Peršokti į turinį

Kokie windows geriausi.


powwah

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2737 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Windows.  

41 balsai

  1. 1. Kokie windows geriausi.

    • Windows 1.x
      4
    • Windows 2.x
      0
    • Windows 3.x
      0
    • Windows 95
      0
    • Windows 98
      0
    • Windows NT 3.51
      0
    • Windows NT 4
      0
    • Windows 2000
      0
    • Windows ME (Millenium Edition)
      0
    • Windows XP
      1
    • Windows Server 2003
      0
    • Windows Vista
      0
    • Windows 7
      13
    • Windows 8
      1
    • Windows 8.1
      1
    • Windows 10
      21


Recommended Posts

Man asmeniškai su Windows 7 geriausi. 8 irgi geri, o 10 nelabai patinka, nes daugelis žaidimų yra ant 7 windows. O aš pasilieku prie klasikos 7.

Visi žaidimai, kurie veikia su Win7, veiks ir su Win10. So, your argument is invalid.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labiausiai patinka 7, 10 dizainas asmeniškai man labai gražus, bet nepatinka tai, kad 10 labai dažnai atsinaujina, o po atnaujinimo būdavo, jog ir failai išsimėto po visą pc ir pan.. Tad esu už 7, gal nėra jie gražesni, neturi dalies windows 10 turimų versijų, bet yra lengvesni naudoti ir su jais nebūna visokių "fiasko" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Senesniam ir lėtesniam kompiuteriui 7. O taip 10. 

O jei kalbant apie asmeninę naudojimo patirtį ir nuomonę, tai XP buvo geri, ilgai naudojęs, po to 7 labai patiko paprastumu, bet juos pakeitė 10, tad šie dabar mylimiausi. O 8 tai tiktai telefone arba planšetėje matau, mano nuomone, visai netinka kompiuteriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Senesniam ir lėtesniam kompiuteriui 7. O taip 10. 

O jei kalbant apie asmeninę naudojimo patirtį ir nuomonę, tai XP buvo geri, ilgai naudojęs, po to 7 labai patiko paprastumu, bet juos pakeitė 10, tad šie dabar mylimiausi. O 8 tai tiktai telefone arba planšetėje matau, mano nuomone, visai netinka kompiuteriui.

Neesmė, kad Windows 10 dažniausiai net geriau "sukasi" ant senos "geležies" negu Windows 7. Jeigu ant kompiuterio veikia Windows 7, vadinasi, ant to kompiuterio veiks ir Windows 10, tik geriau.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neesmė, kad Windows 10 dažniausiai net geriau "sukasi" ant senos "geležies" negu Windows 7. Jeigu ant kompiuterio veikia Windows 7, vadinasi, ant to kompiuterio veiks ir Windows 10, tik geriau.

Tai jei jis upgradein'ą ir pasilieka seni OS tai aišku , kad vargsta.

 

 

ir ka tau tie xp windowsai pasiulyt dabar gali kai jie jau nebepalaikomi ? :D

Ar balsavau paėmus ir praeitį , atsiminimus su tuo OS... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neesmė, kad Windows 10 dažniausiai net geriau "sukasi" ant senos "geležies" negu Windows 7. Jeigu ant kompiuterio veikia Windows 7, vadinasi, ant to kompiuterio veiks ir Windows 10, tik geriau.

 

Nelabai suprantu ką jūs sakot kad senesniems kompiuteriams tik xp arba 7win. Insirašiau 10win ir daug geriau kraunasi ir veikia.

 

Tai jei jis upgradein'ą ir pasilieka seni OS tai aišku , kad vargsta.

Iš patirties man. Aš viską švariai ir kaip reikiant mokų surašyti ir surašau į du nešiojamus, kurie ~2010 metų ir išskyrus paleidimą nepastebėjau nieko geresnio, tikrai nepasakyčiau ar veikė greičiau nei 7. Kartais pirmą kartą animacijas paleidus, tarkime, atidarant start menu ne švelniai atsidarydavo, kažkodėl kartais ilgiau aplankalus kraudavo. Į pajėgų pc įrašius nebuvo tokių problemų, todėl mano tokia nuomonė. :)

Redaguota , nario ViNAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2737 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...