Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ CLOSE ] Ieškau projekto.


KayohiPlay

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PROJEKTA RADAU.
 
 
Sveiki,
 
Na manau supratote iš pavadinimo, jog ieškau projekto prie kurio galėčiau prisidėti, bei gerinti projektą. 
 
Apie mane: 
Mano vardas yra Gintaras, man  yra 16 metų, žaidime esu žinomas, kaip " KayohiPlay" ,turbūt dauguma mane atsimena iš Minecraft serverių kūrimo.  Kadangi didžiąją dalį savo laiko praleidžiu prie komppiuterio, tai kodėl gi to neišnaudojus? ir neprisijungs prie kokio nors projekto. Esu turėjas ar buvęs šiuose projektuose: HileMc, HeroCraft, Furex, Kamurke, McKamurke, RetrixPvP, SuperMC, Nusikalteliai.
  
    Esu motyvuota asmenybė, tačiau dažniausiai man greitai pasibaigia idėjos =D. Tačiau užėjus geroms idėjoms skubu jas įgyvendinti. Nesu gan tingus, tačiau nemeluosiu kartais ir patinginiauju.
*Iškart pranešu, jog tikrai nežadu reklamuoti jūsų projekto.
 
  
Kas turėtu būti projekte, jeigu aš prisijungsiu prie jūsų projekto:
  
  •   Nėra būtina* turėti lt domeną, bet rekomenduoama/
  •   Turėti lėsų ant pačio projekto išlaikymo/
  •   Būtina turėti tinklapį.
  •   Svarbu, jog būtų vienas savininkas ir, kad jam daugiau negu 14 metų.
  •   Turėti unikalių / šaunių idėjų.
  •   Kokybiškas serverio spawnas.
  
aš sugebu:
  • Kurti mažus pluginus.
  • Statyti.
  • Koreguoti, bei lietuvinti įskiepius.
  • Statyti

Kontaktiniai duomenys:

 

skype: gintaras322231

 

arba į PM.

 

VIS DAR LAUKIU PASIŪLUMŲ!

Redaguota , nario KayohiPlay
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nematau priezasties taves prideti prie projekto kadangi nei tu reklamuoji nei kazka svarbaus zadi atlikti projekte taip pat prie islaikymo neprisidedi, o pelno noresi, shame on you.

Kur tu matai, kas aš pelno norėsiu? niekur taip nebuvo parašyta.  Dėl projekto reklamavimo, tai esu neigiamai nusiteikęs, nes niekas nemėgstą tokių žmonių, kurie reklamuoja, todėl taip tik prarandu savo kontaktus ir gadinuosi savo reputaciją. Tikrai noriu pripažinti, kad ir vėl klydai, dėl projekto išlaikymo, mano tekste buvo parašyta, kad turėti lėsų ant išlaikymo, bet nieko nebuvo pasakyta, kad aš remsiu tą projektą, kaip minima tavo tekse. Jeigu aš į tą projektą idėsiu daug darbo, tai žinoma, kodėl gi neparėmus tą projektą. 

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...