Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

21 balsai

  1. 1. Kuris?

    • BMW E53 (x5)
      9
    • BMW E60
      12


Recommended Posts

(redaguota)

<...>Beje, gal netyčia bus tas, kuris važiavo (bent kaip keleivis)<...>

Jo, labai daug informacijos tau duos keleivis arba vaikas pasukinėjęs vairą.

<...>P.S tik tas minusas kad e60 galu varoma :D Tai minusas man čia didelis :D

Visų pirma e60 yra ir xdrive, visų antra RWD minusu būt negali, imk passat'ą ir lėk į laukus. Juokdarys.

<...>dzipai visi traukia gerai nes yra visi 4x4<...>

WTF?

jei visgi paimsi x5 ta senesni ale banditiska tai bus tau dideliu islaidu :)

Argumentuok.

<...>tai imk tikra visureigi VW toureg nuo 3.0TDI na jei jau labai nori galios tai gali imti v12 6.0TDI 330kw turetu uztekti.<...>

Tikras visureigis? O kaip Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, Mercedes-Benz Gelandewagen ir panašiai? Tas Touareg net arti su jais nestovėjo.

Lawless tai iš viso svaigalas.

Iš viso kas per durna tema? Nei komplektacijų, nei variklių, nei dar kokios informacijos. Nei tu pirksi, nei ką.

Redaguota , nario ES.^

Jo, labai daug informacijos tau duos keleivis arba vaikas pasukinėjęs vairą.

Visų pirma e60 yra ir xdrive, visų antra RWD minusu būt negali, imk passat'ą ir lėk į laukus. Juokdarys.

WTF?

Argumentuok.

Tikras visureigis? O kaip Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, Mercedes-Benz Gelandewagen ir panašiai? Tas Touareg net arti su jais nestovėjo.

Lawless tai iš viso svaigalas.

Iš viso kas per durna tema? Nei komplektacijų, nei variklių, nei dar kokios informacijos. Nei tu pirksi, nei ką.

taigi jis nesugebejo 3 euru skolos grazint zmogui apie kokias masinas jam svajot :D

(redaguota)

Esu važiaves su x5, geras, komfortiškas, stabilus kelyje, gera trauka. Turėčiau pinigų ant normalaus x5 imčiau negalvodamas. Rimtas daigtas. Tik "nupisto" nepaimk iš perekupu. P.s. važiavau su 2012 modeliu, berods 3.0L //M sport package.

Bet gali būt kad maišau kažką jau dėl variklio. Pamenu tik kad 12 metu buvo.

na čia jau nebe e53 o e73 jei neklystu, naujos laidos x5 ans brangus. 

O patsai nusižiūrėjau juodą eržilą. 3.0D/ 154kw / xDrive / 

http://imgur.com/a/rBb5u

Redaguota , nario Real Pain

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...