Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu LMG.LT Millus


KayohiPlay

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Nepatikimas, apgavo ant LMG mln ! 

Sveikas, nemanau, kad tu turėjai tą gta v accountą, nes nuotraukuose nebuvo tikslios datos "socialclub", ta nuotrauka galėjo būti ištraukta iš paprasto google.. Visų antra mano LMG paskyra, kainuoja 30e, o pats Gta V kainuoja 59e kažkur, tai nemanau, kad tau apsimokėjo..  Visų trečia galėtum įrodyti, kad tu sumokėjai, nes aš pinigų negavau, o tu vistiek gali susigražinti savo paskyrą "socialclub" su "I forgot my password" ir tai nėra didelė problema, bet svarbiausiai, kad aš tų pinigų negavau, o jeigu tu pildei per perlo terminalą, tai tau reikėjo pirmiau persiskaityti, kada gaunami pinigai.

 

Visas mūsų chatas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, nemanau, kad tu turėjai tą gta v accountą, nes nuotraukuose nebuvo tikslios datos "socialclub", ta nuotrauka galėjo būti ištraukta iš paprasto google.. Visų antra mano LMG paskyra, kainuoja 30e, o pats Gta V kainuoja 59e kažkur, tai nemanau, kad tau apsimokėjo..  Visų trečia galėtum įrodyti, kad tu sumokėjai, nes aš pinigų negavau, o tu vistiek gali susigražinti savo paskyrą "socialclub" su "I forgot my password" ir tai nėra didelė problema, bet svarbiausiai, kad aš tų pinigų negavau, o jeigu tu pildei per perlo terminalą, tai tau reikėjo pirmiau persiskaityti, kada gaunami pinigai.

 

Visas mūsų chatas.

Pasikeitei gmailą, ir atsijungei. Taip aš jį susigražinau, bet tu nepatikimas, o jai nebūtų buve tokio dalyko kaip recovery? Būtum su paskyra pabėges, taip, kad nieko nesako, kad aš galėjau susigražinti, tu scamminai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2796 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...