Peršokti į turinį

[TuT] Kaip panaikinti įkyrų kompiuterio ūžimą įjungiant?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

[TuT] Kaip panaikinti įkyrų kompiuterio ūžimą įjungiant?

Tikriausiai ne vienas esame turėję senesni kompiuterį, gal ir dabar turime ir mus kankina vienas klausimas kodėl po 3-5metų jis pradėjo ūžti ijungiant? Šiandien aš pateiksiu atsakymą į šį klausimą ir išmokysiu jus tai sutvarkyti namų salygomis.

:) Jei nenumanote apie ką šneku štai pažėkite šį video gal suprasite:

[youtubecom]

[/youtubecom]

Tutorialas

1. Išsiaiškinkite kuris iš kompiuterio ventiliatorių ūžia ir apssvarstykite ar jūs tai norite daryti, nes mano atveju teko leistis labai giliai ir ardyti maitinimo bloką. Taigi jei jau apsisprendėte eiti tolyn, tai jūs sutinkate, kad aš neatsakau jei jūs ką padarysite savo kompiuteriui ar kitaip jį sugadinsite, jei ne tada šis TuT ne jums..

2. Norint panaikinti šį ikyrų garsą jums reikės alyvos bet ne automobilio. Aš rekomenduoju kirpimo mašinėlės aliejus.jpg (Viską norime padaryti namų salygomis, jus galite pirkti ir specialią kompiuteriams).

3. Norint sutepti ventiliatorių jums reikės blogiausiu atveju atsukti maitinimo bloką ir išimti ventiliatorių (viska darykite labai kruopščiai).

4. Išėmus ventiliatorių jums reikės gražiai nuplėšti lipduka (kad vėliau galėtumėte priklijuoti jį atgal) kuris yra priekyje: ascythesflex8dbfanlgpic.jpg

5. Nuplėšę šį lipduką pamatysite apvalų kamštį (jį atsargiai ištraukite, nes reikės įstatyti atgal), kuris uždengia skylutę į kurią reikia įlašinti 1 lašelį alyvos..

6. Viską sudėkite kaip buvo, sutvarkykite ventiliatorius. Taip pat galite daryti jei ūžia vaizdo plokštės, cpu, ar dėžės aušinimo ventiliatrius. Manau, kad supratote, kad jei taisysite cpu ventiliatorių cpu nreiks ardyti... :) (Aš čia paaiškinau sunkiausią variantą) :)

Jūs sutinkate kad, Aš neatsakau jei ką padarysite savo kompiuteriui, naudodamiesi šiuo Tutorialu. Jei padėjo +R3P

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jeigu kai kompiuteryje yra įjungta pilna programų kai naudoja daug CPU ar dar šitam atvėjui pašalina šį įkyrų garsa?

Vertėtų pabandyti sutepti ventiliatorių jei jis yra gan senas, gal ir padėtų negaliu užtikrinti.. Gali būti, kad kaip apkrauni savo kompiuterį jam reikia daug aušinimo ir ventiliatorius kai pradeda suktis greičiau leidžia šį garsą.. Vakar pats išbandžiau man 100% šis garsas dingo.. Tik pas mane maitinimo bloke ūžė, bet ir cpu patepiau blogiau nebus.. :) Jei bandysi parašyk ar padėjo. Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nezinau baisu ten lysti kad nesusigadinti.

Nenoriu tavęs itikinėti, bet man tai asmeniškai yra lengvas dalykas 10-20min ir visi ventiliatoriai sutepti, kadangi baiges mokyklą žadu dirbt programeriu arba pc taisykloje.. Tai darau jau 6 metus (turiu omeny ardau ir taisau pats nuo to laiko kai nulupo 50lt už cd-rom pakeitimą). Turiu ta patį pc ir dar jo neužlaužiau per tuos 6metus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pritariu airiasai tikrai labai lengvas dalykas nu bent kai moki apie kompus ir juos tvarkais aš taipogi renku ardau ir t.t. juos o kas bijote sulaužiti ir t.t. kvieskites specelistus ir sumokesite apie 30LT~50LT ir busite laimingi o kas mokate ir nebijo jau išarde pc ir susitvarke žymei greičeu ir litu nereike mokėt o pamokos kurėjui mldc :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pritariu airiasai tikrai labai lengvas dalykas nu bent kai moki apie kompus ir juos tvarkais aš taipogi renku ardau ir t.t. juos o kas bijote sulaužiti ir t.t. kvieskites specelistus ir sumokesite apie 30LT~50LT ir busite laimingi o kas mokate ir nebijo jau išarde pc ir susitvarke žymei greičeu ir litu nereike mokėt o pamokos kurėjui mldc :taika:

Dėkuj :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...