Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie serverio.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2833 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki iš temos pavadinimo matote kad ieškau projekto prie kurio galėčiau prisijungti ką aš moku ir kiek laiko žaidžiu minecraftą? minecrafta žaidžiu jau apie 2-3metus turiu daug gan patirties moku - Builderis,prižiurėtojas,pagalbininkas, na ir taip mėgstantis pažaisti daryti visokius eventus,padėti naujokams aprodyti visą serverį,tikrai esu gan aktyvus žmogus.


 


Skype : Aivaras123789456

Redaguota , nario #Franklis#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau jokios naudos iš tavęs... Čia kiekvienas "Minecrafteris" šiais laikais moka kažką pastatyti. prižiūrėti serverį ir event'us daryti. Siūlau išeiti į lauką ir pasimėgauti vasara. 


Pradedu kurti prison lietuvišką serverį, ar prie jo tu galėtum prisidėti tik tuo kuo parašei? ar galėtum ir serverį paremti pinigais? ar moki dirbti su pluginai?

Jau yra Lietuviškas prison minecraft rinkoje, kam dar vieną kurti ? Juk žinai, kad niekas nežais ir jūs geriausiu atveju išgyvensite tik savaitę jeigu ne mažiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau jokios naudos iš tavęs... Čia kiekvienas "Minecrafteris" šiais laikais moka kažką pastatyti. prižiūrėti serverį ir event'us daryti. Siūlau išeiti į lauką ir pasimėgauti vasara. 

Jau yra Lietuviškas prison minecraft rinkoje, kam dar vieną kurti ? Juk žinai, kad niekas nežais ir jūs geriausiu atveju išgyvensite tik savaitę jeigu ne mažiau. 

Na nesi zaides mc matosi, tavo pasakymas mane tiesiog jokina kiekvienas gali pastatyti? kiekvienas eventus daro? :DDDDd kiek buvau neivienam eventu serve nebuvo, kiti statiniai tiesiog varo vemti,matosi jog nesi zaides.

Na nesi zaides mc matosi, tavo pasakymas mane tiesiog jokina kiekvienas gali pastatyti? kiekvienas eventus daro? :DDDDd kiek buvau neivienam eventu serve nebuvo, kiti statiniai tiesiog varo vemti,matosi jog nesi zaides. ir uz kokiu 1-2 sav galesi pamatyti statinius ir viso servo progresa jeigu rasiu serva.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nesi zaides mc matosi, tavo pasakymas mane tiesiog jokina kiekvienas gali pastatyti? kiekvienas eventus daro? :DDDDd kiek buvau neivienam eventu serve nebuvo, kiti statiniai tiesiog varo vemti,matosi jog nesi zaides.

Pirmiausią patikrink žmogaus profilį, pasidomėk kas jis toks ir ką jis veikia gyvenime prieš sakydamas "Na nesi zaides(žaidęs) mc(Minecraft) matosi" "matosi jog nesi zaides(žaidęs)". Siūlau nešvaistyti savo laiko ir geriau paprašyti tėvų, kad pasamdytų Lietuvių kalbos mokytoją. Mane skaitant ką tu parašei "varo vemti". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmiausią patikrink žmogaus profilį, pasidomėk kas jis toks ir ką jis veikia gyvenime prieš sakydamas "Na nesi zaides(žaidęs) mc(Minecraft) matosi" "matosi jog nesi zaides(žaidęs)". Siūlau nešvaistyti savo laiko ir geriau paprašyti tėvų, kad pasamdytų Lietuvių kalbos mokytoją. Mane skaitant ką tu parašei "varo vemti". 

Na cia nemano problema kad nosiniu neina dieti,tegul tau ir samdo ta Lietuviu kalbos mokytoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na cia nemano problema kad nosiniu neina dieti,tegul tau ir samdo ta Lietuviu kalbos mokytoja

Atmazai.lt Tu net sakinio normaliai nesugebi suformuluoti nosinę tu. Geriau nustok nesąmones rašyti, nes po šitos temos joks normalus serveris tavęs nepaims. Iš to kaip tu bendrauji matosi koks tu būtum geras prižiūrėtojas/pagalbininkas. Tu net kritikos nemoki priimti. Geriau gryžk į tą savo SA:MP, nes matau, kad labai gerai sekėsi lakstyti iš vieno serverio į kitą. Dėkui už nemokamus -Rep kvailį.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na cia nemano problema kad nosiniu neina dieti,tegul tau ir samdo ta Lietuviu kalbos mokytoja.

kodėl tu iškart kaltini nosines? tu elementarių žodžių nesugebi parašyti lietuviškai, o aš visą šitą komentarą sugebu parašyti su nosinėm ir per telefoną, kai tu nesugebi.

Palei tave kaip suratau tai tu ieškais serverio kuriame gautum privilegijas už šūdmaliavima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau jokios naudos iš tavęs... Čia kiekvienas "Minecrafteris" šiais laikais moka kažką pastatyti. prižiūrėti serverį ir event'us daryti. Siūlau išeiti į lauką ir pasimėgauti vasara. 

Jau yra Lietuviškas prison minecraft rinkoje, kam dar vieną kurti ? Juk žinai, kad niekas nežais ir jūs geriausiu atveju išgyvensite tik savaitę jeigu ne mažiau. 

:D Okay, realiai jau Lietuvoje egzistuoja visų tipų serveriai. Tai kaip supratau niekas daugiau serverių Lietuvoje kurti kaip ir negali? Taigi žmonėms reikia duoti pasirinkimą kur žaisti, kas norės žais kituose prison serveriuose, kas norės žais mano serveryje... Tavo argumentas tai mažų mažiausiai nesąmoningas. Gal pvz.: Kokiam kitam serveryje daug bug'ų ir žmonės nenori ten žaisti, bet kadangi egzistuoja tik vienas serveris tai jie negali pakeisti aplinkos. Visada gerai kai atsiranda konkurencija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki iš temos pavadinimo matote kad ieškau projekto prie kurio galėčiau prisijungti ką aš moku ir kiek laiko žaidžiu minecraftą? minecrafta žaidžiu jau apie 2-3metus turiu daug gan patirties moku - Builderis,prižiurėtojas,pagalbininkas, na ir taip mėgstantis pažaisti daryti visokius eventus,padėti naujokams aprodyti visą serverį,tikrai esu gan aktyvus žmogus.

 

Skype : Aivaras123789456

 

Sakai, kad turi daug patirties, nes 2-3 metus žaidi Minecraft. Na, šiaip yra ir tokių kurie 6 metus žaidžia MC ir vistiek sugeba tik kelis daiktus pasigaminti ar pastatyti pixel art. Ne pats turėtum save vertinti, nes tu save matai vienaip, o kiti kitaip.

 

Na cia nemano problema kad nosiniu neina dieti,tegul tau ir samdo ta Lietuviu kalbos mokytoja.

Ir sakai, kad nosinių raidžių neleidžia dėti, tai man kilo klausimas, kas neleidžia? Mama? Ar nemoki nusistatyti lietuviškos klaviatūros?

Ir šiaip mano nuomone apie tave nekokia, niekam nerekomenduočiau

 

O free -REP tik vaikai dalina. Patarčiau nueiti pas psichologą, nes matau, kad turi pykčio problemų.

Redaguota , nario PonasPrincesė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2833 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...