Peršokti į turinį

dėl f euru


Šlageris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šokia tokia mintis pas mane kilo ;)
Sugalvojau forumui ką galėtu padaryti su f.euru
Kiek pastebėjau niekur negali nukišti tuos f.eurus
Tai turiu pasiūlymą 
padarykit pokeriuką ar kažką iš žaidimų kur galėtu išsikeisti f euru į poker pinigelius ir žaisti :) paskui kai laimėtu iš kito žmogaus persivesti galėtu į f.eurus ir taip taupyti ir toliau lošti kiti praranda banda gauti f.eurus ir toliau lošia :P 
na čia mano šokia tokia mintis jums :P 
SuperGames.lt administratoriai laukiu jūsų atsakymo :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siuliau senai toki dalyka, bet matai kad cia visiem ant visko p*huj

Blemba galėtu kažką padaryti nes miršta SuperGames.lt :// kiek prisimenu seniau lankytojų buvo tai *Myliu SuperGames.lt*... jei neklystu prieš metus laiką buvo pranešta dėl naujo dizaino bet kiek stebiu niekaip nepasikeičia :/ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai mes moderatoriai / administratoriai nieko per daug negalim padaryti, net įtakos tam kažin ar turim. Tik Raudonas tai gali padaryti.. todėl taip ir yra jog idėjos neišpildomos. Šiaip - taip tikrai gera idėja, smagi, bet.. yra kaip yra.

Blemba Raudonas galėtu pradėti daryti kažką su SuperGames.lt nes pritarkit man kad po biški miršta SG su lankytojų skaičių palyginus kiek prieš metus buvo aktyvu viskas o kiek dabar :/ manau Raudonas pradėjo vėl normaliai žiūrėti į projektą atsigautu iškart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba Raudonas galėtu pradėti daryti kažką su SuperGames.lt nes pritarkit man kad po biški miršta SG su lankytojų skaičių palyginus kiek prieš metus buvo aktyvu viskas o kiek dabar :/ manau Raudonas pradėjo vėl normaliai žiūrėti į projektą atsigautu iškart.

 

Manau lankytojų skaičių lemia ne tik laikas, bet ir sugriežtėjusi tvarka. Tais laikais čia gal dar atsukus kai lukonic ir Pranas liko vieni, nespėdavo visko sužiūrėti, visus nusikaltėlius forume, o dabar kai šitiek daug moderatorių.. nei vienas neprasmukęs lieka. Daug narių jau užblokuoti yra, kiti leavino kai buvo neblogai nubausti... va kur dar viena įtaka manau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau lankytojų skaičių lemia ne tik laikas, bet ir sugriežtėjusi tvarka. Tais laikais čia gal dar atsukus kai lukonic ir Pranas liko vieni, nespėdavo visko sužiūrėti, visus nusikaltėlius forume, o dabar kai šitiek daug moderatorių.. nei vienas neprasmukęs lieka. Daug narių jau užblokuoti yra, kiti leavino kai buvo neblogai nubausti... va kur dar viena įtaka manau :D

na čia ir galiu pasakyti kad dėl to tai jo :) bet ir atnaujinimo jau visi laukė seniau bet kai niekas nevyksta tai ir nevyksta :/ man pačiam nervai kyla kai buvo prižadėtas naujas dizainas bet kažkaip nėrą :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki šokia tokia mintis pas mane kilo ;)

Sugalvojau forumui ką galėtu padaryti su f.euru

Kiek pastebėjau niekur negali nukišti tuos f.eurus

Tai turiu pasiūlymą 

padarykit pokeriuką ar kažką iš žaidimų kur galėtu išsikeisti f euru į poker pinigelius ir žaisti :) paskui kai laimėtu iš kito žmogaus persivesti galėtu į f.eurus ir taip taupyti ir toliau lošti kiti praranda banda gauti f.eurus ir toliau lošia :P 

na čia mano šokia tokia mintis jums :P 

SuperGames.lt administratoriai laukiu jūsų atsakymo :P

 

Bet ar pagalvojai, kas bus po to, kai laimėsi/pralaimėsi? Pralaimėdamas eisi vėl rašyt pranešimus, gaut po kelis centus kol susikaupsi tam tikrą sumą, nueisi pažaisi, sakykim laimėsi, turėsi daugiau tų forumo eurų, bet kas iš to?

Prasmės forumo euram neduos toks dalykas kaip pokeris, atsiras tik dar vienas būdas kaip jų daugiau "uždirbti" nerašant pranešimų.

Redaguota , nario ZOLY
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet ar pagalvojai, kas bus po to, kai laimėsi/pralaimėsi? Pralaimėdamas eisi vėl rašyt pranešimus, gaut po kelis centus kol susikaupsi tam tikrą sumą, nueisi pažaisi, sakykim laimėsi, turėsi daugiau tų forumo eurų, bet kas iš to?

Prasmės forumo euram neduos toks dalykas kaip pokeris, atsiras tik dar vienas būdas kaip jų daugiau "uždirbti" nerašant pranešimų.

Tai galės padaryti kad galėtu lengviau ir kažkaip kitaip užsidirbti f.eurus na karočia :) bent būtų kažką veikti su f.euru manau vistiek visi pralaimės kiti laimės čia nebūtų galo kuris daugiausiai turi nebent jau ten NOLIFER poker žaidėjas yra ir moka žiauriai gerai lošti tai ir aišku jis būtų top1 ;) bet aš manau bent būtų kažkoks veiksmas iš to :P 

 

 

nežinau bet pokeris forume nesiriša

viskas yra įmanoma :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai galės padaryti kad galėtu lengviau ir kažkaip kitaip užsidirbti f.eurus na karočia :) bent būtų kažką veikti su f.euru manau vistiek visi pralaimės kiti laimės čia nebūtų galo kuris daugiausiai turi nebent jau ten NOLIFER poker žaidėjas yra ir moka žiauriai gerai lošti tai ir aišku jis būtų top1 ;) bet aš manau bent būtų kažkoks veiksmas iš to :P 

 

 

viskas yra įmanoma :P

Nelabai manau supratai, ką turėjau omenyje. 

Jeigu forume atsirastų toks dalykas, kaip pokeris, forumo eurai prasmės neįgautų - jie būtų lygiai tokie patys beverčiai, kaip ir buvo prieš tai, tik, kad atsirastų dar vienas būdas, kaip jų užsidirbti.

 

Jeigu ir laimėsi dar daugiau forumo eurų žaisdamas, jų niekur apart pokerio ir neturėsi kur dėti, tai koks tolkas tokią nesąmonę daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei galima papildysiu :

PVŽ: Už šimtą forumo eurų galima nusipirkti kokią supergames apyrankę(vienu žodžiu supergames atributiką)

 

Bet šitam papildymui reikia sukurti apyrankes lipdukus ir kita

 

Butų žymiai geriau, bet galima padaryti ir poker iš forumo eurų gali užtekti

(Mano pasiūlymas tik iš oro nekritikuokit, čia tik ateičiai, ir įdėja forumo administracijai)

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na čia ir galiu pasakyti kad dėl to tai jo :) bet ir atnaujinimo jau visi laukė seniau bet kai niekas nevyksta tai ir nevyksta :/ man pačiam nervai kyla kai buvo prižadėtas naujas dizainas bet kažkaip nėrą :D

 

O šiaip dėl to atnaujinimo - administracija nesišvaisto pažadais. Jeigu pasakė jog SuperGames bus atnaujintas - vadinasi bus atnaujintas. 

 

Galbūt sugrįš seni bei nauji veidai tuomet :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2795 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...