Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3587 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 Anglų/rusu kalbos bent kol kas yra pačios svarbiausios. Rusu kalba darbinantis kai kur būna net svarbesnė už anglų, nes jauni jau nelabai jos moka. Programavimo tai irgi patarčiau mokytis, paskui stot į programavimą. Jei tu būtum geras programuotojas mokantis labai gerai anglų/rusų kalbas tai tau darbą susirast būtų labai lengva. Bet realiai programuotoju ir be kalbų mokėjimo išgraibsto, bet realiai nepamaišo tos kalbos. 

http://rkentas.tk - Kitoks motyvacinis puslapis

 

(redaguota)

O kur dabar vps naudot tą lotynų kalba? Gi nei vienoje valstybėje nekalbama šia kalba. Nebent dėl bendro išprusimo, kad kietu būt.

Kam kieta, kam įdomu. Pvž turiu gan įdomiu knygų, kurios parašytoj lotynų kalba, ir kitų nėra, nei išverstų. Ne dėl Kietumo, o šiaip, linksma kažką veikti, kas judina smegenis. Lotynu kalba gali susikalbėti lotynų Amerikoj. Ir šiaip, gražus bruožas mokėti to, ko daugelis nemoka. :)

Įdomu paskaityti, pvž šiuo metu skaitau knyga apie majus, požeminį pasaulį, astrologija, labai įdomiai, tik sunkoka skaityti, nemoku labai gerai

Redaguota , nario Real Pain

Kam kieta, kam įdomu. Pvž turiu gan įdomiu knygų, kurios parašytoj lotynų kalba, ir kitų nėra, nei išverstų. Ne dėl Kietumo, o šiaip, linksma kažką veikti, kas judina smegenis. Lotynu kalba gali susikalbėti lotynų Amerikoj. Ir šiaip, gražus bruožas mokėti to, ko daugelis nemoka. :)

Įdomu paskaityti, pvž šiuo metu skaitau knyga apie majus, požeminį pasaulį, astrologija, labai įdomiai, tik sunkoka skaityti, nemoku labai gerai

 

Arba kitas dalykas tai labai didelis pliusas būtu jeigu sugalvotum studijuoti mediciną, biologiją, anatomiją, astrologiją ir panašius nuostabius dalykus. 

Arba kitas dalykas tai labai didelis pliusas būtu jeigu sugalvotum studijuoti mediciną, biologiją, anatomiją, astrologiją ir panašius nuostabius dalykus. 

Būtent. Va pvz, per fizika beveik nieko nepagavau, apie tą astronomija, kažkaip per TV pamačiau, Lotyniškai kalba, manau reikia ir man pabandyti, tai vis žaidžiau ir žaidžiau, kol nenusipirkau knygų apie Lotynų kalbą ar istoriją. Paskaitęs keletą knygų kaip tu minėjai ^^ Daug aiškiau ir įdomiau aprašyta, nors senos tos knygos, autoriai senai išmirę, bet daug įdomiau nei dabar mokykloje moko, kaip narkotikas man tai tapo, vien per tą knyga jau žinau, ką reiktų daryti, kai pradurtum arteriją, kaip elgtis ir pnš. Save laikau biški išprusiusiu šioje srityje. 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3587 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...