Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Umbrella Swarm Cs-Golden.LT [SMA] [FrEe]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi all, kaip ir sakiau kiekvieno talpinimo Aš taip atsiprašau už mano blogas Lietuvos lang.
 
LT:
Mačiau kai kurie žmonės nori Skėtis spiečius ir jie tokie vargšai, už tai aš jiems padėti tik su SMA fille ir suteikti IN parsisiųsti modelių ir soundas ir tt ....
jos Skėtis spiečius Cs-Golden.LT :) man Pirkt ir Edite IT ir Salle jį iki aukso Serveriai ;) todėl jos mano dešinę  :) padėti žmonėms su laisvųjų Modifikacijos

[iNFO]: Nes Pirkti Pilnas paketas Skėtis spiečius Su kitais modeliais NEW !! Eiti Skype: DeXTeR-Dz-
 

EN:

I have seen some people want Umbrella swarm and they are so poor, for I help them with only the SMA Fille and to give IP to download models and Sounds, etc ....

 

its  Umbrella Swarm of Cs-Golden.LT :) me Buy it and Edite IT and Salle him to golden Servers ;) so its my right :) help people with free my mods
 
[iNFO]: For buy full Pack Umbrella Swarm with other models NEW !! Go Skype: DeXTeR-Dz-

Link Download SMA : http://usercs.net/umbrella_swarm.rar

IP DOwnload Resorce :  play.cs-golden.lt:27040
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 9 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...