Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

1v5 CS:GO clutch


just dont

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei jau įkeli į VFX skiltį, tai galėjai (privalėjai net gi) padaryti kažkokį tai edit'ą, o tu net nepaslėpei spectator'iaus UI. Tiesiog nufilmavai, kad tik nufilmuotum. Štai tema, kurioje vienas iš forumo narių visai neblogai su'edit'ino, o aš ten pateikiau gan neblogų patarimų bei nuorodų į naudingas pamokas. Tad peržiūrėjęs jo kurtą edit'ą, perskaitęs mano patarimus ir peržiūrėjęs mano siūlomas pamokas, tikiuosi, kad sukursi vaizdo įrašą, kurį bus galima kelti į VFX skiltį :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei silveriukas tai nieko, nes tie miegodami žaidžia, toks įspūdis. Bet šiaip ok.

Gold nova master :D

 

Nu ace kaip ace, tik gaila kad silveriai, bomba plantini nieko nereguoja.. :D :D

Gold nova master :D

 

Jei jau įkeli į VFX skiltį, tai galėjai (privalėjai net gi) padaryti kažkokį tai edit'ą, o tu net nepaslėpei spectator'iaus UI. Tiesiog nufilmavai, kad tik nufilmuotum. Štai tema, kurioje vienas iš forumo narių visai neblogai su'edit'ino, o aš ten pateikiau gan neblogų patarimų bei nuorodų į naudingas pamokas. Tad peržiūrėjęs jo kurtą edit'ą, perskaitęs mano patarimus ir peržiūrėjęs mano siūlomas pamokas, tikiuosi, kad sukursi vaizdo įrašą, kurį bus galima kelti į VFX skiltį :D.

Na supranti man nelabai patinka tokie editai. Man labiau patinka paprasto stiliaus tokie video. Tik čia dabar pabandžiau pirma kartą kažką įkelti. O tokius reikia kurti kai koks montage yra arba fragmovie. Nežinau kur kelti daugiau tai čia įkeliau. :D Žalias esu dar. Jeigu būčiau ką nors daugiau mokėjes būčiau kokių efektų įmetes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bėgi, nesidairai, galbut vienas yra jungle?

Nu, kad dairausi + laiko nebebuvo kitur bėgti.

1 minutė tu dar rampoj, ah ty, camper.

Nu žinai kai visa team išsilakso kur nori po viena ka daugiau darysi.

 

 

Dėkuj už patarimus.

Redaguota , nario EasyKatka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, visu pirma labai kabina tas tavo campinimas ir sprayinimas labai daug sprayini, ir neprachekini praktiškai nieko, jie patys nelogiškai žaidžia, negirdi kai plantina bomba galėjo daug anksčiau tave nudėti nes tikrai nedarysi fake nes laiko tai nėra.. tada toliau  naudok dažniau pačias granatas, šiaip ace yra tikrai fuksiškas nes tie 5 nubai nenudėjo taves .. kai galėjo tiesiog nuimti būdamas palace

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vs silvers nice joke

vs gold nova master. Tai žinoma jeigu jau ace padarai prieš silverius žaidi.

 

Sveikas, visu pirma labai kabina tas tavo campinimas ir sprayinimas labai daug sprayini, ir neprachekini praktiškai nieko, jie patys nelogiškai žaidžia, negirdi kai plantina bomba galėjo daug anksčiau tave nudėti nes tikrai nedarysi fake nes laiko tai nėra.. tada toliau  naudok dažniau pačias granatas, šiaip ace yra tikrai fuksiškas nes tie 5 nubai nenudėjo taves .. kai galėjo tiesiog nuimti būdamas palace

Na jo enemy ne visai geri buvo. Bet vistiek ne kiekvienas ir sugeba ta ace padaryti. Dėkuj už informaciją. Stengiuos tobulėti. 

 

Gražu, nemanau kad sėkmė, svarbiausia taktika.

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vs gold nova master. Tai žinoma jeigu jau ace padarai prieš silverius žaidi.

 

Na jo enemy ne visai geri buvo. Bet vistiek ne kiekvienas ir sugeba ta ace padaryti. Dėkuj už informaciją. Stengiuos tobulėti. 

 

Ačiū.

 

Aš ne silver ir ne gold, aplamai pats žaidi, kaip silver, o priešininkai žaidė irgi, kaip silver.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...