Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį pirkti telefona?


» Vakaris.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, neisirenku kokį pirkti telefona


 


Iphone S6


SAMSUNG Galaxy S7 Edge


 


Kaikurie sako Iphone s6 ir t.t


 


girdėjau jog gali atsirasti Iphone s7 ar jau nedgi atsirade gal jį reiktu pirkti ir biškiuka palaukti?,


 


Ir netik domina


Iphone S6


SAMSUNG Galaxy S7 Edge


 


Ir dar kokie telefonai , tad padėkite ir kas žino ir kas turi šitą telefona pasakykit ar geras ar pnš, ir ar apsimoka pirkti.


 


Ačiū.



 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo žinai iphone ne s6 o 6s :D Taip pat kai atsiras 7 iphonas jis bus ne 7s o tiesiog 7 o po to kaip visą laiką išeis 7s iphone. Jeigu ruošiesi pirkti dabar ant dienų tai siūlau pirkti samsung galaxy s7 edge arba paprastą, nes jis yra ahujienas , o dėl iphone tai betkokiu atveju irgi geras pasirinkimas nes čia visgi apple. Taip pat visai nieko yra meizu telefonai. Na mano galutinis pasiūlymas visgi būtų samsung galaxy s7. Nes kai išeis iphone 7 tai jis bus be galo brangus.

Ps iphone 7 ne gali atsirasti, o atsiras , o dar tiksliau jį sukurs apple kompanija ir pristatys kažkur tai rugsėjo 7 dieną jeigu neklystu, lietuvoj turėtu atsirasti porą savaičių vėliau.

 

P.P.S su švarcu sutinku pilnai iphone tikrai atrodo patvaresni telefonai, jie sunkesni, bet man ir samsungai pradeda patikti + jų dizainas labai gražus naujų telefonų, ką apie iphone nuo 4s nebegaliu pasakyti, kai jobsas mirė nieko jie su dizainu gero nebepadaro.

Redaguota , nario povilasl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pvz man nepatinka samsung nežinau kodėl, bet bent jau man iphone atrodo patvaresni ir geresni. P.S pats spresk ar nori laukti ar tau dabar jo reikia.

Na man irgi nes poto kai baigiasi tas sutartis laginti pradeda preitais metais turėjau s5 atordo geras buvo poto lagint pradėjo poto atidaviau broliui nuvežiau pažystamam sutvarkė ir dabar jis beturi jį jam užtenka nėra sudužęs nes uždėta plvele tvarkingas telefonas, ir man Samsung nelabai irgi prieširdies dabar galvoju išbandyti iphone.

Tavo žinai iphone ne s6 o 6s :D Taip pat kai atsiras 7 iphonas jis bus ne 7s o tiesiog 7 o po to kaip visą laiką išeis 7s iphone. Jeigu ruošiesi pirkti dabar ant dienų tai siūlau pirkti samsung galaxy s7 edge arba paprastą, nes jis yra ahujienas , o dėl iphone tai betkokiu atveju irgi geras pasirinkimas nes čia visgi apple. Taip pat visai nieko yra meizu telefonai. Na mano galutinis pasiūlymas visgi būtų samsung galaxy s7. Nes kai išeis iphone 7 tai jis bus be galo brangus.

Ps iphone 7 ne gali atsirasti, o atsiras , o dar tiksliau jį sukurs apple kompanija ir pristatys kažkur tai rugsėjo 7 dieną jeigu neklystu, lietuvoj turėtu atsirasti porą savaičių vėliau.

 

Man kaina nesvarbu svarbu geras telefonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iphone tikrai yra patvaresni ir patikimesni aš puikiai atsimenu kas pirmas sukūrė ir pristatė išmanujį liečiamą telefoną, jeigu nežinote, skaitykit vikipedija, bet už ją aš galiu pasakyti kad tai padarė apple. Jeigu tau kaina yra nesvarbi, palauk vieną mėnesį ir įsigyk iphone 7, jis turėtų būt labai geras. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo žinai iphone ne s6 o 6s :D Taip pat kai atsiras 7 iphonas jis bus ne 7s o tiesiog 7 o po to kaip visą laiką išeis 7s iphone. Jeigu ruošiesi pirkti dabar ant dienų tai siūlau pirkti samsung galaxy s7 edge arba paprastą, nes jis yra ahujienas , o dėl iphone tai betkokiu atveju irgi geras pasirinkimas nes čia visgi apple. Taip pat visai nieko yra meizu telefonai. Na mano galutinis pasiūlymas visgi būtų samsung galaxy s7. Nes kai išeis iphone 7 tai jis bus be galo brangus.

Ps iphone 7 ne gali atsirasti, o atsiras , o dar tiksliau jį sukurs apple kompanija ir pristatys kažkur tai rugsėjo 7 dieną jeigu neklystu, lietuvoj turėtu atsirasti porą savaičių vėliau.

 

P.P.S su švarcu sutinku pilnai iphone tikrai atrodo patvaresni telefonai, jie sunkesni, bet man ir samsungai pradeda patikti + jų dizainas labai gražus naujų telefonų, ką apie iphone nuo 4s nebegaliu pasakyti, kai jobsas mirė nieko jie su dizainu gero nebepadaro.

7s spėju net nebus o bus iPhone 7 Pro ir iPhone 7 Plus. Bent jau taip spėjama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pvz man nepatinka samsung nežinau kodėl, bet bent jau man iphone atrodo patvaresni ir geresni. P.S pats spresk ar nori laukti ar tau dabar jo reikia.

Logiškumas tavo komentare dingsta, kai pasakai kad nežinai kodėl nepatinka Samsung įrenginiai ir tęsi temą lyginti juos. LOL.

 

Yra labai sunku iš tiesų sulyginti šiuos modelius, nes vienas yra senesnis už kitą pakankamai.

Viskas priklauso į ką tu žiūri, jeigu perki telefoną dėl jo galingumo...Edge turi pakankamai didelį pranašumą.

Ekranu taip pat patiesia Samsung'o telefonas S6. Kaip ir baterija ir daugybę kitų dalykų.

 

Kamera...čia jau įdomiau, kiek teko naudoti abudu telefonus, būtent kameroje išskirčiau lygumą. Viena kamera per daug agresyviai fotigrafuoja tamsumoje, kita labai gerai fokusuoja. Lygu ką galiu pridėt.

 

Operacinė sistema? Čia jau nuo tavęs priklausys. Jos skiriasi kaip diena ir naktis. Elegantiškumas iš Apple prieš flatą dizainą, bet atvirom funkcijom apkrautą Android.

 

Tiesą sakant lyginti šiuos telefonus yra pakankamai sunku, nes jie yra sukurti skirtingų tipų žmonėms. 6S Plus lyginti jau būtų paprasčiau ir šis būtų jau arčiau Edge.

 

Jeigu nuspręstum eiti su Apple... tiesą sakant siūlyčiau palaukti tas keletą savaičių ir pažiūrėti visą tą hype su naujaisiais Apple telefonais. Vienas Dievas žino kiek jų bus. Jeigu jie nepatiks, eik prie senesnių modelių tada.

 

Na, bet jeigu nuomonė reikalinga tai: S7 Edge labiau dėčiau į savo kišenę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...