Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šiuolaikinis Lietuvos jaunimas... Keikiasi, rūko, geria... O jie tik dar paaugliai... Šitoje situacijoje iš vis buvo apgailėtina, nes vaikinukas, taip negražiai kalbėjo su panele... Ir ką jis norėjo įrodyti, "varydamas" taip ant panelės.. Apgailėtina. 

 

Žvelgniat iš jaunimo pusės, nors kokio čia jaunimo.. Vaikų pusės, tai labai "mandra" ir "kieta". Paaugliams tai juokinga, aišku kalbu apie paauglius kurie neturi nei intelekto nei bando kažko siekti gyvenime. Gaila, kad taip yra. Bet taip buvo ir bus.

giphy.gif

Žvelgniat iš jaunimo pusės, nors kokio čia jaunimo.. Vaikų pusės, tai labai "mandra" ir "kieta". Paaugliams tai juokinga, aišku kalbu apie paauglius kurie neturi nei intelekto nei bando kažko siekti gyvenime. Gaila, kad taip yra. Bet taip buvo ir bus.

Na nesakyk, kad taip visa laika buvo... Taip nebuvo tikrai kaip dabar yra.. Kalbu apie mūsų tėvų, mūsų senelių laikus, jie gal irgi PABANDYDAVO ten parukyt, išgert, bet tikrai ne kiekvieną dieną rukydavo, gerdavo, neidavo su "kancaru" rankoj, keikdavosi ir ten kažką bandydavo įrodyti, kaip šiuolaikinis jaunimas... Baisu žiūrėt.

O priežastis dėl ko taip yra tik viena su šiuolaikiniu jaunimu - neatsakingi tėvai, kurie rodo blogą pavyzdį vaikui. Kur matyta, kad priėjas prie tavęs 4-rių metų berniukas parodytu vidurinį piršta ir sakytu "Eik na*ui". Taip... Aš su tuo susidūriau ir dar apspjovė.. Tai čia žinai... 

 

 

Visi kažką esam pabandę. Tiesiog vieni prie to pasilieka, kiti tai meta supratę, kad tai yra negerai ir prie nieko gero neprives. Drįsiu nesutikti su tavo pasakymu " blogą įtaką daro tėvai ir dėl to jie kalti". Visiškai ne. Pažįstu ne vieną jaunuolį, ne vieną draugą, kurio tėvai geri žmonės, užimantys labai geras pareigas ir t.t, bet vaikas TIKRAS VELNIAS. Tai vyksta iš gero gyvenimo, kitiems tiesiog TAIP ŠVIEČIASI, kitus DRAUGAI išveda iš kelio.. Ar tėvai nori matyti savo sūnų rūkantį ar geriantį? Na taip, yra tokių tėvų kuriems *Myliu SuperGames.lt* ką veikia jų sūnus, bet tikrai TO matyti jie nenori. Tiesiog jiems kaip ir sakiau *Myliu SuperGames.lt*.

giphy.gif

(redaguota)

Visi kažką esam pabandę. Tiesiog vieni prie to pasilieka, kiti tai meta supratę, kad tai yra negerai ir prie nieko gero neprives. Drįsiu nesutikti su tavo pasakymu " blogą įtaką daro tėvai ir dėl to jie kalti". Visiškai ne. Pažįstu ne vieną jaunuolį, ne vieną draugą, kurio tėvai geri žmonės, užimantys labai geras pareigas ir t.t, bet vaikas TIKRAS VELNIAS. Tai vyksta iš gero gyvenimo, kitiems tiesiog TAIP ŠVIEČIASI, kitus DRAUGAI išveda iš kelio.. Ar tėvai nori matyti savo sūnų rūkantį ar geriantį? Na taip, yra tokių tėvų kuriems *Myliu SuperGames.lt* ką veikia jų sūnus, bet tikrai TO matyti jie nenori. Tiesiog jiems kaip ir sakiau *Myliu SuperGames.lt*.

Žinai dėl ko vaikas yra "velnias", o tėvai geri žmonės, užimantys geras pareigas? Turiu tau atsakymą... Tėvai užimantys geras pareigas, turi viską, jų vaikai gauną viską ko nori ir jie būna dažniausiai "palaidi" (taip dažniausiai būna), neprižiūrimi, jiems leidžiama daug visko, jie tokie "plotiniai", o kadangi jie plotiniai na tai ir nusigeria ir t.t. O tų "velniukų" tėvų tėvai buvo ko gero griežtesni žmonės, daug ką drausdavo, neleisdavo ir jie tokie pat nenori būti, taip pat kaip ir aš.. Mano tėvai nėra milijonieriai, daug ką draudžia, ir toks tėvas tikrai nebūsiu, tą patį ir jie galvojo turbūt, kad bus geresni tėvai, na ir taip gaunasi, kad tokie "gerų" tėvelių vaikai nuklysta nuo kelio, nusigeria susirade blogų draugų kaip tu sakei.

 

Atsiprašau už nerišliai sudėliotas mintis.

Redaguota , nario _.Life's_Clouds._

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...