Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Garry'sMod] Parodyk ką konstruoji


Alter

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ši tema skirta visiems pasidalinti savo Garry'sMod projektų nuotraukomis/vaizdo įrašais nekuriant atskiros temos. Čia galit kelti baigtų ir tebekuriamų projektų nuotraukas, vaizdo įrašus bei jų aprašymus. Taip pat galite komentuoti vienas kito darbus.

 

Hummer H1

Šis mano nebaigtas projektas jau daugiau kaip puse metų be variklio. :D

9bne7Tf.jpg

6fKUvx3.jpg

HbGkmoU.jpg

MP8a3wT.jpg

 

Dalykai itin padedantys konstruojant, arba kitaip "pagrindiniai įrankiai":

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Super, kažkada bandžiau kažką tokio padaryti, neužteko kantrybės. Nebeturiu jau jokių nuotraukų, bet buvau kažkada pilnai veikiantį pistoletą padaręs, tik aišku dydžio jis buvo kaip šitas tavo Hummer'is, veikė dėtuvė, vaikščiojo spyna, į dėtuvę kūlkos dėjosi, atatranka, viskas ždž buvo, visai smagu būtu kada vėl pažaist, tu Steam'e turi jį gal, ar piratinis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Super, kažkada bandžiau kažką tokio padaryti, neužteko kantrybės. Nebeturiu jau jokių nuotraukų, bet buvau kažkada pilnai veikiantį pistoletą padaręs, tik aišku dydžio jis buvo kaip šitas tavo Hummer'is, veikė dėtuvė, vaikščiojo spyna, į dėtuvę kūlkos dėjosi, atatranka, viskas ždž buvo, visai smagu būtu kada vėl pažaist, tu Steam'e turi jį gal, ar piratinis?

Steam'as jau. Įsigijau po 5-6 metų žaidimo piratinėje versijoje. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia vienas is pabaigtu projektu ;D (BELARUS 952)

Isviso +- 500 props

Gmsbdxn.jpg

 

3VMF9iO.jpg

 

Priekaba atsidaro ir galinis bortas kartu ;3

 

ASTox8s.jpg

 

TUjmLN5.jpg

:o Eina nax koks afigienas... Taip ir toliau, +rep my friend...

 

 

Dabar ne į temą bet atrodo lyg aš ir Alter vieninteliai bandom laikyti Sub-forumą gyvą...

 

P.S Galima kelti LUA darbus, propus savo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:o Eina nax koks afigienas... Taip ir toliau, +rep my friend...

 

 

Dabar ne į temą bet atrodo lyg aš ir Alter vieninteliai bandom laikyti Sub-forumą gyvą...

 

P.S Galima kelti LUA darbus, propus savo?

Tema orientuota į konstravimą sandbox'e. Lua tai jau žaidimo modifikavimas, o prop'ai - modeliavimas už žaidimo ribų.

 

Cia vienas is pabaigtu projektu ;D (BELARUS 952)

Isviso +- 500 props

Gmsbdxn.jpg

3VMF9iO.jpg

Priekaba atsidaro ir galinis bortas kartu ;3

ASTox8s.jpg

TUjmLN5.jpg

No credits for me... :cry:

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ankščiau Gmod'ą daug kas žaisdavo, dabar pastebėjau kad vienetai, kodėl įdomu  :|

Jei apie LT kalbi tai nėra daug LT serverių kurie pasiūlytu normalų Sandbox arba RP expierence...

Visi arba su ginklais užkimšti arba su nereikalingais PM ir modeliais kitais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs žaidžia kokiam sandbox serveryje gal? Visai įdomu būtu prisijungti, norėčiau su tuo Wiremod pasimokyt, nes tik eilinius, papraščiausius dalykus mokėdavau.

Lukis spėju dabar Single player lošia, nes "užbanino" ant daugumos. :D O aš nelabai turiu laiko lošt, šiaip einu ten kur lošia patyrę žmonės necypiančiais balsais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lukis spėju dabar Single player lošia, nes "užbanino" ant daugumos. :D O aš nelabai turiu laiko lošt, šiaip einu ten kur lošia patyrę žmonės necypiančiais balsais.

Gi naujas update yra tai P2P pridėjo, tai nereikia IP ir serverį kurti kad galėtum statyti su draugais, pakvieti tesiog ir invite padarai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gi naujas update yra tai P2P pridėjo, tai nereikia IP ir serverį kurti kad galėtum statyti su draugais, pakvieti tesiog ir invite padarai

Čia ne problema serverį pasidaryt, bent keletą metų "hostinau" Garry'sMod serverį.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...