Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3612 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nelabai supratau, prie ko čia tas pasakymas?

 

Teko man šią vasarą truputėlį šioj sritį užsienį padirbėti, tai atsimink vieną dalyką. Nesvarbu kur tu būtum, ar LT, EN, ar USA - būdamas paprastu darbininku nesitikėk gyventi kažkaip oho. Todėl mąstyk kažką su galva, jeigu nori kažką daugiau gyvenime pasiekti. Sėkmės tau :)

 

 

 

 

Apsimoka, pažystami ten dirbą.

 

Lietuviškais eurais pervertus kokie 5k eurų yra į menesi. Ten užtėnka jiems pragyventi ir atsivežti čia, Pilnai užtėnka visiem pinigų, galiu pasakyti darbas nėra iš lengvesniu.

 

Jeigu moki anglų ten gali jau gyvetni nors visa laika, ten gyvena 10metu nemoka norvegu bet tik anglų ir visi ji supranta ir net gi pačioje mokykloje.

 

Svarbu rodyti iniciatyva jiems labai patinka naujokai su tikslais kad tu parodytum ką tu moki dirbk kad neišmestu , nedirbk ant Lietuviu nes atėma labai dydeli procenta atlyginimo dirbk tiesiogiai. pasakau iš karto turi iš anksto žinoti ar tave paims arba maždaug, nes jeigu nuvažiuosi ten su 1k eurų ilgai nepragyvensi. 

bėt ten visi darbai pakankamai uždirba net gi valytojai 2,5k+ pragyvent turetum. būstas ten brangus ir maistas bet priprasi.

 

 

Sakau mokėk anglu gerai.

 

Dėl statybininku nežinau bet turi iš karto sueiti su žmonemis nes tau tada dydesni šansai bus prasistumti, ir jeigu būsi protingas ir sueisi su vadovais tave pastatys ne ant juodo darbo, o ant kokio nors informatiroiaus kuris skaičuos ir panašiai.

(redaguota)

Ar nebūtų daug daug papraščiau kažką pabaigti, įgyti specialybę kokia nors, dar kokį bakalaurą ir vykti į užšieni dirbti? Aš nesuprantu, kur jūsų motyvacija, profke baigiu, einu suvirintoju/statybininku kalu po pora štukiu į mėnesį ir viskas, mano life goal is done. Ne, įsikelkit sau tikslus, norėkit daug daugiau, turėkit svajonių, mokinkites ir turėsit viska. Atsiminkit, jeigu žmogus turi gyvenimo tikslą, ir jis žino ką jis veiks gyvenime, jam neaktualus gaunamas atlyginimas, nes jis jį visada pasididinti gali. :)


Redaguota , nario Jack#

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3612 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...