Peršokti į turinį

WGC.LT - Nori Būt Apgautas? Užeik!


iNew

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2824 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pristatau jums projektą. WGC.LT - Apgaviku Public. CS+GO.

Nori būt apgautas sąvininko? UŽEIK!

2 kartus apgavo. Padariau visą forumą gražū sakau už CS:GO modą sako gerai. Ir atsiuntė pririštą prie jo serverio IP.
Antra karta sukodavau jam HTML Jo serveriui už SuperAdminą užbaninau vieną kartą žaidėją iškart nuėme ir dėjo baną už wh, nusiunčiau ss ir neatbanina :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, pristatau jums projektą. WGC.LT - Apgaviku Public. CS+GO.

Nori būt apgautas sąvininko? UŽEIK!

2 kartus apgavo. Padariau visą forumą gražū sakau už CS:GO modą sako gerai. Ir atsiuntė pririštą prie jo serverio IP.

Antra karta sukodavau jam HTML Jo serveriui už SuperAdminą užbaninau vieną kartą žaidėją iškart nuėme ir dėjo baną už wh, nusiunčiau ss ir neatbanina :D

http://wgc.lt/, jei tau tai gražu , tai gal ir gerai padarė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apgavo? jeigu nemoki prisijungt ne mano problemos, antra atsiuntei uzdejau admin susistarem del admino, pradejai isdarinet nesamones, tai ko tu nori, kad palikciau admina? visi zaidejai skundesi del taves, kad isdarineji nesamones, nemoki elgtis su adminu tai neverta prasidet, +mano modas nera priristas ant ip'o,

Redaguota , nario .::DoC::.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apgavo? jeigu nemoki prisijungt ne mano problemos, antra atsiuntei uzdejau admin susistarem del admino, pradejai izdarinet nesamone, tai ka nori, kad palikciau admina? visi zaidejai skundesi del taves, kad isdarineji nesamones, nemoki elgtis su adminu tai neverta prasidet, +mano modas nera prisistas ant ip'o,

 

turbut net nemokejo

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad jis mauras yra, visus ten apgaudinėja. Atėjo žmogus sako nenorit į unban.lt domeną persikelt sako gerai, po kelių dienų norėjo nupist filezilla, gerai kad žmogus susigrąžino viską, visus apgaudinėja scameris totalus, su manim tas pats buvo. Ir su dvejais prižiūrėtojais. Atėjo kažkoks vienas paleido skype bot jau vyr.prižiūrėtojas. Sako nupirksi reklamą gražinsiu atgal į pareigas.

 

Vą žmogus kuris dirbo su tikruoju unban.lt savininku viską pasakę apie Deivid - wgc.lt savininką.:

 

fd8bbba39697df90d2bc5c718edf6992865.png

3c8489c18c819fd37ac082c53530043d207.png

f6703645c5c37622f24bc2b4214d834a976.png

 

O čia jo chatas su manim:

Kaip nepasisekė su unban.lt sake nieko nebekurs, tai taip ir isiskyrstem. Kita diena pamaciau kad vis delto kuria sakau uzdek privilegijas sutvarkysiu is naujo pradesim, sako ok. Taigi pradedam

 

81a56af4855ae33426e2daf2d5c04061452.png

 

turėjau skubiai išvaryt, ir tas jau kitą dieną užsirauke, kad manes vieną dieną nebuvo.

 

Sako jam nepatinka kai išvaro, padirbi ir pisą protą.

00aaad99cbe9cd5ac36882d6f1c2f7db833.png

Kaip pasakiau apie video iškart prasidėjo klausimai.

 

a564aa1eae0e6a105839a56bf715e0de227.png

Normali irgi ten šaiką, prižiūrėtojai sau reputacija dedasi kol forumas nesutvarkytas :DD taigi tesiam.

6fc08937fbd922c8612bca94af6b3ff0169.png

vienų žodžių padariau video, sako geras ir pist sako ne nieko negausi :DD

provokacija.

 

Neikit į tokius projektus, maurai visį ten.

 

Nemokamai accounta gavau, nekreipkit dėl reputacijos. Tuoj kilsiu :D

 

Svarbiausia dizainas nę jų netgi :D eilinis šudprojektas. boostų prispirkę laimingi sėdi.

 

Dabar atsakau - rep paspaus jis ir jo chebrą kurie supergames accountus turi :D Ir bandys kažką atmazint.

Redaguota , nario Anthony.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį


2 kartus apgavo. Padariau visą forumą gražū sakau už CS:GO modą sako gerai. Ir atsiuntė pririštą prie jo serverio IP.


 


:DDDDDDD tu nebejuokink ką šitam forumę tu padariai įdomu? jeigu ir dariai tai kažkoks š :D ir dar csgo modo prašo juokadarys totalus xdd 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad jis mauras yra, visus ten apgaudinėja. Atėjo žmogus sako nenorit į unban.lt domeną persikelt sako gerai, po kelių dienų norėjo nupist filezilla, gerai kad žmogus susigrąžino viską, visus apgaudinėja scameris totalus, su manim tas pats buvo. Ir su dvejais prižiūrėtojais. Atėjo kažkoks vienas paleido skype bot jau vyr.prižiūrėtojas. Sako nupirksi reklamą gražinsiu atgal į pareigas.

 

Vą žmogus kuris dirbo su tikruoju unban.lt savininku viską pasakę apie Deivid - wgc.lt savininką.:

 

fd8bbba39697df90d2bc5c718edf6992865.png

3c8489c18c819fd37ac082c53530043d207.png

f6703645c5c37622f24bc2b4214d834a976.png

 

O čia jo chatas su manim:

Kaip nepasisekė su unban.lt sake nieko nebekurs, tai taip ir isiskyrstem. Kita diena pamaciau kad vis delto kuria sakau uzdek privilegijas sutvarkysiu is naujo pradesim, sako ok. Taigi pradedam

 

81a56af4855ae33426e2daf2d5c04061452.png

 

turėjau skubiai išvaryt, ir tas jau kitą dieną užsirauke, kad manes vieną dieną nebuvo.

 

Sako jam nepatinka kai išvaro, padirbi ir pisą protą.

00aaad99cbe9cd5ac36882d6f1c2f7db833.png

Kaip pasakiau apie video iškart prasidėjo klausimai.

 

a564aa1eae0e6a105839a56bf715e0de227.png

Normali irgi ten šaiką, prižiūrėtojai sau reputacija dedasi kol forumas nesutvarkytas :DD taigi tesiam.

6fc08937fbd922c8612bca94af6b3ff0169.png

vienų žodžių padariau video, sako geras ir pist sako ne nieko negausi :DD

provokacija.

 

Neikit į tokius projektus, maurai visį ten.

 

Nemokamai accounta gavau, nekreipkit dėl reputacijos. Tuoj kilsiu :D

 

Svarbiausia dizainas nę jų netgi :D eilinis šudprojektas. boostų prispirkę laimingi sėdi.

 

Dabar atsakau - rep paspaus jis ir jo chebrą kurie supergames accountus turi :D Ir bandys kažką atmazint.

vat butent kad mane tas unban.lt domeno savininkas ir apipiso, perejom prie jo su servas, susirinko jau zmoniu pist vakare gristu, skype prirasyta tu kurk savo wgc, o as unbana, ir jau sa vo serva pasileides yra o mano iskeles is domeno, tai as jam ir supisau foruma, nes as ispopuliarinau ta unban'a o jis pist pasiekite slaptazodzius ir viskas, dabar netgi rasineja, keiciames tu man wgc o as tau unban, nezinai nepisk proto, o jeigu buvai ismestas is komandos tai ieskok kito projekto

+tas ldq pats man rase, kad traukiasi nes nebenori kurt nieko :D pasakiau gerai lauksiu sugriztant, o kita diena viska pasikelte :D

bostoo prisipikre? :DDDDDDDDDDDDD vienas boost kuris yra csdm servui ir vsio ir tai jis ten net neveiksimngas, go modas net nebostinamas :D vien lietuviai losia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vat butent kad mane tas unban.lt domeno savininkas ir apipiso, perejom prie jo su servas, susirinko jau zmoniu pist vakare gristu, skype prirasyta tu kurk savo wgc, o as unbana, ir jau sa vo serva pasileides yra o mano iskeles is domeno, tai as jam ir supisau foruma, nes as ispopuliarinau ta unban'a o jis pist pasiekite slaptazodzius ir viskas, dabar netgi rasineja, keiciames tu man wgc o as tau unban, nezinai nepisk proto, o jeigu buvai ismestas is komandos tai ieskok kito projekto

+tas ldq pats man rase, kad traukiasi nes nebenori kurt nieko :D pasakiau gerai lauksiu sugriztant, o kita diena viska pasikelte :D

bostoo prisipikre? :DDDDDDDDDDDDD vienas boost kuris yra csdm servui ir vsio ir tai jis ten net neveiksimngas, go modas net nebostinamas :D vien lietuviai losia

 

csgo, vien lietuviai ?:DDDDDD jasna. Senai jau projektą susiradęs beje.

 

Ką sakiau, kad jo šaiką -rep pradės spaudinėt.

Redaguota , nario Anthony.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Apie jusu isvis patylesiu, o musu ikelem nes zmones paprase anglu kad butu serve nauju veidu, ir patis uz tainsumokeju, tai nematau cia dideles bedos :)

 

tai ir sekmes tau tame projekte, o csgo tiktai lietuviai zaidzia, vos ne puse steam zaideju, jeigu nezinai nekalbek ;)

 

 

vat butent kad mane tas unban.lt domeno savininkas ir apipiso, perejom prie jo su servas, susirinko jau zmoniu pist vakare gristu, skype prirasyta tu kurk savo wgc, o as unbana, ir jau sa vo serva pasileides yra o mano iskeles is domeno, tai as jam ir supisau foruma, nes as ispopuliarinau ta unban'a o jis pist pasiekite slaptazodzius ir viskas, dabar netgi rasineja, keiciames tu man wgc o as tau unban, nezinai nepisk proto, o jeigu buvai ismestas is komandos tai ieskok kito projekto

+tas ldq pats man rase, kad traukiasi nes nebenori kurt nieko :D pasakiau gerai lauksiu sugriztant, o kita diena viska pasikelte :D

bostoo prisipikre? :DDDDDDDDDDDDD vienas boost kuris yra csdm servui ir vsio ir tai jis ten net neveiksimngas, go modas net nebostinamas :D vien lietuviai losia

 

 

 

 

Tu pats nezinai ka tu kalbi, juokinga man boostini serverius ir vadini save rimtuoliu projektu kureju kai uz ekrano net suvokimo neturintis apie pradmenis sedi zalias zmogelis tame reikale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pats nezinai ka tu kalbi, juokinga man boostini serverius ir vadini save rimtuoliu projektu kureju kai uz ekrano net suvokimo neturintis apie pradmenis sedi zalias zmogelis tame reikale.

eik tu pamiegok geriau su savo aztec kur neuzeisi isvis visur sukelta yra ir tai sevruosia beveik nieks nelosia tai patylesiu geriau apie tavo projekta, o csgo ir nebuvo boostinamas kai rasiau si posta "bostoo prisipikre? :DDDDDDDDDDDDD vienas boost kuris yra csdm servui ir vsio ir tai jis ten net neveiksimngas, go modas net nebostinamas  :D vien lietuviai losia"

jeigu nezinai tai patylek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

eik tu pamiegok geriau su savo aztec kur neuzeisi isvis visur sukelta yra ir tai sevruosia beveik nieks nelosia tai patylesiu geriau apie tavo projekta, o csgo ir nebuvo boostinamas kai rasiau si posta "bostoo prisipikre? :DDDDDDDDDDDDD vienas boost kuris yra csdm servui ir vsio ir tai jis ten net neveiksimngas, go modas net nebostinamas  :D vien lietuviai losia"

jeigu nezinai tai patylek.

Jei laikai savo projektu numeris vienas lietuvoje, atsitokek, nes yra daug didesniu gigantu, o ir nesigiriant galiu pasakyti, kad tau iki mano aztec dar labai labai toli, tad suskleisk ereli savo sparnelius ir snapeli kisk tarp ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2824 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...