuriame gali prijungti savo Paysera projektą prie VTB

Puslapiai palaikomi privalomo balsavimo sistemos:

http://www.mcservai.lt
http://www.minecraft.e7.lt
http://m-craft.lt
http://minecraftservai.lt
http://playtop.lt

★ Papildoma informacija:

Puslapis kuriamas tik vieno žmogaus, todėl klaidų ir problemų gali pasitaikyti. Šiuo metu visa sistema yra perdaryta, viskas labai pasikeitę, atrodo gražiau, veikia geriau. Yra tiek Mikro, tiek Makro pirkimų sistemos. Šiuo metu sistemos lenkia beveik visų populerių Lietuvos serverių mokėjimo sistemas dėl savo platumo, galimybių, paprastumo. Jeigu nepatiko kažkas, rašykite į komentarus. Beveik 100% jeigu nepatiko, tai kažko tiesiog nesupratote iki galo, o tikrai galiu paaiškinti ko nesuprantate. Sistema išbandyti yra nemokama, todėl neturite ko prarasti išbandę bent kelias sistemas, o išbandę vargu ar norėsite atsitraukti. 

 

Redaguota , nario AsVaidas NMCG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėsite tūrėti 3 raktažodžius 
Bus nuskaičiuota 70% nuo kiekvieno SMS mokėjimo 
Bus nuskaičiuota 35% nuo kiekvieno BANKINIO mokėjimo 

Galėsite tūrėti tik 1 projektą
                                                                             

XDDDDDDDDDDDDDDD
Tai gal pasiimkit 99% nuo sms ir 99% nuo bankinio?
-------------------------------------------------------------
1271fc23795cf23d6d4f250c6b759b14.png

 

matos geri programuotojai susirinke

Redaguota , nario iŽygiss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD imat pinigus nuo iplauku, kai sms sistemos nemokomos? ir gaus 100% savinnikas? :DD molei..

 

Nematau nemokamos sms sistemos, kai:

  1. Paysera sms mokejimais nuskaiciuoja 58% nuo sumos
  2. Sistema reikia susiprogramuoti, nemoki, kainuoja nemazai
  3. Butinas puslapis - neturi, neturi sms sistemos
  4. Puslapi reikia islaikyti - mokama
  5. Puslapi reikia suprogramuoti - nemoki, mokama

Galėsite tūrėti 3 raktažodžius 

Bus nuskaičiuota 70% nuo kiekvieno SMS mokėjimo 

Bus nuskaičiuota 35% nuo kiekvieno BANKINIO mokėjimo 

Galėsite tūrėti tik 1 projektą

                                                                             

XDDDDDDDDDDDDDDD

Tai gal pasiimkit 99% nuo sms ir 99% nuo bankinio?

-------------------------------------------------------------

1271fc23795cf23d6d4f250c6b759b14.png

 

matos geri programuotojai susirinke

 

Pirmiausia:

Paysera nuo SMS mokejimo nuskaiciuoja 58% sumos, nuo bankinio - 5%. Mes imam skatikus tiesioginia ta zodzio prasme.

 

Antra:

Projektas dar tik kuriamas. Aiskiai tai paminejau. Man reikia normalios kritikos, ne Issityciojimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

df573ce879a2c1ac10fc6bce7761d0c0.png

tikrai 58% nuskaičiuoja, jo

Cia ziuri be pvm?

Kainas pateikiu jau su pvm, nes Paysera megsta viska pateikti be jos. Todel tiksliai negali zinoti kiek nuskaiciuoja, nebent domiesi tai.

Dekingas uz siuos komentarus, Visus atsakymus ivesiu i pagrindini puslapi, kad nekiltu kitiems tokiu klausimu.

Redaguota , nario AsVaidas NMCG.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau nemokamos sms sistemos, kai:

  1. Paysera sms mokejimais nuskaiciuoja 58% nuo sumos
  2. Sistema reikia susiprogramuoti, nemoki, kainuoja nemazai
  3. Butinas puslapis - neturi, neturi sms sistemos
  4. Puslapi reikia islaikyti - mokama
  5. Puslapi reikia suprogramuoti - nemoki, mokama

 

Pirmiausia:

Paysera nuo SMS mokejimo nuskaiciuoja 58% sumos, nuo bankinio - 5%. Mes imam skatikus tiesioginia ta zodzio prasme.

 

Antra:

Projektas dar tik kuriamas. Aiskiai tai paminejau. Man reikia normalios kritikos, ne Issityciojimu.

 

ISKUR TU TOKS BUKA* SMS sistema paplatinta, ja susiprogramuot nereikia, nes yra admin paneles, kur uztenka suvest duomenis (net lietuviskai parasyta), web nekainuoja islaikymas, pilna geru nemokamu hostingu... pls just turn logic

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ISKUR TU TOKS BUKA* SMS sistema paplatinta, ja susiprogramuot nereikia, nes yra admin paneles, kur uztenka suvest duomenis (net lietuviskai parasyta), web nekainuoja islaikymas, pilna geru nemokamu hostingu... pls just turn logic

Prieš tai pasakiau, kad nesipravardžiuoti. Šiuo atvėju jūs atrodote labai bukas. Pirmiausiai reikia išmokti gražiai kalbėti. Prašome parodyti bent vieną tokią paplatintą sistemą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moki uz plana paskui dar nulupa nuo visko procenta. Nebutu geriau zmogui paciam parsiusti is anglu ar nusipirkti cia uz kelis eurus visgi jei normalus projektas — tures ir web host. Su tais investavimais i projekta prajuokinai, realiai web hostas 5€???? Tagi is us pasiemi uz tram ct ir uzteks tavo tai sistemai palaikyt

Be to serva atidaryt max 10€ kainuoja net neisivaizduoju is kur tu 100 istraukiai

Redaguota , nario better than god
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moki uz plana paskui dar nulupa nuo visko procenta. Nebutu geriau zmogui paciam parsiusti is anglu ar nusipirkti cia uz kelis eurus visgi jei normalus projektas — tures ir web host. Su tais investavimais i projekta prajuokinai, realiai web hostas 5€???? Tagi is us pasiemi uz tram ct ir uzteks tavo tai sistemai palaikyt

Be to serva atidaryt max 10€ kainuoja net neisivaizduoju is kur tu 100 istraukiai

 

bejia sms sistema kad ir perkant kainuoja tik 3 eurus visam laikui, o pas ji menesiui + pasiema tam tikra dali

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Moki uz plana paskui dar nulupa nuo visko procenta. Nebutu geriau zmogui paciam parsiusti is anglu ar nusipirkti cia uz kelis eurus visgi jei normalus projektas — tures ir web host. Su tais investavimais i projekta prajuokinai, realiai web hostas 5€???? Tagi is us pasiemi uz tram ct ir uzteks tavo tai sistemai palaikyt

Be to serva atidaryt max 10€ kainuoja net neisivaizduoju is kur tu 100 istraukiai

Neverčiu niekieno būtinai eiti į šį projektą. Reikės balsavimo sistemos, youtube sistemos, mokėjimo su laiku, įvairiomis galimybėmis, ir panašiai, ateis. Nieko neverčiu.

 

Sistemos neužtenka. Jei neskaitei Paysera sąlygų, web normalus puslapis privalo egzistuoti. 30ct puslapis tai ir bus toks 30ct puslapis. 5 eurų aš šnekėjau apie normalų puslapį, ne vienai sistemai puslapiuko. 

 

Nuskaičiuoju pats tikrai labai labai mažai. Didžioji dalis visuose planuose vistiek tenka pačiam vartotojui. Didžiausiame plane - nuskaičiuoju maždaug 2%. 2 centai iš euro. Man atrodo kaikurie neįsivaizduoja kas yra 2%. Dėl 100 eurų prašome patikslinti kur taip rašiau. Tikrai nesveikai didelė suma už serverio atidarymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverčiu niekieno būtinai eiti į šį projektą. Reikės balsavimo sistemos, youtube sistemos, mokėjimo su laiku, įvairiomis galimybėmis, ir panašiai, ateis. Nieko neverčiu.

 

Sistemos neužtenka. Jei neskaitei Paysera sąlygų, web normalus puslapis privalo egzistuoti. 30ct puslapis tai ir bus toks 30ct puslapis. 5 eurų aš šnekėjau apie normalų puslapį, ne vienai sistemai puslapiuko. 

 

Nuskaičiuoju pats tikrai labai labai mažai. Didžioji dalis visuose planuose vistiek tenka pačiam vartotojui. Didžiausiame plane - nuskaičiuoju maždaug 2%. 2 centai iš euro. Man atrodo kaikurie neįsivaizduoja kas yra 2%. Dėl 100 eurų prašome patikslinti kur taip rašiau. Tikrai nesveikai didelė suma už serverio atidarymą.

Pasisamdyti kas suprogramuotų SMS mokėjimo sistemą kainuotų ~20 eurų. Normalus puslapis (Su forumu, paslaugomis) dar ~50-100 eurų. Hostingas - ~5 eurai mėnesiui (pigiausias planas). Patvirtinti per Paysera projektą užims daug laiko, būtina, kad sistemos būtų jau paruoštos ir būtina tūrėti jau

Tiksliau uz foruma kur parsisiunti free varikliuka ir uzmeti diza. Uzdedi nuliova sms sistema ir turi viska, be to tas 30 ct kainuojantis hostas tiktu jei servui nereikia frm ir kt shit, taigi per daug juo nieks nesinaudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasisamdyti kas suprogramuotų SMS mokėjimo sistemą kainuotų ~20 eurų. Normalus puslapis (Su forumu, paslaugomis) dar ~50-100 eurų. Hostingas - ~5 eurai mėnesiui (pigiausias planas). Patvirtinti per Paysera projektą užims daug laiko, būtina, kad sistemos būtų jau paruoštos ir būtina tūrėti jau

Tiksliau uz foruma kur parsisiunti free varikliuka ir uzmeti diza. Uzdedi nuliova sms sistema ir turi viska, be to tas 30 ct kainuojantis hostas tiktu jei servui nereikia frm ir kt shit, taigi per daug juo nieks nesinaudos

Čia šnekėjau tik apie puslapio sukūrima. Ir apie normalius puslapius, ne siūstus.

Gerai, kad gali taip lengvai viską rasti beveik nemokamai, ir su visomis galimybėmis, kurių pakaks serveriui visam gyvenimui. Tikrai pagirtinas darbas. Taip pat ir balsavimo sistemos, tikriausiai jas irgi galima susirasti nemokamai, tai dėl šito nesiginčysiu. Jei labai pasiseks, galbūt bus įmanoma rasti paysera mokėjimo sistemą, kur butu bankiniai/sms mokėjimai, laikui uždėtos paslaugos, ir viskas kitas. Youtube patvirtinimo sistemos nėra, čia jau pilnai mano sugalvota sistema, bet serveris gali laisvai apsieiti be jos.

https://web-hosting.thetop10sites.com/free-hosting.html?matchtype=p&keyword=top%20free%20webhosting&adposition=1t2&creative=73792695155&aceid=&utm_campaign=TT10S_Hosting_EU&tgtid=aud-113505583235:kwd-505328953&utm_ag=20617816595&gclid=CjwKEAjw1qHABRDU9qaXs4rtiS0SJADNzJisf7IvhUa_4I3p2OWS0Q1piJMK5IYoEk2PrtTp9WoHSxoC5Sjw_wcB

https://vote4craft.net/service (ant speedo sitas)

Jei kas galite, paieškokite paysera sistemos su konsole. Nelabai randu. Blogai ieškau.

Tikiuosi jau galima grįžti prie temos.

Aš nesistengiu vilioti vartotojų pas save. Aš tik suteikiu pagalbą. Paprasta, lengva. Jeigu vartotojas išeina iš VIP to BUY, užsisako web hostingą, puslapį, ir pats pasidaro mokėjimo sistemas, džiugu. Tikiuosi, kad visi pas mane prisiregistravę vartotojai sugebėtų taip. O galbūt jiems patik VIP to BUY siūlomos galimybės. Su projektu ketinu dirbti labai daug. Įvairiausios sistemos, įvairiausios galimybės, kurių taip paprasta tikrai nebus gauti. O kaina už tokias sistemas bus minimali. Aš sunkiai dirbsiu, kad VIP to BUY galėtų padėti kuo daugiau serverių Lietuvoje. Taip, aš nuskaičiuoju dalį. Už planus reikės mokėti tuos 2-4-6 eurus (Nebent imi nemokamą planą). Bet tik todėl, nes ateityje aš užsakysiu dizainą. Profesionalų, gražų. Pirksiu įvairias sistemas, kurias vėliau implementuosiu į projektą. Aš tų pinigų nesisavinsiu. viskas eis į VIP to BUY sąskaitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nieko gero :D Platintas šūdas, pasiknisau googlei tokiu sistemu virš proto ribų mėtosi. tobulink perdaryk kažką normalesnio jau vien iš svetainės dizaino matau jog platinta traukei, perkurk dizainą, ir po velnių susikišk tą mc  ten kur tirkai sulystu :D jei kuri sms sistemą kurk viskam ne tik kažkokiam vargšiškui minecraftui. mano kritika tau priimsi ne priimsi tavo bėdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nieko gero :D Platintas šūdas, pasiknisau googlei tokiu sistemu virš proto ribų mėtosi. tobulink perdaryk kažką normalesnio jau vien iš svetainės dizaino matau jog platinta traukei, perkurk dizainą, ir po velnių susikišk tą mc  ten kur tirkai sulystu :D jei kuri sms sistemą kurk viskam ne tik kažkokiam vargšiškui minecraftui. mano kritika tau priimsi ne priimsi tavo bėdos.

Dizainas - tikrai siustas, negrazus, ir man paciam jis nepatinka. Nemoku kurti dizaino. Todel ir nuskaiciuoju tuos centus, ir juos kaupiu. Ateityje pirksiu normalu dizaina.

Siuo metu puslapis tinka visiems projektams. Jei moki naudotis tais projektais - sujungti projekta su VIP to BUY nera problema. Minecraft naudoju tik kaip pavyzdi. Cs, Samp nepazistu. Nieko apie juos nezinau, nezaidziu. Puslapis veikia su visais projektais, kurie turi rcon prisijungima.

Visos sistemos, kurios yra puslapyje, buvo rasytos ranka. Nieko nera kopijuota. Funkcijos, Paysera, databazes. Zinau kiekviena detale, nes tai yra mano sistemos. Todel galiu tobulnti, kurti toliau, ka tikrai darysiu.

Butu kritikos geros, tik tie "Platintas šūdas", panasiai. Tu neesi isitikines, kad mano sistemos yra platintos, todel nereiktu taip sakyt. Tada kyla tik gincai.

Redaguota , nario AsVaidas NMCG.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats kurį laiką turiu panašią idėją, bet vis neprisiruošiu įgyvendint. Šiaip manau jog tinkamai viską padarius turėtų gautis gan pelningas projektas... Tačiau lupti tokius pinigus iš klientų kurių dar net neturi - tiesiog apsurdiška. Tai pat, tavo vizualus pristatymas atrodo baisiai ir projektas akivaizdžiai dar neužbaigtas. Susitvarkyk šitas nesąmones ir tik tada pradėk reklamuotis, nes kitu atveju taip ir liksi pajuokų objektu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats kurį laiką turiu panašią idėją, bet vis neprisiruošiu įgyvendint. Šiaip manau jog tinkamai viską padarius turėtų gautis gan pelningas projektas... Tačiau lupti tokius pinigus iš klientų kurių dar net neturi - tiesiog apsurdiška. Tai pat, tavo vizualus pristatymas atrodo baisiai ir projektas akivaizdžiai dar neužbaigtas. Susitvarkyk šitas nesąmones ir tik tada pradėk reklamuotis, nes kitu atveju taip ir liksi pajuokų objektu.

Kaip as jau sakiau, absurdiškai daug nuskaičiuoja Paysera. Aš kiekviename plane parašęs kiek eina i VTB, ir kiek eina i Paysera. Aš tiesiogine ta žodžio prasme nuskaiciuoju vos centus. 10-5% nuo Euro yra labai mažai. Ne visi supranta, kad tai vos keli centai.

Dizainas/Pristatymas galiu pats pripažinti - siaubingi. Niekada to nemokejau. Tikriausiai reiks užsakyti tekstą, nes aš to nemoku.

Sistemos Šiuo metu visos pilnai veikia. Vakar padariau balsavimo topus, vėliau ketinu padaryti daugybe kitų papildomų sistemų. Įdėsiu quary prijungima, kurio dėka vartotojas gaus dar daugybė papildomų sistemų. Projektas turi ateiti, bent jo sistemos. Su dizainu ir aprašymu tai kartoju, tai yra siaubinga, ir aš niekada nieko normalaus neparasysiu ir nesukursiu.

Šiuo metu sistema skirta vartotojams matyti, kaip greitai ir efektyviai vyksta pasikeitimai. Kaikuriems patinka, kai gali matyti atnaujinimus ir naujas galimybes, todėl ir pateikiu šią dar testuojama versija. Bet galiu užtikrinti, visos sistemos veikia, nieko vartotojas nepraras ar nepasidarys, tik patariu stebėti atnaujinimus, kad galėtų naudotis visomis funkcijomis iškart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
(redaguota)

Sveiki, jau senai rašiau čia.

Tai per tuos kelis mėnesius, kol dirbau, VTB gavo svarbių ir didelių atnaujinimų.

Tai pirmiausia visus tuos komentarus dėl procentų nuėmimo aš tiesiog sutrypsiu su žeme: VTB dabar turi sistemą, galinčią prijungti jūsų esama Paysera projektą su VTB sistema. Tai reiškia, kad jūs vos su 4 eilučių pakeitimu galite gauti visus pinigus pas save į Paysera sąskaita, kol visus uždėjimus bei paslaugų valdymus tvarkys VTB sistema. Tam aišku reikia deimantinio plano, kuris kainuoja šiuo metu 3 eurai mėnesiui, bet nuo jūsų nebebus nuskaičiuojami tie 2% pinigų, kuriuos galite gauti jūs.Vienintelė problema - Paysera savo klientams išmoka po 45 dienų, o VTB išmoka mėnesio pradžioje, tai ar verta laukti 45 dienas, jūsų sprendimas.

Kitos sistemos patobulėjo, bankiniai ir SMS mokėjimai veikia puikiai, balsavimo sistema bei jos topai yra visiškai nemokami, youtube sistema išbandyta ir veikianti, Quary integracija irgi veikia, viskas keičiama vartotojo.

Šiuo metu bus kuriama Laiko topų sistema: Jūs galėsite stebėti serverio aktyvumą, matyti aktyviausius žaidėjus, gauti mėnesių palyginimus bei panašios funkcijos. Vartotojai lygiai taip pat galės siūlyti idėjas ką galima būtų dar padaryti.

Vienintelis dėl ko dabar gali "Hateriai" pulti, tai rcon.

Paaiškinimas: rcon skirtas tam tikrai programai (Šiuo atvėju, VTB puslapiui) siųsti komandas į serverį. Dėl to gali labai priminti kaip scam, nes puslapis gal opins kokius žaidėjus, gal suteiks kokias privilegijas ir panašiai. To tikrai nenutiks, tą gali patvirtinti jau 8 (+ mano, tai 9) projektai. Galite kad ir test serverį pasileisti, ir testuoti mėnesį, tikrinti logus. Jokios komandos, kurios nėra nustatytos jūsų, nebus išsiųstos į serverį (Išskyrus 4 nakties viena /me komanda, kuri patikrina, ar serveris yra pajungtas, nes neaktyvus projektas po 7 dienų yra ištrinamas).

Turite klausimų - klauskite, bet bent prašau elgtis civilizuotai ir klausti normaliai. Jei ko nežinote, tikrai paaiškinsiu (Ir jei galėsiu, parodysiu pagrindžiančius faktus).

Redaguota , nario AsVaidas NMCG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2468 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...