Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.SFG.LT | SA:MP: samp.sfg.lt | TS3: ts.sfg.lt


Matas S.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 325 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

as fr paleides random daugiau zmoniu surinkau nei jus kadanors gyvenime surinksit, sancio taip moka dvigubai daugiau nei as , verkti, nusisneketi . Daugiau nieko.

 

 

Todel kad atsibodo ziuret kaip nevisprociai gadina geru projektu vardus, apsimeta kad kazka moka, kuria, o normaliem projektam zaideju nelieka nes tokiose projektuose po 20-30 zaidzia.. :D

 

Na aš apie tave irgi galėčiau sakyti, kad esi nevisprotis, nes normalūs žmonės nesimėto tokiais „debiliškais“ išsireiškimais kaip tu .. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš apie tave irgi galėčiau sakyti, kad esi nevisprotis, nes normalūs žmonės nesimėto tokiais „debiliškais“ išsireiškimais kaip tu .. :)

 

Normalus nesimeto, bet kai tokie nevisprociai kaip jus projektus kuriat kas antra diena ir zlungat kas trecia, tai tiesiog uzknisa nes geri projektai negali normalaus kiekio zaideju surinkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu žinai, jog pažeidi autorines teises? Nei tau, kas jas davė nei ką.

Jūs tokie graudūs esat, įsikalkit į tas savo mažas galvas ir mažas smegenis, kad jūs atrofavę sobilai esat, palinkėsiu nusiskandinti ir gero trečiadienio.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu žinai, jog pažeidi autorines teises? Nei tau, kas jas davė nei ką.

Jūs tokie graudūs esat, įsikalkit į tas savo mažas galvas ir mažas smegenis, kad jūs atrofavę sobilai esat, palinkėsiu nusiskandinti ir gero trečiadienio.

Kas ką pažeidžia? Kas ką turėjo duot? Apie ką tu čia kalbi? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas yra geriausia kad su Gonray jus visiškai nesugebėjot pritraukti žmonių nors ir Sancio sakė,kad yra sukūręs pati achujieniausia gm iš visu. Dabar aš bandau susigalvoti minti,kas toliau bus su SFG. Žinoma jus turėsit ta skaičių žmonių kurie atėjo su SFG taip ir liks su SFG. Bet paprastas ir elementarus klausimas, ar ilgai išlaikysite projektą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas yra geriausia kad su Gonray jus visiškai nesugebėjot pritraukti žmonių nors ir Sancio sakė,kad yra sukūręs pati achujieniausia gm iš visu. Dabar aš bandau susigalvoti minti,kas toliau bus su SFG. Žinoma jus turėsit ta skaičių žmonių kurie atėjo su SFG taip ir liks su SFG. Bet paprastas ir elementarus klausimas, ar ilgai išlaikysite projektą? 

Stengsimės kiek galėsime, su GONRAY nepasisekė, nes dabar beveik visi nauji projektai, bando prasimušti ir daugeliui neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tie kurie žaidė su sfg tais metais 2012-2015 metais nebebus... nes tiems zaidejams pabodo vis laukti taip pat ir mums senai komandai pabodo y ta nesamone ziureti kas vyksta su projektu po musu isejimo todel keisdami projekto pavadinima patys gryzome viska pakeisti. O cia pas jus, nezinau kaip bus zinau jog buna keista tiek kritikos po buvusiu savininku.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stengsimės kiek galėsime, su GONRAY nepasisekė, nes dabar beveik visi nauji projektai, bando prasimušti ir daugeliui neišeina.

 

Eina, visiems eina, tik neina tau regularlai todėl, kad tu čia tešlagalvis vienas sėdi ir gadini visur viską. Stopudovai, jeigu būtų tas pats Matas, kaip projekto savininkas be tavęs, sugebėtų sužibėt jisai, Matai aš ant tavęs nestumiu, gal ir pavyks tau, bet nekopijuok tu čia taip, nes toli nenueisit jeigu savo teksto nesugebat suregzt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eina, visiems eina, tik neina tau regularlai todėl, kad tu čia tešlagalvis vienas sėdi ir gadini visur viską. Stopudovai, jeigu būtų tas pats Matas, kaip projekto savininkas be tavęs, sugebėtų sužibėt jisai, Matai aš ant tavęs nestumiu, gal ir pavyks tau, bet nekopijuok tu čia taip, nes toli nenueisit jeigu savo teksto nesugebat suregzt.

Supranti, esmė čia buvo greitai reklamą kokią nors susiveikt, esu parašęs jau pusę aprašymo, tad manau rytoj pasirodys šviežias :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eina, visiems eina, tik neina tau regularlai todėl, kad tu čia tešlagalvis vienas sėdi ir gadini visur viską. Stopudovai, jeigu būtų tas pats Matas, kaip projekto savininkas be tavęs, sugebėtų sužibėt jisai, Matai aš ant tavęs nestumiu, gal ir pavyks tau, bet nekopijuok tu čia taip, nes toli nenueisit jeigu savo teksto nesugebat suregzt.

 

Ai tai dabar aš viską kopijavau? Nusileisk tu ant žemės, išmok žmogiško etiketo ir pasiskaityk daugiau, nes žodynas Tavo skurdus ir atrodai kaip totalus nevykėlis, rašinėdamas šitas nesąmones, o kaip jau bus su projektu, manau ne Tavo reikalas, kas norės - tas grįš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti, esmė čia buvo greitai reklamą kokią nors susiveikt, esu parašęs jau pusę aprašymo, tad manau rytoj pasirodys šviežias :)

 

Tai kai turi pilnai viską, tai ir dėk tada ką nori, kitaip nieks neišeina. :|

Ai tai dabar aš viską kopijavau? Nusileisk tu ant žemės, išmok žmogiško etiketo ir pasiskaityk daugiau, nes žodynas Tavo skurdus ir atrodai kaip totalus nevykėlis, rašinėdamas šitas nesąmones, o kaip jau bus su projektu, manau ne Tavo reikalas, kas norės - tas grįš.

 

Matai, kaip gyvenime su tavim elgiamasi buvo, tai matyt ir čia taip elgiamasi, kadangi iššauki savo nemąstymu tokias replikas. Aš tau sakau, niekas pas tave negrįš, nes kai perpirko projektą ir tave paėmė, o kiek vėliau tave išmetė, už serverio gadinimą ir piktnaudžiavimą savo pareigomis, tai smukai į apačią visų akyse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kai turi pilnai viską, tai ir dėk tada ką nori, kitaip nieks neišeina. :|

 

Matai, kaip gyvenime su tavim elgiamasi buvo, tai matyt ir čia taip elgiamasi, kadangi iššauki savo nemąstymu tokias replikas. Aš tau sakau, niekas pas tave negrįš, nes kai perpirko projektą ir tave paėmė, o kiek vėliau tave išmetė, už serverio gadinimą ir piktnaudžiavimą savo pareigomis, tai smukai į apačią visų akyse.

labai tu pasimetęs matosi situacijoje, serverio negadinau, o pareigomis irgi nepiknaudžiavau, matosi vpš nieko nežinai. O jei negrįš, reiškia jų pasirinkimas. Vsio laisvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Unikali modifikacija" Kuo ji unikali jai tos pačios sitemos eina per 10 servų, ta pati modifikacija platinta ne vieną ir ne du kartus? Kaip jūs galis sakyt kad jūs kažkuo unikalūs būsit jai net prisistatymą nukopijavot ir net nepatikrinot sistemų fotkės veikia? 
 

P.s. Regular_Option tai čia ne tas bičas kuris kaip kalė kas mėnėsį vis kitam projekte sėdi ir sako, kad šitas projektas (tuometinis kuriam jis trinasi) yra pats "geriausias", "nuostabiausias" ir pan.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Unikali modifikacija" Kuo ji unikali jai tos pačios sitemos eina per 10 servų, ta pati modifikacija platinta ne vieną ir ne du kartus? Kaip jūs galis sakyt kad jūs kažkuo unikalūs būsit jai net prisistatymą nukopijavot ir net nepatikrinot sistemų fotkės veikia? 

 

P.s. Regular_Option tai čia ne tas bičas kuris kaip kalė kas mėnėsį vis kitam projekte sėdi ir sako, kad šitas projektas (tuometinis kuriam jis trinasi) yra pats "geriausias", "nuostabiausias" ir pan.?

Jo primesk tas pats. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 325 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...