Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

vLKG.LT - Virtualus Lietuvos Kaimelių Gyvenimas!


Yogho

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jezz.. Kiek dar kartų turėsiu matyt naują temą su tais pačiais pavadinimais (w-c, vlkg) ir tuo pačiu autoriumi. Užkniso.

O tau kažkuom ta tema kliūna, kad turi komentuoti, kad matai tą patį autorių? Šikną niežti, kad žmogus yra veiklus ir ieškosi dar papildomai sau veiklos? :)

Redaguota , nario Foobar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau kažkuom ta tema kliūna, kad turi komentuoti, kad matai tą patį autorių? Šikną niežti, kad žmogus yra veiklus ir ieškosi dar papildomai sau veiklos? :)

Hahah, turbūt pats būsi [MOEDRATED]  :) Kliūna, nes ne viena tema yra, o jau gal kokia 7. Kiek galima? Veikliu šio žmogaus tikrai nepavadinčiau. Dėl šiknos niežėjimo, jeigu man ją niežti, aš pasikasau ;)

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hahah, turbūt pats būsi [MOEDRATED]  :) Kliūna, nes ne viena tema yra, o jau gal kokia 7. Kiek galima? Veikliu šio žmogaus tikrai nepavadinčiau. Dėl šiknos niežėjimo, jeigu man ją niežti, aš pasikasau ;)

O realiai, koks tau skirtumas kiek aš kuriu? Tau tai trugdo? Be to, kodel i save neziuri? Pats sokineji per projektus, sampe paskutiniu metu nuolat tai kitame projekte sedejai, tai pats kazka darei, tai radija tai cs darai ir... Pats neesi pastovus.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hahah, turbūt pats būsi [MOEDRATED]  :) Kliūna, nes ne viena tema yra, o jau gal kokia 7. Kiek galima? Veikliu šio žmogaus tikrai nepavadinčiau. Dėl šiknos niežėjimo, jeigu man ją niežti, aš pasikasau ;)

:) Pradėkim nuo to, kad per daug sau leidi, esi tikrai pasikėlęs ir tikrai ne aš vienas taip manau, žinau minimum 4 žmones kurie pasakytu, kad esi pasikėlęs. Manai tavo nuomonė čia yra labai svarbi ir kažkas pasikeis nuo tavo parašymo? Mesk tas mintis į šoną ir leiskis ant žemes kol kas nors dar nenuleido. :)

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O realiai, koks tau skirtumas kiek aš kuriu? Tau tai trugdo? Be to, kodel i save neziuri? Pats sokineji per projektus, sampe paskutiniu metu nuolat tai kitame projekte sedejai, tai pats kazka darei, tai radija tai cs darai ir... Pats neesi pastovus.

Tema ne apie mane, o apie tave ir tavo projektą. :)

 

:) Pradėkim nuo to, kad per daug sau leidi, esi tikrai pasikėlęs ir tikrai ne aš vienas taip manau, žinau minimum 4 žmones kurie pasakytu, kad esi pasikėlęs. Manai tavo nuomonė čia yra labai svarbi ir kažkas pasikeis nuo tavo parašymo? Mesk tas mintis į šoną ir leiskis ant žemes kol kas nors dar nenuleido. :)

Pradėkim nuo to, kad aš net nežinau kas tu toks esi, ir tiesą sakant man nelabai rūpi. Aš visad atsižvelgiu į daugiau patyrusius nei aš. Aš savo nuomonę išsakiau, ne vienas ją palaikė paspausdamas +rep.  Dėl pasikėlimo, tai gal 4 žmonės ir pasakytų, bet apie 20, pasakytų, kad nepasikėlęs. :)

 

Į šią temą daugiau neatsakysiu.

Redaguota , nario # edgarasb
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:) Pradėkim nuo to, kad per daug sau leidi, esi tikrai pasikėlęs ir tikrai ne aš vienas taip manau, žinau minimum 4 žmones kurie pasakytu, kad esi pasikėlęs. Manai tavo nuomonė čia yra labai svarbi ir kažkas pasikeis nuo tavo parašymo? Mesk tas mintis į šoną ir leiskis ant žemes kol kas nors dar nenuleido. :)

:DDDD

 

Negalėjau nesusilaikyt, veiklos neturi kad seki jį, žiūri pasikėles jis ar ne? Žinau miniumum 5 žmonės kurie pasakytu kad jis nėra pasikėles, tu su juo bendravęs normaliai vpš? :D Atrofaves freeposteris ;']

 

Į.T 

 

Sekmės Yoghai su projektu galbūt pagaliau pasiseks :D, sakei kad būsi vienas komandoj savininkas, o jūsų jau 2 ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tema ne apie mane, o apie tave ir tavo projektą. :)

 

Pradėkim nuo to, kad aš net nežinau kas tu toks esi, ir tiesą sakant man nelabai rūpi. Aš visad atsižvelgiu į daugiau patyrusius nei aš. Aš savo nuomonę išsakiau, ne vienas ją palaikė paspausdamas +rep.  Dėl pasikėlimo, tai gal 4 žmonės ir pasakytų, bet apie 20, pasakytų, kad nepasikėlęs. :)

Vien iš tavo rašymo, kad tau niekas nerūpi galiu pasakyti esi piemburnis? Įdomu kodėl ne mokykloje? Ar užtenka pabaigti 10 klasių? :) +rep :D vat šitas parašymas tai pramusė. Turbūt jei aš tau paspausčiau +rep galvotum, kad aš tave gerbiu ir palaikau? :D. Taip, kad marš mokytis.

:DDDD

 

Negalėjau nesusilaikyt, veiklos neturi kad seki jį, žiūri pasikėles jis ar ne? Žinau miniumum 5 žmonės kurie pasakytu kad jis nėra pasikėles, tu su juo bendravęs normaliai vpš? :D Atrofaves freeposteris ;']

 

Į.T 

 

Sekmės Yoghai su projektu galbūt pagaliau pasiseks :D, sakei kad būsi vienas komandoj savininkas, o jūsų jau 2 ;/

Ne, man užteko paskaityti jo porą pranešimų forume, kaip jis bendrauja :) Ir iškart nuomonė tokia susidaro. :) + tai nėra free postinimas sakau kaip yra 

Redaguota , nario Foobar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien iš tavo rašymo, kad tau niekas nerūpi galiu pasakyti esi piemburnis? Įdomu kodėl ne mokykloje? Ar užtenka pabaigti 10 klasių? :) +rep :D vat šitas parašymas tai pramusė. Turbūt jei aš tau paspausčiau +rep galvotum, kad aš tave gerbiu ir palaikau? :D. Taip, kad marš mokytis.

Ne, man užteko paskaityti jo porą pranešimų forume, kaip jis bendrauja :) Ir iškart nuomonė tokia susidaro. :) + tai nėra free postinimas sakau kaip yra 

Tai savo susidaryta nuomone ir pasilik sau, arba bent kiek įsigilink, pabendrauk. :]

 

P.s nefreepostinimas, kai rašai apie žmogų, samp'o projekto aprašymo temoj? Ohh.. K. Matyt mūsų žodžio freepost supratimai yra skirtingi.

 

Fsio dv.

Redaguota , nario Eimantas //
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai savo susidaryta nuomone ir pasilik sau, arba bent kiek įsigilink, pabendrauk. :]

 

P.s nefreepostinimas, kai rašai apie žmogų, samp'o projekto aprašymo temoj? Ohh.. K. Matyt mūsų žodžio freepost supratimai yra skirtingi.

 

Fsio dv.

Ate. :) jau seniai reikėjo tau išeit iš šio pokalbio.

Redaguota , nario Foobar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rašei jog komandoje būsi vienas, bet taip nėra, kiek sykiu dar startuos šis projektas? :? 

Esu vienas realiai. Viskas priklauso man, neturiu bendrasavininko, kuris dalintusi su manim visais failais ir t.t, taip, kaip tai buvo ankščiau. O yra tiesiog mano draugas, kuris man padeda ir kurį realiai gerai pažįstu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu vienas realiai. Viskas priklauso man, neturiu bendrasavininko, kuris dalintusi su manim visais failais ir t.t, taip, kaip tai buvo ankščiau. O yra tiesiog mano draugas, kuris man padeda ir kurį realiai gerai pažįstu :)

Tai kad tas draugas nieko nesugeba, uždėjo platinta dizaina, visi OOO mldc .. apačia nesulietuvinta ir aplamai daug nesulietuvintu vietų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palaukit, jūs bendraminčiai visalaiką tik mokat peikt ir visa kita? Išviso kas jums yra, žmogus kuria projektą, nors kažką daro o ne taip kaip jūs sėdit rankas susidėją ant stalo ir žaidžiat savo Minecraft'us. Eikit toliau žaisti, bet ką galiu pasakyti rašau išdūšios. Ir ką galiu pasakyti Yogho sekmės tau, užsuksiu pažaisti. Visalaiką bus ir bus jog Haters Gonna Hate... Ir niekada tas nenustos nes čia Lietuva. o šeip Edgarai pats pažiūrėk į save pats per projektus šokinėji, tai Ces'as, tuoj pamatai jog neišeina SA:MP'as ten neišeina vėl Ces'as geriau užtilkit žmonės. Geriau praslyskit pro tas temas visalaiką vis protingesni pasirodysit. Sekmės Yogho !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2651 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...