Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5305 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

ši pamoka yra naujokams kurie tik pradeda pažinti "pawno" kalbą. Pradėkime nuo paprasčiausio dalyko tai yra "Informacinės, automatinės žinutės" jugi kiekvienam naujokui pradžiai įdomu sužinoti kaip tai padaryti.

Dažniausiai užduodami klausimai.

Klausimas - kokios naudos, tos žinutės mums duos?

Atsakymas - kiekvienam rimtam projektui manau reikėtu pridėti informacines žinutes. Nes, jos gali priminti apie daug ką.

Klausimas - ar tai yra sunku?

Atsakymas - ne, todėl, kad šitos žinutės bus naudojamos paprasčiausiomis funkcijomis, manau sunkumų nekils, o jei ir kils, aš visada padėsiu.

Pavyzdžiai.

[serveris] Trūksta pinigų ? Galite ieškoti lobio - /lobis

[serveris] Administratoriaus skype yra - ...

Ir visokios kitokios žinutės.

Pradėkime.

Pirmiausiai mes turime atsidaryti savo GameMod'ą. t.y ".pwn" failiuką. Tarkim ( band7.pwn , grp4.pwn ) ir kiti.

Atsidarę savo GameMod'ą galime pradėti koduoti. Viršuje savo mod'o rašome.

new RandomMSG[][] =
{   "Tavo žinutė",
    "Tavo žinutė",
    "Tavo žinutė"
// Žinučių galite pridėti daug daug.
};
forward SendMSG();

Tada randame

public OnGameModeInit()
{

dedame

SetTimer("SendMSG",100000,1); // taimetis (1 minutes).

Tai bus laikas, kas kiek laiko eina žinutė į eterį. Šiuo atvėju 1minutė.

Galiausiai viršuje ar apačioje įdedat šį kodą.

public SendMSG()
{
SendClientMessageToAll(0x33CCFFAA, RandomMSG[random(sizeof(RandomMSG))]); // Spalva galima keisti, dabar : GELTONA.
return 1;
}

Paaiškinimai.

new RandomMSG[][] =

kodas primina kintamajį, tačiau čia davėme kompiuteriui suprasti, ką jis turėtų daryti šiuo atvėju siųsti "Random" žinutę t.y atsitiktinę.

SetTimer("SendMSG",100000,1); // taimetis (1 minutes).

čia yra laikmatis, kas kiek ta atsitiktinė žinutė keliaus į eterį šiuo atvėju kas 1minutę.

public SendMSG()
{
SendClientMessageToAll(0x33CCFFAA, RandomMSG[random(sizeof(RandomMSG))]); // Spalva galima keisti, dabar : GELTONA.
return 1;
}

na o čia mūsų callback'as ka su tom žinutėm darys šiuo atvėju išsiųs visiems serverio žaidėjams "SendClientMessageToAll".

Ačiū už dėmesį, laukite kitų pamokų.

e477f925933ad422f22e73b91c6ad305717.png

Patarimas, padaugink kad rašytų i kokias 7 ar 5 minutes nes kas 1 minutę tai floodas gaunasi kaip.. Tarkim tu esi 1 ir nematai ką kiti rašo ateini po 15 minučių ir visas ekranas prisifloodinęs tų sakinių.

Jeigu tau netinka tai tu gali timeri pasikeitaliot.

iš:

SetTimer("SendMSG",100000,1); // taimetis (1 minutes).

Pasikeisk į penkias minutes pvž:

į

SetTimer("SendMSG",500000,1); // taimetis (5 minutes).

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Patarimas, padaugink kad rašytų i kokias 7 ar 5 minutes nes kas 1 minutę tai floodas gaunasi kaip.. Tarkim tu esi 1 ir nematai ką kiti rašo ateini po 15 minučių ir visas ekranas prisifloodinęs tų sakinių.

Jeigu tau netinka tai tu gali timeri pasikeitaliot.

iš:

SetTimer("SendMSG",100000,1); // taimetis (1 minutes).

Pasikeisk į penkias minutes pvž:

į

SetTimer("SendMSG",500000,1); // taimetis (5 minutes).

Gi lengva pakeist. Galvoji nemoku? :ohyes:

post273155.html#p273155

  • Parašė po 4 mėnesių...

Visų pirmą,

Tavo sukūrtame array po kiekvienos 'žinutės' reikia dėti kablelį tik nereik paskutiniame

pavizdys:

new RandomMSG[][] =
{   "Tavo žinutė",
    "Tavo žinutė",
    "žinutė"
// Žinučių galite pridėti daug daug.
};

Taip pat

taimeris

SetTimer("SendMSG",100000,1); // taimetis (1 minutes).

bus nustatytas vienai minutei ir 40 sekundžiu.

1 min = 60000 kadangi 1 sec = 1000.

Tai tiek šiam kartui.

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5305 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...