Peršokti į turinį

Ką manote? Rasčiau youtuberį?


Curd vgorefs.com

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2835 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip manote ar šiuolaikiniai youtuberiai reklamuotu MINECRAFT projektą? ( Survival/PVP ) Gautu youtuberio privilegijas bei viska ką uždirbtume iš projekto atskaičiavus projekto išlaikymą. Projektas turėtu domeną, svetaine, puiku serverį. Kaip manote rasčiau youtuberį su bent 5k subu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt turite šio asmens kontaktus? jei galima į PM.


įdomu koks jums tolkas tada? jei youtuberis gaus visa pelną atskaičiavus servo išlaikymą :D

Man tai yra FOR FUN, verslą turiu kitą. Na žinoma jei pelnas pradės siekti po 300eurų į mėnesį. Tai bent 50eurų prašyčiau sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, kaip manote ar šiuolaikiniai youtuberiai reklamuotu MINECRAFT projektą? ( Survival/PVP ) Gautu youtuberio privilegijas bei viska ką uždirbtume iš projekto atskaičiavus projekto išlaikymą. Projektas turėtu domeną, svetaine, puiku serverį. Kaip manote rasčiau youtuberį su bent 5k subu?

 

Aš nemanau, kad jie sutiks gauti privilegijas serveryje bei dalį nuo pelno, nes kol neturėsi nuolatinių žaidėjų - nebus aišku ar išvis bus tas pelnas. Mano nuomone, tu jiems tiesiog turėsi sumokėti už video dar prieš filmuojant.

Taip pat, nužudė ,,puikus serveris", neužteks parašyti, kad puikus serveris ir, kad ir koks jis bebūtų nemanau, kad jie kurs pristatymą tuščiame serveryje. Pripažink Sky-PvP net iš tolo nebuvo panašus į puikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nemanau, kad jie sutiks gauti privilegijas serveryje bei dalį nuo pelno, nes kol neturėsi nuolatinių žaidėjų - nebus aišku ar išvis bus tas pelnas. Mano nuomone, tu jiems tiesiog turėsi sumokėti už video dar prieš filmuojant.

Taip pat, nužudė ,,puikus serveris", neužteks parašyti, kad puikus serveris ir, kad ir koks jis bebūtų nemanau, kad jie kurs pristatymą tuščiame serveryje. Pripažink Sky-PvP net iš tolo nebuvo panašus į puikų.

Mano projektai nėra prikišti nesąmonių ar bereikalingu įskiepių. Dauguma projektų net nesugeba susitvarkyt normaliai paprastu bug'ų. Na žinoma, serverį tvarkysime kartu su youtuberių , palei jo reikalavimus. Tuščiame serveryje? Padarai pagrindinį pristatymą ir tiek. O poto filmuoji video jame. Esmė, jog youtuberis tam ir samdomas ir gaus pelną, jog projektą reklamuotu. Tai aš išreklamuosiu , sukursiu ir dar sumokėsiu jam? Tai kur logika. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano projektai nėra prikišti nesąmonių ar bereikalingu įskiepių. Dauguma projektų net nesugeba susitvarkyt normaliai paprastu bug'ų. Na žinoma, serverį tvarkysime kartu su youtuberių , palei jo reikalavimus. Tuščiame serveryje? Padarai pagrindinį pristatymą ir tiek. O poto filmuoji video jame. Esmė, jog youtuberis tam ir samdomas ir gaus pelną, jog projektą reklamuotu. Tai aš išreklamuosiu , sukursiu ir dar sumokėsiu jam? Tai kur logika. 

 

Tu nesupranti, negi tu galvoji, kad kažkoks youtube'ris, lys kažkur į serverio kūrimą kartu su kažkokiu žmogeliu, kuris jam į skype parašė ir daug ką pasiūlė?!?

Kokios garantijos?!?

Nėra tikslo dideliems kanalams tai tikrai...

Jeigu nežinai, tai užsienyje taip ir vyksta: youtube'ris duoda reikalavimus, tarp kurių yra ,,Solid Playerbase" ir tada sumoki už vieną video - sukuria video ir taip toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nesupranti, negi tu galvoji, kad kažkoks youtube'ris, lys kažkur į serverio kūrimą kartu su kažkokiu žmogeliu, kuris jam į skype parašė ir daug ką pasiūlė?!?

Kokios garantijos?!?

Nėra tikslo dideliems kanalams tai tikrai...

Jeigu nežinai, tai užsienyje taip ir vyksta: youtube'ris duoda reikalavimus, tarp kurių yra ,,Solid Playerbase" ir tada sumoki už vieną video - sukuria video ir taip toliau.

Senį tu manęs nemokink. Žinau ko nori youtuberiai... Jau 6 mėnesius sėkmingai bendrauju su CSGO youtuberiais kurie reklamuoja mano jackpot svetainę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano projektai nėra prikišti nesąmonių ar bereikalingu įskiepių. Dauguma projektų net nesugeba susitvarkyt normaliai paprastu bug'ų. Na žinoma, serverį tvarkysime kartu su youtuberių , palei jo reikalavimus. Tuščiame serveryje? Padarai pagrindinį pristatymą ir tiek. O poto filmuoji video jame. Esmė, jog youtuberis tam ir samdomas ir gaus pelną, jog projektą reklamuotu. Tai aš išreklamuosiu , sukursiu ir dar sumokėsiu jam? Tai kur logika. 

pagrindine reklama jis padarys, + pats youtuberis gali sukurti savo serverį, visgi internete pilna jau sukonfiguruotu serverių ir jam reikės pakeisti tik tekstus. Taip jis išvengs apgavystės t.y jei kartais pameluosi apie pelną arba jei uždirbsit 300 eurų ,o tu pasiimsi 50 eurų :D Todėl patariu užmokėti už reklama, kartas nuo karto nufilmuojamas video serveryje ir tu sutaupysi didelius pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Senį tu manęs nemokink. Žinau ko nori youtuberiai... Jau 6 mėnesius sėkmingai bendrauju su CSGO youtuberiais kurie reklamuoja mano jackpot svetainę.

 

Įsivaizduoju tuos youtube'rius...

Nėra tikslo youtube'riui kurti serverio su tavimi.

Jei jis ir norėtų kurti - susikurtų pats.

Pagalvok, ką tu jam suteiksi ar pasiūlysi, kad jis norėtų su tavimi kurti, o ne vienas ar išvis nekurti?

Neužteks:

- na, sveikas štai pagal tavo reikalavimus sukūriau serveri, dabar tu filmuok čia video, o visas pelnas tavo, nors tu turi tik serverio paskyrą su OP, bet tu patikėk aš tau sumokėsiu, kai uždirbsim pelno, bet palauk tu nežinai kokios buvo kūrimo išlaidos, na nieko aš parašysiu į skype, kai jau atsiras pirmasis pelnas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl jūs man rašote šias nesąmones? Na akivaizdu jūs nesate nieko kalbėja su youtuberiais. Nebijokite su žmogumi aš susitarsiu, jis matys serverio progresą. Abu aptarsime ne kaip 2 susėdę vaikai, o normaliai apie reikalus. Žinau aš kiek uždirba youtuberiai, todėl manau susitarti nebus sunku. O dėl garantijų, tai pasakysiu viena: Kaip reklamuosi tai ir pelnas bus.


pagrindine reklama jis padarys, + pats youtuberis gali sukurti savo serverį, visgi internete pilna jau sukonfiguruotu serverių ir jam reikės pakeisti tik tekstus. Taip jis išvengs apgavystės t.y jei kartais pameluosi apie pelną arba jei uždirbsit 300 eurų ,o tu pasiimsi 50 eurų :D Todėl patariu užmokėti už reklama, kartas nuo karto nufilmuojamas video serveryje ir tu sutaupysi didelius pinigus.

Na taip sutinku, tačiau mokėti už video yra nesamonė. Jis ateis nufilmuos ir tiek, o kai pats iš to uždirbs labiau stengsis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2835 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...