Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Ka manot kur vertetu pradet karjera? Isviso ka manot apie futbolininko gyvenima, merginas, masinas, pinigus? Ar jus visi dirbtumet tik del pinigu? O ne del sporto?

prisiziurejei turbut futbolo pazejei kiek jie uzdirba ir galvoji busiu futbolininkas gausiu daug pinigu ? o seip dauguma dabartiniu futbolininku nuo mazens pradejo zaist ta futbola ir turbut negalvojo apie tus pinigus ir zaide del malonumo o poto  praauge gavo  kontraktus gerus tada jau pinigai plaukia nemazi o ir paciam malonu zaist kai nuo mazens patiko tai daryti

Redaguota , nario augustas9991

Futbolininkai pradeda mokytis žaisti nuo pat mažens, kai tik pradeda vaikščioti, o ne, kad sugalvoja 15 metų, kad būsiu futbolininkas ir turėsiu daug milijonų. Visiškai sutinku su Augustu. Jie net negalvoja apie pinigus, žaidžia savo malonumui, o jei pasiseka išaugti į gerą futbolininką tada puiku. O dėl Lietuvos, Lietuvoje niekas niekada nieko nepasieks futbole, nes mes net stadijono vieno normalaus neturim. :)

a8d651431a384d1bff8e95c699c2e51c734.gif

 

Futbolininkai pradeda mokytis žaisti nuo pat mažens, kai tik pradeda vaikščioti, o ne, kad sugalvoja 15 metų, kad būsiu futbolininkas ir turėsiu daug milijonų. Visiškai sutinku su Augustu. Jie net negalvoja apie pinigus, žaidžia savo malonumui, o jei pasiseka išaugti į gerą futbolininką tada puiku. O dėl Lietuvos, Lietuvoje niekas niekada nieko nepasieks futbole, nes mes net stadijono vieno normalaus neturim. :)

Labai jau nuvertini tą mūsų mažą lietuvėlė...  :|

(redaguota)

Jei žadi imtis to tik dėl pinigų, tai nieko nebus. Sportas yra ne kaip paprastas darbas, kur eini jų užsidirbti. Tau turi tai patikti, turi tuo užsiimti negalvodamas apie nieką kitą tik malonumą, pramogą, galiausiai atiduodi save visą tam ir su laiku, jei stengsiesi, tobulėsi ir bandysi kažką siekti ateis ir pelnas.

Redaguota , nario ViNAS
Padėjau? Patiko postas, tema?
Nepagailėk +rep
(redaguota)

prisiziurejei turbut futbolo pazejei kiek jie uzdirba ir galvoji busiu futbolininkas gausiu daug pinigu ? o seip dauguma dabartiniu futbolininku nuo mazens pradejo zaist ta futbola ir turbut negalvojo apie tus pinigus ir zaide del malonumo o poto  praauge gavo  kontraktus gerus tada jau pinigai plaukia nemazi o ir paciam malonu zaist kai nuo mazens patiko tai daryti

Turbut, neturbut. Aiskiai ir konkreciai rasyk gerai? Neziurejau as nieko, as nuo mazens zaidziu futbola ir domiuosi.

 

Futbolininkai pradeda mokytis žaisti nuo pat mažens, kai tik pradeda vaikščioti, o ne, kad sugalvoja 15 metų, kad būsiu futbolininkas ir turėsiu daug milijonų. Visiškai sutinku su Augustu. Jie net negalvoja apie pinigus, žaidžia savo malonumui, o jei pasiseka išaugti į gerą futbolininką tada puiku. O dėl Lietuvos, Lietuvoje niekas niekada nieko nepasieks futbole, nes mes net stadijono vieno normalaus neturim. :)

Deja, bet man nera 15 metu ir as nesugalvojau is lempos pradet futbolininko karjera.

Jei žadi imtis to tik dėl pinigų, tai nieko nebus. Sportas yra ne kaip paprastas darbas, kur eini jų užsidirbti. Tau turi tai patikti, turi tuo užsiimti negalvodamas apie nieką kitą tik malonumą, pramogą, galiausiai atiduodi save visą tam ir su laiku, jei stengsiesi, tobulėsi ir bandysi kažką siekti ateis ir pelnas.

Aciu, uz tokius zodzius. Tokie zodziai mane motyvuoja eiti i prieki ! Aciu, tau katineli lieku skolingas tau alaus buteli rarrww :PPP !!

Redaguota , nario # Saeydryw

Nu tai parodyk bent vieną futbolininką Lietuvoj, kuris turi bent 1 M eu turi

O ar aš kalbu apie pinigus? Vien pinigai jūsų galvoje švilpauja, bukapročiai... :) Kalbėjau apie tai, kad nuvertina lietuvėlė ties tai, kad nėra nei vieno normalaus stadiono, BENT vienas stadionas tikrai yra. Džiaukimės, kad turime bent krepšininkų uždirbančių daugiau pinigų (Jonas Valančiūnas).

 

Turbut, neturbut. Aiskiai ir konkreciai rasyk gerai? Neziurejau as nieko, as nuo mazens zaidziu futbola ir domiuosi.

 

Deja, bet man nera 15 metu ir as nesugalvojau is lempos pradet futbolininko karjera.

Aciu, uz tokius zodzius. Tokie zodziai mane motyvuoja eiti i prieki ! Aciu, tau katineli lieku skolingas tau alaus buteli rarrww :PPP !!

Ką futbole esi pasiekęs? Kiek metų šiuo metų turi? Kiek laiko žaidi futbolą?

Pinigai reikalingi KIEKVIENAM, nes, kad ir patinka darbas, dirbi, bet kaip pragyvensi, negyvensi juk gatvėj. Aišku, jei žaisčiau nba, ir už minimumą sutikčiau  :mucha:  :mucha:  :lol:

Pinigai reikalingi, bet jie neturi būti pagrindinis dalykas dirbant savo mylimą darbą (futbolo žaidimas, krepšinio žaidimas, programavimas ar dar kažkas), svarbiausia juk turėtų būti kaip kuo geriau atlikti savo darbą ir tapti savo srities profesionalų...

 

O ar aš kalbu apie pinigus? Vien pinigai jūsų galvoje švilpauja, bukapročiai... :) Kalbėjau apie tai, kad nuvertina lietuvėlė ties tai, kad nėra nei vieno normalaus stadiono, BENT vienas stadionas tikrai yra. Džiaukimės, kad turime bent krepšininkų uždirbančių daugiau pinigų (Jonas Valančiūnas).

 

Ką futbole esi pasiekęs? Kiek metų šiuo metų turi? Kiek laiko žaidi futbolą?

 

 

Nu ir kas iš tų stadionų? Pasilikęs Lietuvoj taip ir liksi šūdo vietoje (kalbu apie futbolą).

Lietuvoj ir sporte čia ne ką ir uždirbsi. NBA mažiausia alga yra kokio LKL'o viena iš arba netgi didžiausia alga, skirtumai tikrai dideli, bet žinoma, norint pasiekt aukštumas krepšinyje, futbole, reik turėt neįtikėtinus įgūdžius ;p

Nu nevalia lygint NBA su LKL :D Bet tiesos yra, + Amerikoje mokeščiai labai dideli, pvž JV gaudamas 16mln ,,ant popieriaus" ištikrųjų į gauna tik 6mln. Tai nuvažiavus ten žaisti už minumuma, spėju išvis ten toki 100k tegauni.. :D tai jau geriau važiuoti žaisti į europą, kur gali lengviau prasimušti, arba, kad ir į kiniją, kur pinigai dideli ir mokeščių nėra ;)

 

 

Deja, bet man nera 15 metu ir as nesugalvojau is lempos pradet futbolininko karjera.

 

sakai tau nera 15 metų ir nesugalvojai iš lempos taip? :) Tada kokią futbolo akademiją šiuo metu lankai? :) Ir kažkaip abejoju tavo supratimu apie futbolą, nes aš net būdamas futbolo mėgėjas žinau, kad užsienyje 100 kartų yra geriau. :)

a8d651431a384d1bff8e95c699c2e51c734.gif

 

(redaguota)

16meciu zinau kurie zaidzia futbola ir jau is to uzdirba, nes yra toks dalykas kaip "klubas" ir jeigu jis nera ant durniaus sukurtas, varzybos ir kitka gali nesti pelna ir uzsidirbti bent minimalius pinigus is futbolo gali kekvienas mokantis zaisti ir kuriam tai patinka, isviso nemanau ar zmones pradeda futbolo karjera del didelio pinigu kiekio, daugumai tai patinka ir futbolas kaip sporto saka tampa orginalesnis ir kazka kuria, kad zmones turetu pasiekti be didelios algos, o del karjeros - kodel gi ne ? Jeigu turi bent kiek motyvacijos tam tai eik ir daryk, uz tave niekas kitas nepadarys, sekmes.

p.s jai nori kazka uzsienyje tai manau kazkokia pradzia ir Lietuvoje turi tureti.

Redaguota , nario Matas`

Nu nevalia lygint NBA su LKL :D Bet tiesos yra, + Amerikoje mokeščiai labai dideli, pvž JV gaudamas 16mln ,,ant popieriaus" ištikrųjų į gauna tik 6mln. Tai nuvažiavus ten žaisti už minumuma, spėju išvis ten toki 100k tegauni.. :D tai jau geriau važiuoti žaisti į europą, kur gali lengviau prasimušti, arba, kad ir į kiniją, kur pinigai dideli ir mokeščių nėra ;)

sakai tau nera 15 metų ir nesugalvojai iš lempos taip? :) Tada kokią futbolo akademiją šiuo metu lankai? :) Ir kažkaip abejoju tavo supratimu apie futbolą, nes aš net būdamas futbolo mėgėjas žinau, kad užsienyje 100 kartų yra geriau. :)

 

Kas iš tos Kinijos, jei ten  dviratis mašiną sulaužytų :D

 

e447432c70323bacaf61c5ddbae81c6b123.jpg

YouTube Channel

 

9Irp3sZ.png

 

 

 

 

Ka manot kur vertetu pradet karjera? Isviso ka manot apie futbolininko gyvenima, merginas, masinas, pinigus? Ar jus visi dirbtumet tik del pinigu? O ne del sporto?

turi ko nori, ar futbolininko karjeros ar pinigu ir masinos. nes turi galvoti apie futbolininko karjera pradziai o masinas/ pinigus pamirsk pradziai :)

+ kiek tau metu,?

turiu pazistama kuris zaidzia nuo 12 metu, pradziai treniravosi su treneriais, lanke treniruotes. paskui nuo 17metu zaidzia Lietuvos 1lygos klube. tikrai daug treniruojasi, bet pinigu negauna. Tai kalbant apie pinigus reikia labai daug ir stipriai pasiekti norint gauti ju. 

O kalbant Lietuva ar uzsienis. tai manau užsienyje didesni šansai gauti atlyginima (greiciau).

turi ko nori, ar futbolininko karjeros ar pinigu ir masinos. nes turi galvoti apie futbolininko karjera pradziai o masinas/ pinigus pamirsk pradziai :)

+ kiek tau metu,?

turiu pazistama kuris zaidzia nuo 12 metu, pradziai treniravosi su treneriais, lanke treniruotes. paskui nuo 17metu zaidzia Lietuvos 1lygos klube. tikrai daug treniruojasi, bet pinigu negauna. Tai kalbant apie pinigus reikia labai daug ir stipriai pasiekti norint gauti ju. 

O kalbant Lietuva ar uzsienis. tai manau užsienyje didesni šansai gauti atlyginima (greiciau).

17, bet supranti kazin koks tau jausmas butu, kai tu imusi ivarti ir tau visi ploja? Sakyciau nepakartojamas jausmas, tu esi kaip didvyris kuris imuse ivarti nu "WOW" kalbu apie uzsieni, nes Lietuvoje max 10 zmoniu sedi stadione.

16meciu zinau kurie zaidzia futbola ir jau is to uzdirba, nes yra toks dalykas kaip "klubas" ir jeigu jis nera ant durniaus sukurtas, varzybos ir kitka gali nesti pelna ir uzsidirbti bent minimalius pinigus is futbolo gali kekvienas mokantis zaisti ir kuriam tai patinka, isviso nemanau ar zmones pradeda futbolo karjera del didelio pinigu kiekio, daugumai tai patinka ir futbolas kaip sporto saka tampa orginalesnis ir kazka kuria, kad zmones turetu pasiekti be didelios algos, o del karjeros - kodel gi ne ? Jeigu turi bent kiek motyvacijos tam tai eik ir daryk, uz tave niekas kitas nepadarys, sekmes.

p.s jai nori kazka uzsienyje tai manau kazkokia pradzia ir Lietuvoje turi tureti.

Aciu, uz motyvacija tikiuosi ji man pades. Buckis tau ir sudie rarrww ( sarkazmas ) :PPP

17, bet supranti kazin koks tau jausmas butu, kai tu imusi ivarti ir tau visi ploja? Sakyciau nepakartojamas jausmas, tu esi kaip didvyris kuris imuse ivarti nu "WOW" kalbu apie uzsieni, nes Lietuvoje max 10 zmoniu sedi stadione.

Aciu, uz motyvacija tikiuosi ji man pades. Buckis tau ir sudie rarrww ( sarkazmas ) :PPP

taip jausmas geras turbut :D koks jausmas paskutine sekunde imesti 3 taskus, kai atsilikineja tavo komanda 2 taskais? ir tai butu pilnuteleje zalgirio arenoje ? :D zinoma kad geras. bet zinai kiek darbo reikia ideti norint ten atsidurti>? 

Viskas yra imanoma.  tik reikia ideti labai labai daug darbo.

stebuklu nebuna.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...