Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[NEW] Motd System Shop Privilaget


DeXTeR-Dz-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi , I have Created Simple Plugin for some people was need it ;) he is shop system motd at server 
if some one wanna pay vip/admin/s.admin he will not need now to go to site web for shop he need only say command for show motd and pay throw it like say /vip its show you shop sms / paypal etc .....

 

Code : 

#include <amxmodx>
#include <amxmisc>

public plugin_init() {

    register_plugin("Motd System Shop","1.0","DeXTeR")
    register_clcmd("say /uzas","paypal_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /vip","paypal_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /admin","paypal_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /sadmin","paypal_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /sms","sms_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /smsvip","sms_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /smsadmin","sms_motd",0,"- Shows the MOTD.")
    register_clcmd("say /smssadmin","sms_motd",0,"- Shows the MOTD.")
}

public paypal_motd(id,level,cid) {

	if (!cmd_access(id,level,cid,1))
	return PLUGIN_CONTINUE
	
	show_motd(id,"paypal.txt")
	return PLUGIN_CONTINUE   
}

public sms_motd(id,level,cid) {

	if (!cmd_access(id,level,cid,1))
	return PLUGIN_CONTINUE
	
	show_motd(id,"sms.txt")
	return PLUGIN_CONTINUE   
}

Enjoy ,) for more plugins came skype : DeXTeR-Dz-  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl jūs tam mėtot -rep, jis juk ne Lietuvis, ir tai džiaukites jog ateina pasidalint vietoj to, kur galėtu eit į jo šalies forumus ir dalintis naudingais dalykais... 

Taip jis ne lietuvis !!! Vienas iš jo postų ;

Bro: D noriu Visas Skėtis spiečius  ar skirtingos Modifikacijos? ir tau duosiu jums nemokamai, nes nuo tam tikro laiko noriu tavo skype  Galite įtraukti mane skype: DeXTeR-Dz-  
Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tas Lukas de*ilas meto.

 

Koks lukas lol ?

 

Taip jis ne lietuvis !!! Vienas iš jo postų ;

Bro: D noriu Visas Skėtis spiečius  ar skirtingos Modifikacijos? ir tau duosiu jums nemokamai, nes nuo tam tikro laiko noriu tavo skype  Galite įtraukti mane skype: DeXTeR-Dz-  

 

Jis išverčia tokiem kai jūs su translate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks lukas lol ?

 

Jis išverčia tokiem kai jūs su translate.

Bet jei pažiūrėsite geriau mano vardas Lukas ir jis mane ižeidė, todėl dabar einu į policiją ir paduosiu Adomą į teismą.

 

Jo postai rašomi labai gražiai, todėl nemanau, kad tam yra naudojamas google translate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jei pažiūrėsite geriau mano vardas Lukas ir jis mane ižeidė, todėl dabar einu į policiją ir paduosiu Adomą į teismą.

 

Jo postai rašomi labai gražiai, todėl nemanau, kad tam yra naudojamas google translate.

Dėliok savo -rep galėsi verkti kai gausi įspėjimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jei pažiūrėsite geriau mano vardas Lukas ir jis mane ižeidė, todėl dabar einu į policiją ir paduosiu Adomą į teismą.

 

Jo postai rašomi labai gražiai, todėl nemanau, kad tam yra naudojamas google translate.

Jis ne lietuvis gi ,kaip google išverčia taip jis pateikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas gaila, bet čia ne tyčinė neigiama reputacija, man tiesiog nepatinka jūsų komentarai.

 

Nemanau, kad jis angliski. 

Bro: D noriu Visas Skėtis spiečius  ar skirtingos Modifikacijos? ir tau duosiu jums nemokamai, nes nuo tam tikro laiko noriu tavo skype  Galite įtraukti mane skype: DeXTeR-Dz- 

Vien šitas tekstas parodo, kad jis ne lietuvis, o tu dar skaitai, kad jis ne anglas. :D Šeip tikrai stengiasi padėti, dėl to niekas tikrai neturėtumėt smerki, bet jei kai kurie neturi dėkingumo nei kiek, trumpiau tariant pašol jūs n**ui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
7/25/2018 16:38, #DeŽavu parašė:

ką tu čia 2 metų senumo temas prikelinėji, nei jam tos pagalbos bereik nei ką

nezinau koki tu cia slamsta rasai man iskylo klausimas todel nemau kad verta kurti man tema del tokio klausimo paklausiau autoriaus kas cia per sudas kad ir 25 metu tema prikelsiu ar tai draiudziama  ? manau jaigu taisykles to neleidzia 2 metu senumo temas turetu administracija rakinti todel pasol tu nax*y vytai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), ptaha525 parašė:

nezinau koki tu cia slamsta rasai man iskylo klausimas todel nemau kad verta kurti man tema del tokio klausimo paklausiau autoriaus kas cia per sudas kad ir 25 metu tema prikelsiu ar tai draiudziama  ? manau jaigu taisykles to neleidzia 2 metu senumo temas turetu administracija rakinti todel pasol tu nax*y vytai

Pasigooglint irgi galima, autorius probably, net nežiūri temos... https://www.amxmodx.org/api/amxmisc/cmd_access

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-28 03:23, ptaha525 parašė:

nezinau koki tu cia slamsta rasai man iskylo klausimas todel nemau kad verta kurti man tema del tokio klausimo paklausiau autoriaus kas cia per sudas kad ir 25 metu tema prikelsiu ar tai draiudziama  ? manau jaigu taisykles to neleidzia 2 metu senumo temas turetu administracija rakinti todel pasol tu nax*y vytai

Niuhink tik be ižeidimu nemoki ane, tipinis neprižiūrėtas vaikas už laido bandantis kažką pabazarint, taip, kad po mamos papu sėdi ir sėdek nebazarines čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-29 11:05, #DeŽavu parašė:

Niuhink tik be ižeidimu nemoki ane, tipinis neprižiūrėtas vaikas už laido bandantis kažką pabazarint, taip, kad po mamos papu sėdi ir sėdek nebazarines čia.

taip as 30 metu nepriziuretas vaikas. uz wifi. kalbeti as sutavim neturiu ka tavo iq per zemo lygio nerasim bendros kalbos todel nepyk. man iskilo klausimas kam butent supergames skripteris dexteris naudoja  sita funkcija sitam kode ? ar as negaliu to palausti. ? cia pas jus temos mirsta ir ju negalima prikelti ar kaip ? :D o yra nemirstanciu temu ? DUK kazkur parasyta kad draudziama tai daryti jaigu man aktuolu suzinoti kazka ir tema sena as negaliu i ta tema rasyti ? ir baklazanas cia jis pateikia o ne praso. 

2018-07-28 13:55, TBagT parašė:

Pasigooglint irgi galima, autorius probably, net nežiūri temos... https://www.amxmodx.org/api/amxmisc/cmd_access

as zinau kas tai man idomu buvo kam tai buten sitam pateiktam kode jo :) jis visur prisitato skripteriu pluginu kureju tiek aliledmoders uzbanintu 10 kartu tiek amxmodx kur ji nesenai isbaninau vel su miror anketa. man patinka labai su juo padiskutuoti. 

#include <amxmodx>

public plugin_init()
{
	register_clcmd("say /DeXteris", "DeXteris")
}

public DeXteris(client)
{
	show_motd(client, "Dexteris.com", "SUPERGAMES.LT")
}

ps galetum atnaujint savo temas ir prisigenit failus prie forumo jaigu cia imanoma tai

 nes tie linkai tavo neveikia 

Redaguota , nario ptaha525
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...