Peršokti į turinį

Dėl elektroninės cigaretės.


pauliokszz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei turi 16, atsakai už save. Kaip ir sakė daug kas priklauso nuo policininko. 

Jei turi 16, tau duos baudą, bet nepraneš tėvams man rodos, bet vis vien elektroninę cigaretę turėtų atimti, taip pat kaip ir cigaretes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai padarė, nes neįmanoma, visur kai maži vaikai garina, prisipirkę galingų modų, restoraine, bibliotekoje, parduotuvėj... Puiku, kad įvedė nuo 18 metų. O atiduot, kaip sakė priklauso nuo to budinčiojo, nes kai buvau paauglys vieną kart atėmė beisbolke (no joke), tai ir neatidavė :D nors ją rado namie, buvo gintasi.

Baudos nemanau kad gausi, ir nusipezėjo, kad tėvai vaikų neprižiūri, gausi tik įspėjimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 eurų baudą lygtais gaus ir elektronke konfiskuos. O šiaip tai manau, kad gražintu tėvams

Man rodos, padarė, kad nebe 7 eurai, bet 14 eurų pirma bauda, po to, jei dar kartą pagauna - 28 eurų, ir t,t. :D

Gerai padarė, nes neįmanoma, visur kai maži vaikai garina, prisipirkę galingų modų, restoraine, bibliotekoje, parduotuvėj... Puiku, kad įvedė nuo 18 metų. O atiduot, kaip sakė priklauso nuo to budinčiojo, nes kai buvau paauglys vieną kart atėmė beisbolke (no joke), tai ir neatidavė :D nors ją rado namie, buvo gintasi.

Baudos nemanau kad gausi, ir nusipezėjo, kad tėvai vaikų neprižiūri, gausi tik įspėjimą

Jo, manau neduos iš karto tėvams pizdako, kad neprižiūri įspėjimas po to, jau kitaip žiūri jei tas pats pasikartoja. O dėl beisbolkės nieko tokio, galėjai pasakyt, kad beisbolo žaidei kieme ir tiek. Kiek kartų taip pat ir man buvo - nieko. Daugiau gali knisti protą policija, kad turi kokių ašarinių dujų ar ko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man rodos, padarė, kad nebe 7 eurai, bet 14 eurų pirma bauda, po to, jei dar kartą pagauna - 28 eurų, ir t,t. :D

Jo, manau neduos iš karto tėvams pizdako, kad neprižiūri įspėjimas po to, jau kitaip žiūri jei tas pats pasikartoja. O dėl beisbolkės nieko tokio, galėjai pasakyt, kad beisbolo žaidei kieme ir tiek. Kiek kartų taip pat ir man buvo - nieko. Daugiau gali knisti protą policija, kad turi kokių ašarinių dujų ar ko.

Aha, mano mentai nebuvo durni :D pagal mano įrašus žinojo kam skirta :D O šiaip tai jo, gali papisti prota, bet matai, paprašys kamuoliuko arba pirštinės, jog įrodytum

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aha, mano mentai nebuvo durni :D pagal mano įrašus žinojo kam skirta :D O šiaip tai jo, gali papisti prota, bet matai, paprašys kamuoliuko arba pirštinės, jog įrodytum

Pagal kokius dar įrašus? :D O jei, ką tai pamečiau kamuoliuką, todėl dabar einu namo pasidėti lazdos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...